Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Maymuncuğa reload skill bar ekledim ama çalışmıyor.

• Konbuyu başlatan atR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 571

atR

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ev soyma scriptinde maymuncuğa reload skill bar ekledim çalışıyor lakin faillesem bile hiçbir şey olmuyor ben fail olunca itemın silinmesini istiyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar ev soyma scriptinde maymuncuğa reload skill bar ekledim çalışıyor lakin faillesem bile hiçbir şey olmuyor ben fail olunca itemın silinmesini istiyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
Kod Satırını Atar mısın ?

Kod Satırını Atar mısın ?
kod satırı yokda istersen reload barr (skill bar) ı atabilirim

local finished = exports["reload-skillbar"]:taskBar(4000,math.random(5,15))

böyle ekleniyor lakin faillersem hiçbir şey olmuyor

kod satırı yokda istersen reload barr (skill bar) ı atabilirim

local finished = exports["reload-skillbar"]:taskBar(4000,math.random(5,15))

böyle ekleniyor lakin faillersem hiçbir şey olmuyor
Kod:
local finished = exports["reload-skillbar"]:taskBar(3000,math.random(5,12))
    if finished ~= 100 then
        TriggerEvent('mythic_notify:client:SendAlert', { type = 'error', text = 'Yapamadın !'})
    else
        -- Yapılacak Event
    end

Bu şekilde yaptığında fail olduğunda "Yapamadın" Şeklinde Uyarı Vericektir. "Yapılacak Event" Kısmınada Başarılı Olunca Ne Olucağını Ayarlaman Lazım.

Kod:
    if finished ~= 100 then
        TriggerEvent('mythic_notify:client:SendAlert', { type = 'error', text = 'Yapamadın !'})
    else
        -- Yapılacak Event
    end

Bu şekilde yaptığında fail olduğunda "Yapamadın" Şeklinde Uyarı Vericektir. "Yapılacak Event" Kısmınada Başarılı Olunca Ne Olucağını Ayarlaman Lazım.
yapılacak event derken tam olarak anlamadım işte maymuncuk tamamlanınca diğer aşamaya geçecek kapıyı açacak yani ne yazmama gerekir atR#3237 discord yardımcı olursan çok sevinirim

Konu ön eki tarafımca güncellenmiştir, konunuz çözüme ulaştığında bildirir misiniz.

Kod:
    if finished ~= 100 then
    else
        -- Yapılacak Event
    end

trickgodd trickgodd çok iyi yardımcı oldu teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!