Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem lisans yasağı gelmiyecek (Night V'nin Kurucusu Siyah Adam Rockstara Telefon Etmiş)

beni bizzat telefonla arayıp konuşmuş mu :ROFLMAO::ROFLMAO: hasbinallah sevgili fivemturk üyeleri bu kadar saf olmayın 😜😜

konunu açıldığı tarihe bakmadım şimdi farkettim cumartesi açılmış 😜 :ROFLMAO::ROFLMAO:

numarısı bizimle paylaşılmıyor siyahadam rockstarın fivem türkiye sorumlusu olduğu için sadece onda varmış
normalde bişey yazmıcaktım ama rockstar fivem türkiye genel kurmay başkanını aramış adam
-
bakacaz rockstar bakacaz kiminki daha büyük

CFX ve R* buna zaten açiklik getirdi. karaadam i tanimam, R* ile nasil bir bagi var bilemem ama her iki yapimcidan da gelen bilgiler çok açiklayici ve net : orjinal konuyu buradan okuyabilirsiniz :

Türkceye çevirerek sizin için önemli yeri yaziyorum:

Platform Lisans Sözleşmesi (PLA) hakkında sorular

Geçen ay yeni Platform Lisans Sözleşmemizin yayınlanmasının ardından, birçoğunuz belgenin bazı belirli bölümleri hakkında sorular sordu. Mümkün olduğunca fazla açıklık sağlamak için en yaygın olanları yanıtlayacağız.

Sunucumuzda kullandığımız gerçek dünya araba modellerinden tüm markalı araba rozetlerini kaldırdık - üçüncü taraf IP'sine ilişkin PLA kısıtlamasına uyuyor muyuz?

Araçların "rozetlerinin çıkarılması" iyi bir ilk adımdır ancak bu tek başına sunucunuzun PLA ile tam uyumlu olduğu anlamına gelmez. Tüm gerçek dünya araçlarını sunucunuzdan tamamen kaldırmalısınız.

Üçüncü taraf fikri mülkiyet haklarını (IP) ihlal eden özel varlıklara veya modlara izin veremeyiz. Gerçek dünya markaları, benzersiz araç tasarımları ve 3D yazılım modelleri genellikle ticari marka veya telif hakkı kapsamında korunabilir. İzinsiz olarak başka bir oyundan alınmış gerçek bir araba modeli kullanırsanız, bu hem araba şirketi (marka, logo, araba tasarımı) hem de oyun geliştiricisi (3D model) tarafından sunucunuza karşı hak talebinde bulunulmasına neden olabilir.

Bunun yerine ne kullanabilirsiniz? Topluluğu yaratıcı olmaya teşvik ediyoruz - kendi benzersiz araçlarınızı ve markalarınızı tasarlayın!

Ben rock* ile cfx.re ortaklığını yapan kişinin ta kendisiyim. NightV adlı sunucunun sahibi, siyahadam, benle bir görüşme sağlamadı. Kendisinin verdiği bilgileri lütfen kale almayınız. Ekstra olarak ekleme yapmam gerekirse; kendisinin 0.8 derecesinde deliliğe yakın olduğu Dünya'nın en bilgili doktorları tarafından söylendi.

CFX ve R* buna zaten açiklik getirdi. karaadam i tanimam, R* ile nasil bir bagi var bilemem ama her iki yapimcidan da gelen bilgiler çok açiklayici ve net : orjinal konuyu buradan okuyabilirsiniz :

Geçen ay yeni Platform Lisans Sözleşmemizin yayınlanmasının ardından, birçoğunuz belgenin bazı belirli bölümleri hakkında sorular sordu. Mümkün olduğunca fazla açıklık sağlamak için en yaygın olanları yanıtlayacağız.

Sunucumuzda kullandığımız gerçek dünya araba modellerinden tüm markalı araba rozetlerini kaldırdık - üçüncü taraf IP'sine ilişkin PLA kısıtlamasına uyuyor muyuz?

Araçların "rozetlerinin çıkarılması" iyi bir ilk adımdır ancak bu tek başına sunucunuzun PLA ile tam uyumlu olduğu anlamına gelmez. Tüm gerçek dünya araçlarını sunucunuzdan tamamen kaldırmalısınız.

Üçüncü taraf fikri mülkiyet haklarını (IP) ihlal eden özel varlıklara veya modlara izin veremeyiz. Gerçek dünya markaları, benzersiz araç tasarımları ve 3D yazılım modelleri genellikle ticari marka veya telif hakkı kapsamında korunabilir. İzinsiz olarak başka bir oyundan alınmış gerçek bir araba modeli kullanırsanız, bu hem araba şirketi (marka, logo, araba tasarımı) hem de oyun geliştiricisi (3D model) tarafından sunucunuza karşı hak talebinde bulunulmasına neden olabilir.

Bunun yerine ne kullanabilirsiniz? Topluluğu yaratıcı olmaya teşvik ediyoruz - kendi benzersiz araçlarınızı ve markalarınızı tasarlayın!

3 Ay önce konusunu açmıştım ama kimse pek takmamış gibi :D

çok açıklayıcı bir metin herkesin okumasını tavsiye ederim teşekkürler knkim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!