Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Launcher Sistemi Kodluyorum.

Siyahs4ncak

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar bu konu altından launcher sisteminin bitmesine ne kadar kaldığını gelişmeleri öğrenebilirsiniz vede düşüncelerinizi eklenmesi gerekenleri yazabilirsiniz.

Launcher Sistemi Nedir?

-Kişi direk serverinize bağlanamaz bağlanırken bir program üzerinden giriş yapmanızı sağlar.

Launcher Sisteminin Artıları Nelerdir?

-Hile koruması en büyük artısı.

Piyasada Bu Kadar Launcher Varken Sizinkinin Diğerlerinden Farkı Ne Olacak?

-Bizim Launcherin En Büyük Özelliklerinden Birisi Mac Adresi Banlamasıdır.

Projenizdeki Özellikler Nelerdir?
-Hwid Adresi Banlama.

-Hile Açıldığı An Algılama Ve Discord Ayarladığınız Odaya SteamID VE Mac Adresi İle Mesaj Gönderme.
-%99.9 Üzerinde Hileye Karşı Koyamama
Nedir Bu Açıklayım:
Launcherimizi kimse unpack edemeyecek kendi yazdığım pack ile pack atılıp piyasadaki unpackler kıramayacak buda dnspy nin bir işe yaramıcağı anlamına geliyor.
-Kişi Banlama,İstediğiniz Kişiler Launchersiz Girebilir.
-Hile Ekleme Kaldırma(Bunu Biz yapacağız).
-Kişinin İsteği Üzerine Proxy Girişi Engelleme

-Şuanda Launcherin %80 lik Kısmı Bitti Tahminim Yarın Akşama Bitmiş Olacak Resmî Olarak.

Sizlere Sormak İstediğim Ben Kendim 2 Çeşit Launcher Yapmak İstiyorum.
-Güncellemesiz(Tek Seferlik)
-Güncellemeli(Aylık)

Sizlerinde düşüncelerini almak istiyorum. İyi günler ^^

Eklenecekler.
-Her servere özel tasarım. Cidden beğeneceksiniz. ^^
-Kişi hile açtığı an bilgisayarına crash(Mavi ekran) attırma.(istek gelirse)

Kardeşim launcher'ınla ilgileniyorum. ! Uğurcan 24#3432 bana ulaş

Eklenenler:
-Şahsın bilgisayardan girdiği hileyi açana kadarki tüm steam hesapları sizlere discord yolu ile bildirilecek.

Launcherimizi kimse unpack edemeyecek kendi yazdığım pack ile pack atılıp piyasadaki unpackler kıramayacak buda dnspy nin bir işe yaramıcağı anlamına geliyor.
kendi yazdığın pack ile pack atılıp piyasadaki unpackler kıramayacak demişsin biraz daha bilgi verebilir misin? kimsenin aklına gelmemiştir diye düşünüyorum ._.

kendi yazdığın pack ile pack atılıp piyasadaki unpackler kıramayacak demişsin biraz daha bilgi verebilir misin? kimsenin aklına gelmemiştir diye düşünüyorum ._.
Kodlamalara şifreleme sistemi ekliceğim. Kısaca bildiğiniz üzere piyasada çok c# obfuscator var. Benimki bana özel yani kodlama özel vmprotect gibi düşün

Kodlama özel derken projeyi build ederken direkt olarak CA kayıtsız obsufucate mi edeceksin? Eğer öyleyse senin adına üzgünüm, CA sertifikası almazsan bütün antivirüsler bip bip bip öter :D

Kodlama özel derken projeyi build ederken direkt olarak CA kayıtsız obsufucate mi edeceksin? Eğer öyleyse senin adına üzgünüm, CA sertifikası almazsan bütün antivirüsler bip bip bip öter :D
Antivirüs lerin algılıcacağını kim söyledi?
Ekleme:
-Hiç bir antivirüs programı algılamayacak ve programda 0 virüs olacaktır.

Her zaman reverse engineering mümkündür çok güvenmeyin derim
Ben mümkün değil demedim ? Fakat reverse ettikleri programı kullanabilecekler mi en çok bu önemli.

MemoryMapped ^^ No İnject
CrashTool ^^ No Program Dump

bunların üstüne ileride websocket iletişimi ekliceğim.
Dediğim gibi ben kendime güveniyorum olay bu kadar basit. ^^

Öncelikle Selmalar,

"Bizim Launcherin En Büyük Özelliklerinden Birisi Mac Adresi Banlamasıdır.
" demişsiniz lakin internette ufak araştırmalarla Mac adresi değiştirilebilir .

"Hwid Adresi Banlama" demişsiniz çok güzel bir düşünce olmuş ama maalesef hwid-changer programı ile hwid'nizide değiştirebilirsiniz.

Ayrıca "Launcher kullanmanın en büyük amaçlarından biri hem ip gizlemek hemde hile gibi oyun tehditlerini engellemek " ama en basitinden "Cheat Engine Fix" şeklinde google amcadan aratarak cheat engine'nin engellenmeyen versiyonu'nu bulabilirsiniz , bu en basit cheat engine fix sürümüdür .

