Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nasıl bir sunucu açılmalı

HasanEmir

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba görüyorum kimse nerdeyse güzel bir server bulamıyor sizce nasıl bir server açılmalı buraya kurallarını yazabilir misiniz neler olabilir ve yapsak gelir misiniz ?(konu ile ilgili olmayan mesajlar atayın lütfen)

Konunuz yanlış kategoride açıldığı için, tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Saygılarımla, İyi Forumlar​

Ya hocam açıkcası bi yere geç e bas sistemli olmayacak böyle ben pek bilmem bu işleri ama bi arkadaş ui’li pizza yapma scripti satıyordu mesela onun gibi şeyler olacak git maden yap git odun kas eskidi artık

Konuyu baltalayıcı, yorumlar tarafımca kaldırılıp temizlenmiştir.

Saygılarımla, İyi Forumlar.

Artık kaliteli bir sunucu açmak imkansıza yakın durumda:(

Ben kendimde sunucu işleriyle uğraşıyorum. Bir sunucu açarken veya paket yaparken kendimi bir oyuncu sanaraktan oynuyorum. Tek başında veya dostlarımla rol yapıyor ve sunucuyu test ederim. buda neyin eksik olduğunu gösterir. Konuya dönecek olursak bence bi sunucuyu sunucu yapan şeylerden en önemlisi sunucuyu açan kişilerin hevesleri ve hedefleridir. Eğer sunucunun direkleri yumuşak olursa üstüne yapılacak ilk inşaatta yıkılır. Ben scriptlere değil insanlara önem veriyorum şahsen. iyi forumlar herkese

Ben kendimde sunucu işleriyle uğraşıyorum. Bir sunucu açarken veya paket yaparken kendimi bir oyuncu sanaraktan oynuyorum. Tek başında veya dostlarımla rol yapıyor ve sunucuyu test ederim. buda neyin eksik olduğunu gösterir. Konuya dönecek olursak bence bi sunucuyu sunucu yapan şeylerden en önemlisi sunucuyu açan kişilerin hevesleri ve hedefleridir. Eğer sunucunun direkleri yumuşak olursa üstüne yapılacak ilk inşaatta yıkılır. Ben scriptlere değil insanlara önem veriyorum şahsen. iyi forumlar herkese
şöyle bir sorun var çok iyi bir sunucu açıyorsun insan gelmiyor gelemiyor bi ellraen olsak gelir ama o kadar değiliz diyer büyük yayıncılar desen teklifi red ediyorlar fivem olunca o yüzden zor

Script vs Bi yerden sonra hikaye bu işte kaliteli oyuncuların olursa 25 de çeksen zevk alırsın kısacası içinde velet olmayan yetişkin olgun insanların oldugu bir topluluğun arkadaşların varsa olur ama ben sadece sunu söyleyebilirim bu piyasa kendini bi halt sana annesinin emrinden çıkmayan ama fivemde hack açar açık bulurum diye gezen sünepeler olduktan sonra zor
ama dersinki kurtlar vadisi açıcam o zaman iş yaparsın
şu epic geldi resmen fivem türkiyenin çok afedersin ağzına sıçtı
Hala doymadı veletler ne trole ne hileye
kıscası dostum moralini bozmak istemem ama büyük bi yayıncıysan iş yaparsın her türlü
ama diğer türlü ya bi comminty denen illete bulasacaksın köpekleri olacaksın yada tek basına etliye sütlüye karışmadan devam edeceksin bak net söylüyorum sunucun 50 yi geçtiği zaman bu commintylerin hedefinde oluyorsunhaset millet çünkü oyuncumu nasıl tutabilirim değil baskasının oyuncusunu nasıl çalarım diye bakan yavşaklar var o yüzden bunları gözden geçir derim bizim türk milletinin içinde kanser tayfa var adamlar düşman oluyor hele hele sanal olunca salla dur onlar için kolay
ben bi gün bu fivem yüzünden katil olacam az kaldı
şaka yapmıyorum bir tanesinin vereceksin bagırsaklarını eline atacaksın youtube a gör bak ondan sonra bu ortam kalıyormu

Hiçbir maddi çıkarı olmayacak, eğlence ve kaliteli rol dönecek sunucu olsa yeter fakat maalesef tr fivemin %90ı gunrp sunucusu :d Eğer bu niteliklerde bir sunucu açacaksan da oyuncu bulamıyorsun zaten...

Script vs Bi yerden sonra hikaye bu işte kaliteli oyuncuların olursa 25 de çeksen zevk alırsın kısacası içinde velet olmayan yetişkin olgun insanların oldugu bir topluluğun arkadaşların varsa olur ama ben sadece sunu söyleyebilirim bu piyasa kendini bi halt sana annesinin emrinden çıkmayan ama fivemde hack açar açık bulurum diye gezen sünepeler olduktan sonra zor
ama dersinki kurtlar vadisi açıcam o zaman iş yaparsın
şu epic geldi resmen fivem türkiyenin çok afedersin ağzına sıçtı
Hala doymadı veletler ne trole ne hileye
kıscası dostum moralini bozmak istemem ama büyük bi yayıncıysan iş yaparsın her türlü
ama diğer türlü ya bi comminty denen illete bulasacaksın köpekleri olacaksın yada tek basına etliye sütlüye karışmadan devam edeceksin bak net söylüyorum sunucun 50 yi geçtiği zaman bu commintylerin hedefinde oluyorsunhaset millet çünkü oyuncumu nasıl tutabilirim değil baskasının oyuncusunu nasıl çalarım diye bakan yavşaklar var o yüzden bunları gözden geçir derim bizim türk milletinin içinde kanser tayfa var adamlar düşman oluyor hele hele sanal olunca salla dur onlar için kolay
ben bi gün bu fivem yüzünden katil olacam az kaldı
şaka yapmıyorum bir tanesinin vereceksin bagırsaklarını eline atacaksın youtube a gör bak ondan sonra bu ortam kalıyormu
sanal mafyayız moruk kimseler baş kafa göz ? Aspect Aspect

FiveM'de çevren olmadığı sürece düzgün bir rol kalitesi bekleyemezsin. Maalesef ki 2020-2021 FiveM'i GunRP adında geçen PvP temalı sunucular oluyor. Bu sayede sadece ismini duyurursun.

Keşke 2017-2018 FiveM döneminde olup sadece eğlenceli roller çevirebilseydik...

2021 fivemi inanılmaz değişik her türlü sunucu bulunmakta artık kimseden adam akıllı rol yapmasını beklemiyorum güzel rol çeviren kimse kalmadı..

Lynadex Lynadex ile rollü şekilde ban atmıştık bı ara ?

Arkadaşlar ben böyle bir sunucu açmak istiyorum ADEZTR ADEZTR abimin paketi var v4 çok güzel full hali scriptsel olarak güzel ama bana kurallar neler olması lazım ve bağışçı olsun mu olmasın mı ben şöyle düşünüyorum olmasın yoksa p2w oluyor ve bana yardımcı olmanız lazım buraya kurallar yazıp ve biraz destek olmanız lazım oyucu konusunda maddi konuda bir sıkıntım yok ama oyuncu bulmakta sıkıntı var lütfen ciddi arkadaşlar yazsın cıvıtmazsanız iyi olur örneğin başvuru formunda neler olmalı ne sorulmalı gibi ve bir konu açmayı düşünüyorum sunucu açıldıktan sonra yetkili ile bir sorun yaşarsa buraya atıp direk işlem ugulanması gibi şeyler yazabilirsiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!