Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [PAID] Phantom V1 NewQB Sunucu Paketi

PhoneXby

Üye
FT Kullanıcı
Phantom Development & Milanium

PHANTOM V1

Uzun zamandır fivemdeyim yaklaşık 5 aydır ile üstünde çalıştığımız Phantom V1 paketini satışa çıkarıyorum. Paket NewQB altyapılı olup sosyal ağırlıklı hazırlanmıştır. Resmon değeri 0.68 - 0.75 arasındadır ve PMA Voice(Voice Chat) kullanmaktadır. Tanıtımları fotoğraf ve videolar şeklinde hazırladım buraya bırakıyorum, daha fazla bilgi almak için // adresine gelebilirsiniz.
( Önizlemesi olmayan çok script var görmek için discordumuza gelip ticket açabilirsiniz )

!1.png !2.png !4.png !5.png !7.png !9.png 11.png 12.png 14.png 16.png 17.png 18.png 19.png 20.png 21.png 22.png 23.png 24.png 25.png 26.png 27.png 28.png 29.png 30.png 31.png 32.png 33.png 34.png 35.png 36.png 37.png 38.png 39.png 40.png

TANITIMLAR

PİZZA MESLEĞİ

BENZİNLİK SİSTEMİ

AVCILIK

ÇİFTÇİLİK

ÇÖPÇÜLÜK

Joblar
Not : Paketi geliştirdiğim developer arkadaşlarla illegal ve legal job sayısının yeterli olduğunu düşündük daha fazla job istediğinizi belirtirseniz fiyatta değişiklik olmadan job sayısını arttırabiliriz.

• Avcılık
  • Balıkçılık
  • Çöpçülük
  • Çiftçilik
  • Pizza Kuryeliği
  • Araç Çekme
-----------------------------------
  • Kokain
  • Esrar

Bilgilendirme
Paket lisanslı olarak verilecektir, open source almak için discord adresimize gelip benimle özel olarak konuşmanız gerekmektedir. Satın alımdan sonra çıkan sorunları discord adresimizden bildirebilirsiniz, paketle alakalı sorunlarda developer hizmetimiz ücretsizdir. Pakette ekonomi sunucu yönetiminin ayarlaması amacıyla belirlenmemişdir. Satın almak için discord adresimize gelebilirsiniz ya da imzamdan direk bana yazabilirsiniz.

( Önizlemesi olmayan çok script var görmek için discordumuza gelip ticket açabilirsiniz )

Fiyatlandırma

İlk 5 kişiye 3000 [ 4/5 ]
Genel fiyat 4000

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sana ait bir şey var mı?

Pakette kendisinin yaptığı 1 tane şey yok muhtemelen. Leak şeyleri almış atmış, 2 - 3 yerini düzenlemiş devam etmiş.

Birde özenip photoshopla falan uğraşmış ya koptum QWKLŞJEİJLKWQLJKJLEWQKELJKWQQWE

Pakette kendisinin yaptığı 1 tane şey yok muhtemelen. Leak şeyleri almış atmış, 2 - 3 yerini düzenlemiş devam etmiş.

Birde özenip photoshopla falan uğraşmış ya koptum QWKLŞJEİJLKWQLJKJLEWQKELJKWQQWE
Dostum paketi oluşturan scriptlerin %70inden fazlası bugluydu onları fixledim ayrıca pakette daha fotoğraflamadığım çok fazla script var altyapıyla alakalı da çok şey düzelttim lütfen bilmeden böyle yorum yapma
Sana ait bir şey var mı?
Evet, var.

Dostum paketi oluşturan scriptlerin %70inden fazlası bugluydu onları fixledim ayrıca pakette daha fotoğraflamadığım çok fazla script var altyapıyla alakalı da çok şey düzelttim lütfen bilmeden böyle yorum yapma
Mesela bug olarak fixlediğin şeyler arasında ps-inventory'de mi var ? Ne yaptın, css'inde height bar'ı turuncu yapınca full fix mi oldu ? Dupe 0'a mı düştü onu yapınca.

