Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Rexa™ Sunucu Yönetim Ekibi Arıyorum

WeillCrew

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.wlcgames.com
Discord
WeillCrew#0616
Merhaba değerli Fivem Roleplay oyuncuları!

Sizlere heyecan verici bir duyuruyla karşınızdayız. Geliştirme aşamasında olan Rexa™ sunucusu için yetkili yönetim ekibinde görev alacak gönüllü dostlar arıyoruz. Eğer siz de Fivem Roleplay'e olan tutkunuzu paylaşmak ve Rexa™ Ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, bu harika fırsatı kaçırmayın!

Rexa™ sunucusu, sosyal ve illegal rollerin dengeli bir şekilde yer aldığı benzersiz bir rol düzenine sahip olacak. Aile veya mafya tarzı rollerin olmadığı sunucumuzda, sosyalrp konseptine özel bir ağırlık vereceğiz. Sizlerle birlikte gerçekçi bir roleplay deneyimi oluşturmayı hedefliyoruz.

Ekibimize katılmakla sadece sunucumuzda görev almakla kalmayacak, aynı zamanda çeşitli etkinliklerle dolu keyifli bir deneyim de yaşayacaksınız. Günlük, haftalık ve aylık olarak düzenleyeceğimiz çekilişlerle oyuncularımıza hem fiziksel hediyeler hem de IC hediyeler sunacağız. Bu da sizin oyun deneyiminizi daha da heyecanlı hale getirecek.

Eğer Rexa™ Ailesine katılmak ve Fivem Roleplay dünyasında yeni bir yolculuğa çıkmak isterseniz, lütfen aşağıdaki Discord bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Discord: WeillCrew#0001

Bazı Sunucu Özellikleri:
  • Paket tipi: QB-Core​
  • Webpanel İle Hızlı Admin Erişimi​
  • Özel Discord Botu ile Oyunda Olmadan Oyuna Admin Komutlarını İletin​
  • Hızlı/Kolay whitelist Sistemi​
  • Discord Moderasyon Botu & Sağ Tık Güvenliği için özelle hazırlanmış komutlar​
  • Discord IC Moderasyon Botu ile oyunda olmadan oyun içi komutlara erişin (itemver/araçver/bugkurtar/ban/kick vs...)​
  • Oyunculara Özel Web/iOs/GooglePlay Destekli Karekter Yönetim Paneli​
  • Oyunculara Özel Web/iOs/GooglePlay Destekli IC-E-Pazar alanı​
  • Oyunculara Özel Web/iOs/GooglePlay Destekli IC-Telefon Erişimi​
  • Sosyal ve illegal rollerin dengeli bir seviyede yer aldığı benzersiz bir rol düzeni​
  • Aile veya mafya tarzı rollerin olmadığı bir sunucu​
  • Günlük, haftalık ve aylık çekilişlerle oyunculara fiziksel ve IC hediyeler​
  • Profesyonel yönetim ekibi ve sürekli gelişen sunucu altyapısı​
  • Premium Lisanslı Gabz Haritaları​
  • Premium Lisanslı Quasar-phone​
  • Premium Lisanslı RCore Lunapark (Yakında...)​
  • & Sunucumuza Güzellik Katacak tüm Lisanslı Özel Scriptlere Bütçemiz Açık olacaktır. Gelişme&Yeniliklerin daima takipçisi olacağız.​
Bazı Yönetim Kuralları :
  • Yönetim ekibindeki hiç bir kimse IC olarak hiçbir şekilde yetkiye sahip olmayacaktır.
  • Yönetim ekibi tamamen tüm komutları discord üstünden uygulaması gereklidir.
    (itemver/aracver/bugkurtar/kisiyicek/kick/ban vs...)
  • Yönetim Ekip Üyeleri Terfi Sistemince Perm Yükseltimine Gidecektir.
  • Yönetim Ekip Üyelerinin Sesli Destek/Alınan WL/Cevap Verilen Ticket gibi tüm işlemleri Webpanelde tutulmaktadır ve bu sayede çalışma/emek harcama seviyesini görebilmekteyiz.
  • Webpanel ile admin yönetimi yapılabilecektir.
  • IC->DC Tab atma zorlugu açısından Yetkililere IC olarak gerekli (Sunucuya Zarar vermeyi engelleyici biçimde) komut izinleri IC olarak sağlanılacaktır.
  • Oyuncular Troll amaçlı dahi gelse olabildiğince sakin/samimi ve kibar olarak karşılanmalı, küfür edilse dahi muhattap olmamalı ve direkt gerekli cezai işlemleri uygulamalıdır.
  • Sunucumuzun kalitesi & oyuncuya yönelik hizmetimizi temiz bir şekilde ifade edebilmemiz için kesinlikle oyuncuya hakaret/argo kelimeler ile konuşmak yasaktır.
Rexa™ Ailesi olarak, sizleri Fivem Roleplay sunucumuzda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Sizlerle birlikte eşsiz bir roleplay deneyimi oluşturmayı ve sunucumuzu büyütmeyi hedefliyoruz. Unutmayın, Rexa™ Ailesine katılarak bu yolculuğun bir parçası olabilirsiniz!

İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Sizleri sunucumuzda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla, Rexa™ Sunucusu Yönetimi

Son düzenleme:
+ Yetkili ekip arkadaşları aramamız devam etmektedir. Discord Direct Mesaj ile iletişime geçiş sağlayabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!