Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mertcan Eşit + ( KeremU ) OwnerHost Dolandırlcığı

ÖDEME YÖNTEMİ BULURSAN AL KANKA :) 1 2 FİVEM KEY SATTIK VE FATURALI ÜRÜN OLARAK FATURA DA İLETEBİLİRİM :)
Sizi seven bir müşteriniz olarak Bu duyuruya uyandığımda çok sevinmiştim.... :( EVREN HOST dan yanlış bilgi beklemezdim... Olsun bir HEDİYE Faturalı Key inizi alırsam barışırızzzz <3

kerem her zamanki gibi acizliğini konuşturma be kanka :)

Btk onayını kaldırıp farklı tema ile alıp tema değiştirmek ahh ahh

kerem her zamanki gibi acizliğini konuşturma be kanka :)
:cry::ROFLMAO::LOL:

size bi yorgunluk kahvesi vereyim :coffee::coffee: bugün çok faturalı key sattınız yorulmuşsunuzdur.

He birde Evren Host çalışan kadronuz göz dolduran cinsten. Tebrik ediyorum.
Kendilerine sunduğunuz SİGORTA, Yemek Kartı, Hediye Çeki, Aylık Maaş ve ek prim gibi özellikler
beni benden aldı kadronuzda açık olursa başvurmak istiyorum. :giggle::giggle::geek:
1701117738928.png

2005 liler host açarsa sonuç kerem/mertcan :D

Sallayacak bir yer bulamayınca köpek gibi kapınma :)

1701118362319.png
Yorumu yazan : Kerem U. asldkajsdjasjdajsdjasjkda acizlikkk

standart çosting vakası. Hizmet almadan önce "firmaları" r10 da araştırmanızı öneririm ama "firmaları" :)

Adahost açıklama : Bizle alakası yoktur bizde sadece barınıyor :)

EVREN HOST ve Ocean Bilişim aynı şeyleri vaad ediyor çok arada kaldım önerilerinizi bekliyorummm :coffee: :LOL: :geek: :geek:
(bence evren host)

1701119352070.png
1701119369027.png

Yorum yapan kişi kerem bu arada :)
Knk koskoca vds firmasısın hazır şablon kullanıyorsun ocean dan şablon araklamışsın udemy dersimi atayım da html css öğren biraz kendin tasarla çok bi şey yapmana gerek yok zaten

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!