Sen böyle yazdıkça tekrar tekrar gülme krizine giriyorum devam et QEWLKİJQWJLKLKJQEWLJKQWEKJQWE

La olm garbagejob'da image'ler yok git onları düzelt.

Mesela bug olarak fixlediğin şeyler arasında ps-inventory'de mi var ? Ne yaptın, css'inde height bar'ı turuncu yapınca full fix mi oldu ? Dupe 0'a mı düştü onu yapınca.

Sen böyle yazdıkça tekrar tekrar gülme krizine giriyorum devam et QEWLKİJQWJLKLKJQEWLJKQWEKJQWE

La olm garbagejob'da image'ler yok git onları düzelt.
Dostum neyin olup olmadığını en iyi ben biliyorum 5 kişi yaptık paketi 5 ay boyunca oturup boş pakette vs atmış olamayız demi, paketin çok ciddi sorunları vardı ve artık yok paketi almadan incelemeden yorum yapıyorsun 70+ kişi üzerinde test edildi ve gayet yeterliydi kendi scriptlerimizden tut içi tamamen değişmiş yaygın scriptler var burda kimsenin emeğine kendi kafa yapınla suçlama yapamazsın lütfen fikirlerini kendine sakla, satın alacak adam gelir inceler alır sorunu olursa çözeriz çözemezsek parasını iade ederiz burda helal birşey kazanmaya çalışıyoruz ya üslubunla yorumunu yap sorunu sor ya da yorumunu kendine sakla

Dostum neyin olup olmadığını en iyi ben biliyorum 5 kişi yaptık paketi 5 ay boyunca oturup boş pakette vs atmış olamayız demi, paketin çok ciddi sorunları vardı ve artık yok paketi almadan incelemeden yorum yapıyorsun 70+ kişi üzerinde test edildi ve gayet yeterliydi kendi scriptlerimizden tut içi tamamen değişmiş yaygın scriptler var burda kimsenin emeğine kendi kafa yapınla suçlama yapamazsın lütfen fikirlerini kendine sakla, satın alacak adam gelir inceler alır sorunu olursa çözeriz çözemezsek parasını iade ederiz burda helal birşey kazanmaya çalışıyoruz ya üslubunla yorumunu yap sorunu sor ya da yorumunu kendine sakla
5 Ay uğraşmışsın kanka, garbagejob'da ki imageler yok. Bi 5 ay daha uğraş belki düzeltirsin.

Kankam şimdi dürüst konuşalım bu pakete kimse 3000 tl vermez ben olsam 1 kuruş bile vermem kendin yaptığın bir şey göremedim açıkçası paket orta derecede, ama fiyat çok fazla [BU TAMAMEN BENİM FİKRİMDİR]

Kankam şimdi dürüst konuşalım bu pakete kimse 3000 tl vermez ben olsam 1 kuruş bile vermem kendin yaptığın bir şey göremedim açıkçası paket orta derecede, ama fiyat çok fazla [BU TAMAMEN BENİM FİKRİMDİR]
Tanıtımlarda sadece temel şeyler belirttim yoksa kendimiz çok şey yaptık zaten pakette araç paketi vb. script kaynakları dışında 230 script var dolu bir paket. Tanıttığım kişiler genel olarak paketi beğeniyor hatta bitmemiş haliyle bile 2-3 satış yaptı. Ayrıca çok daha kötü paketlerin 6kya 10kya satıldığını gördüğüm bir ortamda bu fiyat böyle bir paket için gayet makul diye düşünüyorum.

Merhaba,

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

İyi forumlar Dilerim...

