Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum MuratAbiGF FiveM Sunucusu için Ekip Arıyoruz

yigitardaozt

Üye
FT Kullanıcı
Sunucu Adı : GFRP
Yaş Sınırlaması: 18+
İstediğiniz Günlük Online Süre: Tam zamanlı
Aradığınız Özellikler: Ekte verilmiş
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.): Discord:
yigitardaozt#6173
Diğer / Ek :

Öncelikle selamlar, MuratAbiGF FiveM Sunucusu açmak için işin ehli, bilen bir ekip arıyoruz. Daha önce kötü ekip seçiminden kaynaklı çok fazla kullanıcı/başvuru kaybettiğimiz bir sunucumuz oldu. Başvuracak kişilerden beklediğimiz tek ve yegane şey, yüksek kitleyi yönetmede başarılı olması. Sunucunun reklamı 400.000'lik kanalda ve aynı zamanda sunucu içi oyun videolarında olacak. Bundan dolayı da çok fazla başvuru, oyun içi çok fazla münakaşa vs. uğraşılması gerekiyor.

Bundan dolayı özellikle 18+ olan ve kendi içinde görev dağılımı yapmış, hem bilgili bir developer hem de yönetebilecek bir yönetim kadrosu arayışındayız. Tekli başvurudan daha çok bir ekip ile başvuru tercihimizdir.

Detaylar için bana Discord üzerinden yazabilirsiniz: yigitardaozt#6173

Son düzenleme:
hala daha basvuruları alıyoruz o yüzden +up

Sunucu Adı : GFRP
Yaş Sınırlaması: 18+
İstediğiniz Günlük Online Süre: Tam zamanlı
Aradığınız Özellikler: Ekte verilmiş
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.): Discord:
yigitardaozt#6173
Diğer / Ek :
Öncelikle selamlar, MuratAbiGF FiveM Sunucusu açmak için işin ehli, bilen bir ekip arıyoruz. Daha önce kötü ekip seçiminden kaynaklı çok fazla kullanıcı/başvuru kaybettiğimiz bir sunucumuz oldu. Başvuracak kişilerden beklediğimiz tek ve yegane şey, yüksek kitleyi yönetmede başarılı olması. Sunucunun reklamı 400.000'lik kanalda ve aynı zamanda sunucu içi oyun videolarında olacak. Bundan dolayı da çok fazla başvuru, oyun içi çok fazla münakaşa vs. uğraşılması gerekiyor.

Bundan dolayı özellikle 18+ olan ve kendi içinde görev dağılımı yapmış, hem bilgili bir developer hem de yönetebilecek bir yönetim kadrosu arayışındayız. Tekli başvurudan daha çok bir ekip ile başvuru tercihimizdir.

Detaylar için bana Discord üzerinden yazabilirsiniz: yigitardaozt#6173
başarılar

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!