Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

lil.dopeee adlı kişiden şikayetciyim.

• Konbuyu başlatan caisy23
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caisy23

Üye
FT Kullanıcı
24.03.2021 TARİHİNDE KENDİSİNDEN 64 SLOTLUK BİR KEY SATIN ALDIM. KENDİSİ KEYİ GÜZELCE TESLİM ETTİ SONRASINDA HER GECE VEYAHUT HER RESTARTTA KEY PATLAMAYA BAŞLADI. BENLİK BİR ŞEY DEĞİL ARKADAŞLARIMDA DA OLUYORMUŞ DEDİ, DİĞER ARKADAŞLARIMA SORDUM ÖYLE BİR PATLAMA MUHABBETİ YOK. LİL.DOPEEE A SORDUM BENİM ARKADAŞLARIMDA VAR DİYE BİR AÇIKLAMA GERÇEKLEŞTİRDİ. KEY DURMADAN PATLAMAYA DEVAM ETTİ. KEYİN İADESİNİ İSTEDİM. KEYİ İADE ETMEYİP İSTERSEN FARKLI ŞEKİLDE DÜZELTELİM DEDİ. PAKETİMİ OPTİMİZE ETMESİNİ İSTEDİM. BUNU DA PZTSİ YADA SALI İSTEDİM. CUMA GÜNÜ BAŞLIYORUM DEDİ. BAŞLAMADI. SORDUĞUMDA İSTERSEN LİSANS VEREYİM DİYEREK AÇIKLAMA YAPTI. İADE İSTEDİĞİMDE ZARAR EDİYORUM VEREMEM LİSANS VEREYİM DEDİ. KISACASI HER TÜRLÜ ZARAR ETTİREN BİR ARKADAŞ. SSLERDE GÖRECEKSİNİZ.ÜSTÜNE ÜSTLÜK 64 E ÇEKEMİYORUM DİYE ONESYNCYİ AÇMAMIŞIM GİBİ TEPKİ GÖRÜYORUM KEYİ PATLAMIS OLMASINA RAĞMEN MAL YERİNE KOYULUYORUM.
48764 48765 48766 48767 48768 48770 48772 48773 48775 48776 48778 48779 48780

geçmiş olsun almayın kardeşim böyle veletlerden key alırsanız malesef böyle sorunlar yaşarsınız gidin 250 lira verin kendi keyinizi alın kafanız rahat olsun

olayı doğruluyorum. keylerin patlama sorunu cfx.re taraflıdır bütün müşterilerim ile arayı bulduk ancak mert ile bulamadık

geçmiş olsun almayın kardeşim böyle veletlerden key alırsanız malesef böyle sorunlar yaşarsınız gidin 250 lira verin kendi keyinizi alın kafanız rahat olsun
velet dediğin kişi seni her anlamda yerden yere vurur. Bende mağdurum cfx.re yüzünden key hesabım sorunlar yaşandı

bence lil-dopee nin sucu yok adam satıcılık yapıyo cfx yuzunden gitmiş keyler ve odemeyi baska sekillerle verecegini sakin bir şekilde belirtmiş dolandrıcılık vs yok

Aynı sorunu müşterimde yaşıyor verdiği cevap ;

48787

bence lil-dopee nin sucu yok adam satıcılık yapıyo cfx yuzunden gitmiş keyler ve odemeyi baska sekillerle verecegini sakin bir şekilde belirtmiş dolandrıcılık vs yok
Paketi düzeltmesini kabul ettim. Bir dönüş sağlanmadı. Yazmasam yazmayacak, lisans sistemi vermeyi teklif ediyor her seferinde farklı bir şey bir işi yapıyorsan tam yapacaksın yada yapmayacaksın.