Tanıtımda temelleri belirttik deyip crosshair scripti tanıtan arkadaş bunun neresine 5 ay uğraştın bunun 2 katı paketi 1 ayda yapıp satışa sunuyorum ben, ki zaten paketinde ekstra yok ben yapmış olsam herşeye ekstra özellik eklerdim mesela spawn selector scripti için combatlog sistemi yapılabilir 10dk içerisinde quit atıp geri giren oyuncu illa son konumda doğar gibisinden (Sadece örnek amaçlı belirtilmiştir) ekstra olarak hiç birşey yok bide düzelttim diyorsun düzeltilecek birşey yokki paketinde şizofrenimisin nesin tam anlayamadım ama bir daha paket yapmaya çalışma lütfen bide 3k istemiş :D

Tanıtımda temelleri belirttik deyip crosshair scripti tanıtan arkadaş bunun neresine 5 ay uğraştın bunun 2 katı paketi 1 ayda yapıp satışa sunuyorum ben, ki zaten paketinde ekstra yok ben yapmış olsam herşeye ekstra özellik eklerdim mesela spawn selector scripti için combatlog sistemi yapılabilir 10dk içerisinde quit atıp geri giren oyuncu illa son konumda doğar gibisinden (Sadece örnek amaçlı belirtilmiştir) ekstra olarak hiç birşey yok bide düzelttim diyorsun düzeltilecek birşey yokki paketinde şizofrenimisin nesin tam anlayamadım ama bir daha paket yapmaya çalışma lütfen bide 3k istemiş :D
İlgilenmiyorsan uzaklaş kardeşim benim müşterim geliyor paketi inceliyor beğeniyor alıyor, konunun heryerine yazdım daha fazla bakmak için yazın bana diye sen gördüğünle hiçbirşey yok zannediyorsun tanıtıma aklıma ilk gelenleri koydum. Ben birşey yapıp satışa koydum sizin göreviniz bunu eleştirmek değil; incelemek, almak ya da almamak. Bu forumun sorunu bu işte gördüğüm bütün paketlerin altında aynı şey "leak sc dolu bi bok yok" size kalmadı kardeşim benim işimi eleştirmek gördüğünüz şeylere bok atmayı çok seviyorsunuz kötüye değil iyiye bakın. Almayacaksanız yazmayın.

129 kişilik discordunla büyük işlere kalkmaya çalışıyorsun kanki adam belki senin kadar işsiz değil :d

İlgilenmiyorsan uzaklaş kardeşim benim müşterim geliyor paketi inceliyor beğeniyor alıyor, konunun heryerine yazdım daha fazla bakmak için yazın bana diye sen gördüğünle hiçbirşey yok zannediyorsun tanıtıma aklıma ilk gelenleri koydum. Ben birşey yapıp satışa koydum sizin göreviniz bunu eleştirmek değil; incelemek, almak ya da almamak. Bu forumun sorunu bu işte gördüğüm bütün paketlerin altında aynı şey "leak sc dolu bi bok yok" size kalmadı kardeşim benim işimi eleştirmek gördüğünüz şeylere bok atmayı çok seviyorsunuz kötüye değil iyiye bakın. Almayacaksanız yazmayın.

Benim paket konumun altındada öyle yorumlar var ben güzelce sebeplerini açıkladım ve kimsede benimle tartışmadı sen birşey yapıyorsan göstereceksin zorundasın eleştiri kaldıramayacaksan git fiverr'de falan sat burası bir forum insanlar düşüncelerini paylaşabilir.

Benim paket konumun altındada öyle yorumlar var ben güzelce sebeplerini açıkladım ve kimsede benimle tartışmadı sen birşey yapıyorsan göstereceksin zorundasın eleştiri kaldıramayacaksan git fiverr'de falan sat burası bir forum insanlar düşüncelerini paylaşabilir.
Bende böyle yorumlar geleceği için heryere yazdım daha fazla bilgi almak için discorduma yazabilirsiniz diye. Ayrıca burda kimseye herşeyi her detayıyla göstermek gibi bir zorunluluğum da yok. Zaten mantıken alacak olan adam paketin devamını da görmek ister (alanlar öyle yaptı), bana alacak olan kişiler dışında kimse yazmadı paketi satışa çıkardığımdan beri. Düşünce kısmına gelecek olursak dediğin gibi burası bir forum insanlar DÜŞÜNCELERİNİ paylaşabilir gelip benim paketime "ben daha iyisini yapıyorum","boş paket" gibi yorumlar senin de anlayabileceğin üzere düşünceden çıkıp eleştiriye hatta "bok atmaya" giriyor.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!