Bu tür sorunları halletmeniz dileği ile ..

Öncelikle Selmalar,

"Bizim Launcherin En Büyük Özelliklerinden Birisi Mac Adresi Banlamasıdır.
" demişsiniz lakin internette ufak araştırmalarla Mac adresi değiştirilebilir .

"Hwid Adresi Banlama" demişsiniz çok güzel bir düşünce olmuş ama maalesef hwid-changer programı ile hwid'nizide değiştirebilirsiniz.

Ayrıca "Launcher kullanmanın en büyük amaçlarından biri hem ip gizlemek hemde hile gibi oyun tehditlerini engellemek " ama en basitinden "Cheat Engine Fix" şeklinde google amcadan aratarak cheat engine'nin engellenmeyen versiyonu'nu bulabilirsiniz , bu en basit cheat engine fix sürümüdür .

Bu tür sorunları halletmeniz dileği ile ..
Doğru bu yüzden şuan bununla uğraşıyorum. Şuan elimde 2 seçenek var 1. Cheat enginedeki o buton aralıklarını yasaklamak veya fiveme bir şey inject edildiği an fivemin kapatılması(Cheat Engineden Fivemi Seçtiğiniz An Otomatik Kapanma)

Doğru bu yüzden şuan bununla uğraşıyorum. Şuan elimde 2 seçenek var 1. Cheat enginedeki o buton aralıklarını yasaklamak veya fiveme bir şey inject edildiği an fivemin kapatılması
Üzgünüm ama şuan için inject engellemek mümkün değil . FiveM 'in clintine etki etmeniz gerekir .
Cheat Engine buton aralıklarında engellemeniz işe yaramız çünkü MoveDown işlemleri bunu geçersiz kılar .

Örnek proje bknz ; https://www.fivemturk.com/threads/fx-anti-cheat-tanitimi-on-izlenim.2969/ (Proje bilgisdayarımdan daha öncesinde silindi ama konudan mantığına ulaşabilirsin)

Hocam bu konuda farklılık yapmak istiyorum. O zaman buradan tüm insanlarımıza duyuruyorum proje bittiği an halka açık bir şekilde github da paylaşılacaktır. İsteyen kullanabilir neden böyle yapıyorsun diye soran arkadaşlar varsa piyasada hiç bir şeyi engellemeyen anticheat lere bu kadar para vermeyin. Çok güzel bir video anlatım İle sizlerle buluşturacağım. Kendime bu kadar güvendiğim için kusura bakmayın. Bunu paylaştıktan sonra lua ile anticheate geçeceğim elimde godzillada ki gibi bir anticheat var üstüne bir şeyler ekleyip onu satacağım. İyi günler beklemede kalın ^^

Hocam bu konuda farklılık yapmak istiyorum. O zaman buradan tüm insanlarımıza duyuruyorum proje bittiği an halka açık bir şekilde github da paylaşılacaktır. İsteyen kullanabilir neden böyle yapıyorsun diye soran arkadaşlar varsa piyasada hiç bir şeyi engellemeyen anticheat lere bu kadar para vermeyin. Çok güzel bir video anlatım İle sizlerle buluşturacağım. Kendime bu kadar güvendiğim için kusura bakmayın. Bunu paylaştıktan sonra lua ile anticheate geçeceğim elimde godzillada ki gibi bir anticheat var üstüne bir şeyler ekleyip onu satacağım. İyi günler beklemede kalın ^^
Kendinize güvenmeniz bence geyet güzel , Güç sizinle olsun başarılar :)

HWID Spooflamak çok basit bir işlem Launcher satışı gerçekleştiren birisi olarak bunu söylüyorum daha önce banlama sistemini bir yabancı müşterimde gerçekleştirmiştim ancak maalesefki spooflanıyor çok kolay bir şekilde.

MAC desen zaten tek tık ile değiştirebiliyoruz maalesefki.
bkz:

Bu tarz basit önlemler almanın dosyanın diskte kapladığı boyutu arttırmaktan başka bir anlamı bulunmuyor.
Ban sistemlerinin hepsi basit bir şekilde atlatılabiliyor.

HWID Spooflamak çok basit bir işlem Launcher satışı gerçekleştiren birisi olarak bunu söylüyorum daha önce banlama sistemini bir yabancı müşterimde gerçekleştirmiştim ancak maalesefki spooflanıyor çok kolay bir şekilde.

MAC desen zaten tek tık ile değiştirebiliyoruz maalesefki.
bkz:

Bu tarz basit önlemler almanın dosyanın diskte kapladığı boyutu arttırmaktan başka bir anlamı bulunmuyor.
Ban sistemlerinin hepsi basit bir şekilde atlatılabiliyor.
Aynı şekilde üstteki yorumlarda belirtim .

Kolay gelsin, başarılar. Düşünce olarak güzel fakat diğer launcherlardan farkı konusunda sizin düşündüğünüz bir çok şey yapılıyor hatta kendi kullandığım launcherda aynı olayı kullanıyorum. Yine de düşüncen güzel

5074

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!