Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mertcan Eşit + ( KeremU ) OwnerHost Dolandırlcığı

Jovset

Üye
FT Kullanıcı
Vergi Numarası : 3810891523 olan Mertcan eşit adına kayıtlı olan şahıs hosting firmasından vds aldım fatura kestiği firma farklı çıkınca iade istedim kabul etmedi kestiği faturayı sorgulattığımda ise e arşiv fatura sistemden silinmiştir dedi. ek olarak kişiye özel yazılım fivem key aldım parayı ibanına ilettim fatura istedim kdv dahil etmedim fatura kesemem dedi ve kesmedi. resmi olmayan discord üzerinden iletişime geçtiğimiz için bana karşı üslubunu bozdu ve beni azarladı tüketici 14 gün içinde ürün hizmeti iade edebilir dediğimde benim sözleşmemde yer almıyor o madde dedi. internet sitesi www.ownerhost.com'a göz attığında hiçbir kurumsal bilgisini koymadığını ve vergi levhasına baktığımda veri barındırma işleme nace kodu yerine radyo televizyon ve internet üzerinden toptan ve perakende satış olduğunu gözlemledim. iade kesmiyor hizmetten memnun değilim ( Ellim de Bu Konuşmaların Hepsinin Video Kayıtları da Var)

Bu Link Üzerin den Nasıl Bir Dolandırcı Ve Yalancı Bir İnsan Olduğunu Göre Bilirsiniz
Dediğim Gibi Seni her Yerde Rezil edicem OwnerHost Mertcan Eşit :D

Son düzenleme:
vay dolandırıcı vay bu ecnebinin kanında vardı

Arkadaslar ben kendisi ile bir samimiyetim yok kendisin VDS aldim ayni aksam bana teslim etti ve faturmai bana iletti kendisi key olarak bilmiyorum Kerem U. dolandirici olabilir ama ben mertcan dan vds aldim ve suanda kullaniyorum vdsten memnunum

fivem key için fatura mı istediniz

Arkadaslar ben kendisi ile bir samimiyetim yok kendisin VDS aldim ayni aksam bana teslim etti ve faturmai bana iletti kendisi key olarak bilmiyorum Kerem U. dolandirici olabilir ama ben mertcan dan vds aldim ve suanda kullaniyorum vdsten memnunum
Kerem U. dan 2 yıldır aralıklarla key vds alıyorum ve çevreme öneriyorum bi sorun yaşamadım

Kenisi ile konstum gerekli ss leri iletti bana.

//Belge linki silindi.

//Belge linki silindi.

//Belge linki silindi. (TC Bilgisi içerdiğinden)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aktif Olarak hizmete başlamadığımız için henüz satışlar başlamadı ama istersen :D
1701110827954.png kına yakabilirsin :D

Aktif Olarak hizmete başlamadığımız için henüz satışlar başlamadı ama istersen :D
Ekli dosyayı görüntüle 90195 kına yakabilirsin :D
estf hocam WISECP aktif olduğu ve forum imzanızda dahi linki olduğu için demiştim. Çıktığınız yeni yolda başarılar dilerim 😊😊😊

şahsen datafex vds keremu key tercihlerim sizi de bi deneriz :)
iple çekiyorum

Usulsüz iş yapılmaz hocam bi yola girdik ekmek çıkarsa bizde bu yolda ekmeğimizi yiyeceğiz inşallah
estf hocam WISECP aktif olduğu ve forum imzanızda dahi linki olduğu için demiştim. Çıktığınız yeni yolda başarılar dilerim 😊😊😊

iple çekiyorum

video da izliye Bilirsin Dostum

iple çekiyorum
Buyur İzle OwnerHost Sahibi Mertcan Eşit Birdakine Kendi Şahsi Hesabın dan yaz Olurmu Gülüm :D

Tartışmayı seviyeli olarak sürdürebilirsiniz.

Hosting firmasının forum üzerinde bir kurumsal üyeliği bulunmamaktadır, dolasıyla herhangi bir işlem yapılması söz konusu değil ticaret forum aracılığı ile gerçekleşmediğinden.

Forum üzerinizde ki haklarınızı sadece onaylı üyeler aracılığı ile gerçekleştirilen ticaretlerde, forum üzerinden bizimle birlikte arayabilirsiniz.

Bu herhangi bir ürün veya firma ile ilgili olabilir forum'da kayıtlı Şuanda tek kurumsal hosting firması DataFEX DataFEX olup başka firma hakkında forum üzerinde şikayette bulunamaz işlem yapılması için talep de bulunamazsınız.

İyi forumlar dilerim.

Peki Hiç Faturasını İletimi size Vergi Kaçırmak Kolay
kendisinden çok dolu keyler de aldım 7-8 ay önce vds de aldım fatura sorunuza vds için cevap vereyim aldığımda fatura iletti diye hatırlıyorum keyde de fatura beklemek sizin hatanız hasldhkdsh faturalı Key almak isterseniz Patreon sizleri bekliyor :):):)🤑💸🪂💰

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!