Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Newqb black v1 yapımı

Moris54

Üye
FT Kullanıcı
bunca zamanın karşiliğini verebilmek adına yeni bir proje geliyor projenin gelişimini görmek isteyenler için discorduma gelebilirsiniz 👍pedro54 A82992EB-745D-4A4D-BC6D-C2AAB2F54D6D.jpeg

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    849.4 KB · Görüntüleme: 174
  • image.png
    image.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 173
bu ne oglum

Benim bildigin proje dedigin fikir üretip onlari hayata geçirmekle olur. Sen bildigin leaklenmis scriptlerden toplama karma birsey yapacaksin ss lerden gördügüm kadariyla.

Benim bildigin proje dedigin fikir üretip onlari hayata geçirmekle olur. Sen bildigin leaklenmis scriptlerden toplama karma birsey yapacaksin ss lerden gördügüm kadariyla.
Herseyin cok başındayız sabırlı ol !

acccayip başarılı olmuş bende bu scriptlerin linklerini kaybetmiştim atabilir misin?

Kötü bu arada

bu pedro benden script istiyordu en son ogjtjngjtgd ne ara dev oldu la her leak sunucusunda var

Herseyin cok başındayız sabırlı ol !
Bir gömlegin ilk dügmesini yanlis iliklersen gerisi de yanlis olur. Baslangiçtan sonuç bellidir...
Bana sorarsan biraz özgün ol ve orjinal bir fikir ortaya koyarak isine basla.
Illaki en iyisi olacak diye birsey yok baslangiçta, ama o zaman iste bana "isin çok basindayiz, ögrenip üzerine kata kata gidecegim sabirli ol" diyebilirsin..

bu pedro benden script istiyordu en son ogjtjngjtgd ne ara dev oldu la her leak sunucusunda var
Sen kimdin kardeş benim nerde oldugumu bildiğine göre sende oralardasın anladığım kadarıyla istediğin bişey varsa yardımcı olayım sana birde saygılı olmayı öğren seni ilgilendirmez ne zaman nasıl oldugum !

Bir gömlegin ilk dügmesini yanlis iliklersen gerisi de yanlis olur. Baslangiçtan sonuç bellidir...
Bana sorarsan biraz özgün ol ve orjinal bir fikir ortaya koyarak isine basla.
Illaki en iyisi olacak diye birsey yok baslangiçta, ama o zaman iste bana "isin çok basindayiz, ögrenip üzerine kata kata gidecegim sabirli ol" diyebilirsi
En iyisini yapcak bilgim yok bundan gocunmuyorum ama basladim sadece elimden geleni yapıcaö tavsiyen için saol

Sen kimdin kardeş benim nerde oldugumu bildiğine göre sende oralardasın anladığım kadarıyla istediğin bişey varsa yardımcı olayım sana birde saygılı olmayı öğren seni ilgilendirmez ne zaman nasıl oldugum !
//

1700058122081.png dd 1700058153727.png 1700058269777.png Microsoft' tan uzman yazılımcı belgem var kanıtını istersen DM' den iletirim inanmayana kurumumun adını numarasını veririm sorarsın ;) alanda COD3J olarak çok fazla bir şey yapmadım paket yaptım ekibimle oynadım yaptığım paketler kimseyi ilgilendirmez o konu dışı beni tanıyan yüzbinlerce kişi yok ama bilenler' de bilir çalmak umrum' da değildir. Herkese gereken kadar yardım yaparım bunun her türlü kanıtı' da vardır sen çalarak bir şeyler yapıp burada ahkam kesemezsin önceden roleplay sunucumuzdaydın sende biliyorsun o sunucu tutmuştu hem' de fivem de gun rp neredeyse yoktu her konuşmamız' da script istediğin diyalogları biliyoruz drive kayıtlarımı gösterebilirim ki leak house de toxic' de ve dahasında varsam bi tanıdığım olduğu içindir en basit leak house sahipleri yada yetkilileri dostumdur ki girmişimdir yani bana ahkam kesmeden önce 2 kere düşün 3. ye kalmadan bitir hatta referans olanlar için main FT hesabım' dan paylaşım' a bi not düşürteyim iyi satışlar başarılar iyi günler . . . .

Not : Ankara' da LA kelimesi bir çok anlam ifade eder ;)

Ekli dosyayı görüntüle 89809ddEkli dosyayı görüntüle 89810Ekli dosyayı görüntüle 89811Microsoft' tan uzman yazılımcı belgem var kanıtını istersen DM' den iletirim inanmayana kurumumun adını numarasını veririm sorarsın ;) alanda COD3J olarak çok fazla bir şey yapmadım paket yaptım ekibimle oynadım yaptığım paketler kimseyi ilgilendirmez o konu dışı beni tanıyan yüzbinlerce kişi yok ama bilenler' de bilir çalmak umrum' da değildir. Herkese gereken kadar yardım yaparım bunun her türlü kanıtı' da vardır sen çalarak bir şeyler yapıp burada ahkam kesemezsin önceden roleplay sunucumuzdaydın sende biliyorsun o sunucu tutmuştu hem' de fivem de gun rp neredeyse yoktu her konuşmamız' da script istediğin diyalogları biliyoruz drive kayıtlarımı gösterebilirim ki leak house de toxic' de ve dahasında varsam bi tanıdığım olduğu içindir en basit leak house sahipleri yada yetkilileri dostumdur ki girmişimdir yani bana ahkam kesmeden önce 2 kere düşün 3. ye kalmadan bitir hatta referans olanlar için main FT hesabım' dan paylaşım' a bi not düşürteyim iyi satışlar başarılar iyi günler . . . .

Not : Ankara' da LA kelimesi bir çok anlam ifade eder ;)
Sen bana birsey kanıtlamak zorunda değilsin şayet senden yardım istediğim dogrudur senin ne işler yaptiğin beni ilgilendirmez daha dogrusu kimin ne iş yaptıgı kimseyi ilgilendirmez konunun altına gelip sacma sapan seyler yazarsan karşiliğini alırsın kim olursan ol farketmez önce bi insan olucaksın adam gibi eleştiri yapsaydın adam gibi cevap alırdın şimdi lütfen konuyu rahat bırak !

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!