Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

lil.dopeee adlı kişiden şikayetciyim.

• Konbuyu başlatan caisy23
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lildopeee lildopeee Yi Tanirim böyle bir sey yapacak biride degil FiveM le alakali cfx re ile alakali seyleri adama yuklemeniz ne kadar etik ki adamla alakali bir sey degilken ?
kanka bir yere hizmet sağlasam neyse 8 yere hizmet sağlıyorum sadece key konusunda her zaman Light N'V sorun yaşıyor garibimede bu gidiyor.

lildopeee lildopeee Yi Tanirim böyle bir sey yapacak biride degil FiveM le alakali cfx re ile alakali seyleri adama yuklemeniz ne kadar etik ki adamla alakali bir sey degilken ?
bizde tanınıyor diye aldık, cfxde böyle bir problemi varsa key satışı yapmayacak yada mağdur ettiği insanların mağduriyetini düzgün giderecek.

bizde tanınıyor diye aldık, cfxde böyle bir problemi varsa key satışı yapmayacak yada mağdur ettiği insanların mağduriyetini düzgün giderecek.
Adamdan kaynaklanmayan seyleri adam nasil gidericek dostum ?

lisans sistemi teklif etmişsin sana para iadesi demiş maddi olarak zarara girerim demişsin traji komik
üzgünüm ama cfx.re taraflı sorun yüzünden ben 170 TL ödeyemem.

Adamdan kaynaklanmayan seyleri adam nasil gidericek dostum ?
Hocam arkadaşın idda ettiğine göre şu an almış ve patlamadan kullanıyor en azından öyle demiş. Yani sadece lildopeenin keylerinin çalışmaması biraz garip

Banada istediğin şekilde dedin :) Ücreti vermiyorsun, paketi yapmıyorsun üstüne lisans teklif ediyorsun. Savunanlar da dostların :)

Hocam arkadaşın idda ettiğine göre şu an almış ve patlamadan kullanıyor en azından öyle demiş. Yani sadece lildopeenin keylerinin çalışmaması biraz garip
kendiside ss leri atmis lil dope ile alakali birsey degil bak 10 larca konu acildi keyler gitti ile alakali bende patreondan aldim ama benimde 128 kisilik keyim gitti

48788

Banada istediğin şekilde dedin :) Ücreti vermiyorsun, paketi yapmıyorsun üstüne lisans teklif ediyorsun. Savunanlar da dostların :)
Eski dostumdu bir sebebden dolayi kusmustuk hala yakin degiliz bir laf vardir yigidi öldur hakkini yeme bence bu sözu sende takip etmelisin dostum.

Kanka kb ama senn ne anlatıyorsun şu söylediğin cümle o kadar mantıksız ve saçmaki xd yazmaktan başka birşey demiyeceğim

Konuyu uzatmak istemiyorum aynı şekilde konuyu açanda müşterilerimden bir tanesi oda uzatmak istemiyor lildopeee lildopeee kişisini kesinlikle önermiyoruz.Aslında konu uzardı ama iyiki forumda key satışı yasak biraz sonra konuyu kapatırlar zaten.

hiçkimseyi beni savunması için örgütlemedim. Belirli bir mantık çerçevesinde düşünecek olursak benim sebep olmadığım mağduriyeti KENDI CEBIMDEN KARŞILAMAK saçmalık. Sorun benden kaynaklı olmamasına rağmen yinede elimden geldiğince sizin mağduriyetinizi gidermeye çalışıyorum bence bu takdir edilecek birşey ne kadar seninle anlaşamamış olsak bile

Kanka kb ama senn ne anlatıyorsun şu söylediğin cümle o kadar mantıksız ve saçmaki xd yazmaktan başka birşey demiyeceğim
Sen ne anlatıyosun tam olarak :D Problemi olmasına rağmen her gün key satışı yapmaya uğraşıyor sen problemli bir şeyi gidip durmadan satmaya uğraşır mısın? :D Mantığını kullan sonra mantıksız de canım

Konuyu uzatmak istemiyorum aynı şekilde konuyu açanda müşterilerimden bir tanesi oda uzatmak istemiyor lildopeee lildopeee kişisini kesinlikle önermiyoruz.Aslında konu uzardı ama iyiki forumda key satışı yasak biraz sonra konuyu kapatırlar zaten.
merak etme dostum kimsenin önermesiyle falan ekmeğimi kazanmıyorum ben :D eziğin tekisin kolaygele

kendiside ss leri atmis lil dope ile alakali birsey degil bak 10 larca konu acildi keyler gitti ile alakali bende patreondan aldim ama benimde 128 kisilik keyim gitti

Ekli dosyayı görüntüle 48788
Ya kanka şakamısın başkaları niye yaşamıyor cfx.re'nin lil.dopeee garezimi var satın almadıysan Allah aşkına yorum yapma.

hiçkimseyi beni savunması için örgütlemedim. Belirli bir mantık çerçevesinde düşünecek olursak benim sebep olmadığım mağduriyeti KENDI CEBIMDEN KARŞILAMAK saçmalık. Sorun benden kaynaklı olmamasına rağmen yinede elimden geldiğince sizin mağduriyetinizi gidermeye çalışıyorum bence bu takdir edilecek birşey ne kadar seninle anlaşamamış olsak bile
Karşılamaya çalışıyorsun sadece karşılamıyorsun. Paket nerede? 6 saate bitecek olan cumaya sarktı bugün nisan 6 oldu yani salı günü :)

Ya kanka şakamısın başkaları niye yaşamıyor cfx.re'nin lil.dopeee garezimi var satın almadıysan Allah aşkına yorum yapma.
Yorum yapma herkeze acik dostum ss de de görundugu gibi 10 larca konu acildi keyler gitti diye ve cogu lil dopeden almadi bende yasadim ki lil dopeden almadim.

Sen ne anlatıyosun tam olarak :D Problemi olmasına rağmen her gün key satışı yapmaya uğraşıyor sen problemli bir şeyi gidip durmadan satmaya uğraşır mısın? :D Mantığını kullan sonra mantıksız de canım
problemim yaşandığı andan 3 gün sonra key satışlarını durdurdum.

merak etme dostum kimsenin önermesiyle falan ekmeğimi kazanmıyorum ben :D eziğin tekisin kolaygele
Tamam kardeşim sen patlak herkese bedavaya verdiğin lisans cmd ile devam et tekrar karşıma çıkma lol dupe.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!