teşekkür ederim

24.03.2021 TARİHİNDE KENDİSİNDEN 64 SLOTLUK BİR KEY SATIN ALDIM. KENDİSİ KEYİ GÜZELCE TESLİM ETTİ SONRASINDA HER GECE VEYAHUT HER RESTARTTA KEY PATLAMAYA BAŞLADI. BENLİK BİR ŞEY DEĞİL ARKADAŞLARIMDA DA OLUYORMUŞ DEDİ, DİĞER ARKADAŞLARIMA SORDUM ÖYLE BİR PATLAMA MUHABBETİ YOK. LİL.DOPEEE A SORDUM BENİM ARKADAŞLARIMDA VAR DİYE BİR AÇIKLAMA GERÇEKLEŞTİRDİ. KEY DURMADAN PATLAMAYA DEVAM ETTİ. KEYİN İADESİNİ İSTEDİM. KEYİ İADE ETMEYİP İSTERSEN FARKLI ŞEKİLDE DÜZELTELİM DEDİ. PAKETİMİ OPTİMİZE ETMESİNİ İSTEDİM. BUNU DA PZTSİ YADA SALI İSTEDİM. CUMA GÜNÜ BAŞLIYORUM DEDİ. BAŞLAMADI. SORDUĞUMDA İSTERSEN LİSANS VEREYİM DİYEREK AÇIKLAMA YAPTI. İADE İSTEDİĞİMDE ZARAR EDİYORUM VEREMEM LİSANS VEREYİM DEDİ. KISACASI HER TÜRLÜ ZARAR ETTİREN BİR ARKADAŞ. SSLERDE GÖRECEKSİNİZ.ÜSTÜNE ÜSTLÜK 64 E ÇEKEMİYORUM DİYE ONESYNCYİ AÇMAMIŞIM GİBİ TEPKİ GÖRÜYORUM KEYİ PATLAMIS OLMASINA RAĞMEN MAL YERİNE KOYULUYORUM.
Ekli dosyayı görüntüle 48764Ekli dosyayı görüntüle 48765Ekli dosyayı görüntüle 48766Ekli dosyayı görüntüle 48767Ekli dosyayı görüntüle 48768Ekli dosyayı görüntüle 48770Ekli dosyayı görüntüle 48772Ekli dosyayı görüntüle 48773Ekli dosyayı görüntüle 48775Ekli dosyayı görüntüle 48776Ekli dosyayı görüntüle 48778Ekli dosyayı görüntüle 48779Ekli dosyayı görüntüle 48780
20 30 lira veremeyip böyle sorunlardan dolayı mağdur olunca 20 30 lira eksik yollasa bile paranızı istiyorsunuz şaka gibi :D

light N V ile çok g<zel bir şekilde arayı bulduk ve mağduriyetini giderdim
3 Gün oldu hala para iadesi yapılmadı ara bulmak bu olsa gerek neyse kardeşim böyle devam et sen

20 30 lira veremeyip böyle sorunlardan dolayı mağdur olunca 20 30 lira eksik yollasa bile paranızı istiyorsunuz şaka gibi :D
Fiyatlar zaten olması gerektiği gibi gidip 70-80 liralık keye 120 lira mı vereyim? Farklı birisinden 75 tlye aldım 1 kez düşmedi.

Fiyatlar zaten olması gerektiği gibi gidip 70-80 liralık keye 120 lira mı vereyim? Farklı birisinden 75 tlye aldım 1 kez düşmedi.
Dostum galiba bilgin yok patreondan topluca key alıp aynı keyi 2 3 kişiye veriyorlar ve keyler banlanıyor. Arkadaş öyle birşey yapmayabilir ki sorun cfx.re den gözüküyor. Fiyatlar patreondaki gibi 120 130 tl yani madem ki farklı birinden 75 liraya aldın ve 1 kez düşmedi ondan devam etseydin ?

Dostum galiba bilgin yok patreondan topluca key alıp aynı keyi 2 3 kişiye veriyorlar ve keyler banlanıyor. Arkadaş öyle birşey yapmayabilir ki sorun cfx.re den gözüküyor. Fiyatlar patreondaki gibi 120 130 tl yani madem ki farklı birinden 75 liraya aldın ve 1 kez düşmedi ondan devam etseydin ?
e zaten ondan devam ediyorum şu anda, lil.dopeedan sonra aldım

lildopeee lildopeee Yi Tanirim böyle bir sey yapacak biride degil FiveM le alakali cfx re ile alakali seyleri adama yuklemeniz ne kadar etik ki adamla alakali bir sey degilken ?

3 Gün oldu hala para iadesi yapılmadı ara bulmak bu olsa gerek neyse kardeşim böyle devam et sen
LIGHT NV İle anlaştığımızın kanıtını sana atardım fakat telefondayım. CFX RE KAYNAKLI BIR SORUN DOLAYISIYLA BEN MAĞDUR OLUYORSAM NAS KENDI CEBIMDEN MÜŞTERILERIN MAĞDURIYETINI GİDERIYIM

jpdkoawdlğdkaw lol dupe awdlpawadw

LIGHT NV İle anlaştığımızın kanıtını sana atardım fakat telefondayım. CFX RE KAYNAKLI BIR SORUN DOLAYISIYLA BEN MAĞDUR OLUYORSAM NAS KENDI CEBIMDEN MÜŞTERILERIN MAĞDURIYETINI GİDERIYIM
lisans sistemi teklif etmişsin sana para iadesi demiş maddi olarak zarara girerim demişsin traji komik

en adam sensin ya lol dope many keş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!