Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Pixel Logo 2

Kudurmak gibi tabirler yakışmıyor arkadaşlar, kişisel problemlerinizi foruma taşımayın aksi takdirde ceza alabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.
Kimseye ne laf atmaya çalışıyorum ne de başka bir şey yapmaya çalışıyorum kendisi gelip bana engelli muamelesi yapıyor aklı sıra ceza alması gereken birisi varsa bu kişi de o ben kendisinin bu yaptığı terbiyesizlikten dolayı ondan şikayetçiyim bilginiz olsun gerekli uyarıların yapılmasını istiyorum direk gidip şahsına yorum yapsaydım o zaman tamam haksız olurdum Ama yaptığım yorumlara dikkatli bakarsanız ne ona karşı ne de ekibine karşı hiçbir yorum yapmadım kendisi gelip arkadaşıyla laf atmaya başladı

Bu sözüm de ona. dostum 25.000 TL başlayabilecek kadar durumun varsa bunu forumda tartıştığın bir insan için değil kendi rızan ile yap bu bağışı. Belki benden büyüksündür belki benden küçüksündür bu beni ilgilendiren bir şey değil benim herkese karşı bir saygım var ne senle polemiğe girmeye çalışırım ne de ekibin ile aynı forumda bir şeyler üretmeye çalışan iki insanız burada saçma salak bir mesaj yüzünden polemiğe girmeye gerek yok. Benimle direk sana karşı ne de ekibine bir laf söyledigim yok dikkatli bakarsan görürsün üzerinize alınan kişiler sizsiniz ben sadece bu platform üzerinde. Nopixel sunucusunun aynı logosunu kullanan aynı sistemlerini kullanan sonuçlardan sıkılmış durumdayım burada bundan bahsediyorum insanlar kendi sistemlerini yapıp paylaşırsa ya da satarsa masrafın o zaman daha ilerler ben bu kafada olan bir insanım tabi satanlar olur aynı sistemleri bu beni ilgilendiren bir şey değil kim ne yapmak istiyorsa yapabilir bu benim kendi kişisel düşüncem sana uymuyorsa da bunu bilirsin engelle çıkartarak değil düşünce yapımız uymuyor böyle böyle diye anlatabilirsin birisine engelli muamelesi yapmak emin ol ki çok kötü bir şey

Ayrıca bu bağışı yaparsanız sevinirim. Bana sinir olduğun için değil kendi içinden gelirse yap

Kudurmak gibi tabirler yakışmıyor arkadaşlar, kişisel problemlerinizi foruma taşımayın aksi takdirde ceza alabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.
Arkadaşıma direkt otistik dediği için benimde kudurmak dememde bi sakınca olmadığını düşündüm. Kendilerinin hitap şekillerini bir daha gözden geçirirseniz sevinirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!