Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Merhabalar Yıllardır Fivem Sunucularında Yetkili Oldum Fakat Ara Vermiştim Şimdiyse Tekrardan Yetkili Olmak İstiyorum...

masters57

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Mertcan#1237
YENİ AÇILACAK SUNUCULAR YAZMASIN LÜTFEN ! (GÜNCEL KONU)

- BENİM AMACIM SADECE OYUN İÇİ YETKİLİ OLMAK VE ROL PASLAMAK EĞLENDİRMEK GÜLDÜRMEK YARDIM KARŞILAMAK - BAŞKA BİR AMACIM YOKTUR KÖTÜ NİYETLİ VEYA ART NİYETLİ DEĞİLİM O YÜZDEN AKLINIZ DA ŞÜPHE KALMASIN

Adınız : Mertcan
Soyadınız : Bal
Yaşınız : 19
Yaşadığınız Yer : İstanbul
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Co Founder,Management,Admin,Moderator,Head Moderator,Director,Staff Bu Kademelerde Yetkililik Yaptım
Günlük Online Süreniz : Bu aralar evdeyim iş arıyorum iş bulduktan sonra büyük ihtimal akşamları aktif olabilecem ama şuan boştayım boş zamanlarımda iş çıkmazsa biyere gitmezsem bütün gün bilgisayardayım
Özellikleriniz : Ben Rol Paslamayı Seven Bir İnsanım Ve Rol Yapmayı Vb Oyunculara Yardım Etmek İsteyen Birisiyim Ve Benim Yetkili Olma Amacım Oyun içi yetkililik çünkü ben başka türlü yapamıyorum oyun içi deneyimim yüksek ve insanları elde tutmak için çeşitli karakterlere bürünüp rol paslamak isteyen birisiyim ve oyun içi yetkililikte örnek perm vb verme yada yardım karşılama falan kısacası oyun içi yetkililik deneyimim yüksek ( Ekte Verdiğim Txt Dosyasında Detaylı Açıklamam Ve Hakkımdaki Herşeyi Öğrenebilirsiniz Amacımı Vb Ve Hangi Sunucularda Yetkililik Yaptığımı)
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord: mertcan5734
Diğer / Ek : Txt Dosyasında Herşey Yazmaktadır Hangi Sunucularda Yetkililik Yaptığımı ve amacımın ne olduğu ve hangi kademelerde yetkili olduğumu vb

Ekli dosyalar

• Yetkili Adayı Açıklama+Hakkımda+Amacım.txt
    3 KB · Görüntüleme: 385
Son düzenleme:
Hafta sonu uyumuyor musunuz?

Hafta sonu uyumuyor musunuz?
Hafta Sonları Genellikle Evde Olduğumdan Dolayı İşim Çıkmazsa Hafta Sonları Öğlen 1 başlayıp gece 4 veya 5 kadar oturuyorum

Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Co Founder,Management,Admin,Moderator,Head Moderator,Director,Staff Bu Kademelerde Yetkililik Yaptım
Günlük Online Süreniz : Hafta içleri pazartesi salı 15:00 dan sonra çarşamba perşembe cuma 17:50 den sonra aktifim genellikle gece 2 kadar falan aktifim hafta sonları Öğlen 1 2 Gibi Başlayıp Gece 4 5 Kadar aktifim
Özellikleriniz : Ben Rol Paslamayı Seven Bir İnsanım Ve Rol Yapmayı Vb Oyunculara Yardım Etmek İsteyen Birisiyim Ve Benim Yetkili Olma Amacım Oyun içi yetkililik çünkü ben başka türlü yapamıyorum oyun içi deneyimim yüksek ve insanları elde tutmak için çeşitli karakterlere bürünüp rol paslamak isteyen birisiyim ve oyun içi yetkililikte örnek perm vb verme yada yardım karşılama falan kısacası oyun içi yetkililik deneyimim yüksek ( Ekte Verdiğim Txt Dosyasında Detaylı Açıklamam Ve Hakkımdaki Herşeyi Öğrenebilirsiniz Amacımı Vb Ve Hangi Sunucularda Yetkililik Yaptığımı)
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord: Mertcan#1237
Diğer / Ek : Txt Dosyasında Herşey Yazmaktadır Hangi Sunucularda Yetkililik Yaptığımı ve amacımın ne olduğu ve hangi kademelerde yetkili olduğumu vb

akşam isterseniz gelin bir görüşelim akşam 22:00 dan sonra müsait oluyorum

Günlük Online Süreniz : Hafta içleri pazartesi salı 15:00 dan sonra çarşamba perşembe cuma 17:50 den sonra aktifim genellikle gece 2 kadar falan aktifim hafta sonları Öğlen 1 2 Gibi Başlayıp Gece 4 5 Kadar aktifim
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord: Mertcan#1237

YENİ AÇILACAK SUNUCULAR YAZMASIN LÜTFEN ! (GÜNCEL KONU)

- BENİM AMACIM SADECE OYUN İÇİ YETKİLİ OLMAK VE ROL PASLAMAK EĞLENDİRMEK GÜLDÜRMEK YARDIM KARŞILAMAK - BAŞKA BİR AMACIM YOKTUR KÖTÜ NİYETLİ VEYA ART NİYETLİ DEĞİLİM O YÜZDEN AKLINIZ DA ŞÜPHE KALMASIN

Günlük Online Süreniz : Bu aralar evdeyim iş arıyorum iş bulduktan sonra büyük ihtimal akşamları aktif olabilecem ama şuan boştayım boş zamanlarımda iş çıkmazsa biyere gitmezsem bütün gün bilgisayardayım
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord: mertcan5734
.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!