Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nasıl bir sunucu paketine sahip olmak/oynamak isterdiniz? [Hard RP için]

exdf

?????????
FT Kullanıcı
Discord
ExDF#8035
Merhabalar :) alt kısmı okumaya üşenirseniz turuncu rekle yazılmış kısma geçebilirsiniz.
Uzun zamandır belirli sebeplerden rol yapmıyorum ben de kendimi paket yapmaya itekledim. Normalde yurt dışına paket yapıp satıyorum. Yurt dışındaki alıcılarda özgünlük/tasarım veyahut hoş scriptlerden çok yüksek oyuncuyu desteklemesi önem görüyor. Türkiye'de ise gözlemlediğim kadarı ile daha çok göze çarpan,UI tasarımı güzel dizayn edilmiş ve modern scriptler ön planda.
Türkiye bazlı da bir Hard RP paket yapmak ve satmak istiyorum duruma göre ücretsiz de paylaşabilirim. Fivemin geliştiricilik alanında No-Name biri olduğumu kabul edebilirim. Öncesinde sadece 2 adet kendi sunucu paketimi yapmıştım ( trnin ilk zombi rp paketini yaptığımı hala savunuyorum. Ben bu fikri oluşturduğumda tr piyasasında zombi sohbeti bile geçmiyordu geçmiş konulardan bakabilirsiniz. :p)

Şuan gözlemlediğim kadarı ile tüm sunucular aynı scripti barındırıyor hatta aynı paketi kullanıyor bile diyebilirim. Özgünlük 0 denecek kadar düşük seviyede. Sunucu sahibi olarak veya bireysel satın alım yapacak bir kişi olarak nasıl bir sunucu paketi almak isterdiniz? Nasıl scriptler barındırmalı, neler göze çarpmalı öncelik ne olmalı vb vb. .
Fikir belirtecek biri olursa fikirlerinizi Hard RP zihniyetini baz alarak yaparsanız daha makbule geçer. Ücretli yapmayı düşünüyorum fakat fivem ortamına yenilik katma düşüncem olduğundan ötürü de ücretsiz bir şekilde paylaşımını yapabilirim duruma göre.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!