Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretli] Basit Launcher Sistemi

MagiCarrow

Üye
FT Kullanıcı
Basit Launcherler tasarlayıp yapıyorum burdaki amacım ipyi göstermeden sunucuya girmektir. Piyasa pahalı olduğu için basitte kalmak en mantıklı olucağını düşünüyorum. Basit Launcher fiyatı = 25Tl dir Pazarlık yapılıp anlaşılır. Discord özelden bana ulaşıp launcher örnek isteyebilirsiniz örnek atarım. İşte kendi sunucum için tasarlamış olduğum örnek bir launcher.

Discord: ! Ali Baran#3267

Kişilerin istekleri üzerine gitmekteyim. İstedikleri arka plan ve tasarım yaparım.

Launcherde Anti Cheat yoktur bunun yerine sunucuda anti cheat yükleyipde halledilebilir, api de yoktur , obfuscate de yoktur launcherin amacı wldeki adamların hem pratik olarak girmesi hem wl dışındaki adamalrın listeden ipyi görmemesidir.

Ekran_Alnts.png

Son düzenleme:
Peki sadece exe dosyasınımı veriyorsunuz yoksa temel kodlarıda mı veriyorsunuz?

Her Şeyi İle birlikte veriliyor ve verilirken nerelerden düzenleme yapılır vs bilgilendirilmeside yapılıyor.

Basit Launcherler tasarlayıp yapıyorum burdaki amacım ipyi göstermeden sunucuya girmektir. Piyasa pahalı olduğu için basitte kalmak en mantıklı olucağını düşünüyorum. Basit Launcher fiyatı = 50Tl dir Pazarlık yapılıp anlaşılır. Discord özelden bana ulaşıp launcher örnek isteyebilirsiniz örnek atarım. İşte kendi sunucum için tasarlamış olduğum örnek bir launcher.

Kişilerin istekleri üzerine gitmekteyim. İstedikleri arka plan ve tasarım yaparım.

Ekli dosyayı görüntüle 7220
eline sağlık hayırlı satışlar. [Güvenilir bu arada arkadaşlar sıkıntısız teslim ediliyor.]

amacın ip göstermemek demişsinde connect ederken en üstte f8 konsolunda gözükür zaten sadece cfx koduyla giriş yaptırırsan launcher'ı bunu sağlayabilirsin ki oyun içinden ip almanın bir çok yolu var bilgin olsun.

amacın ip göstermemek demişsinde connect ederken en üstte f8 konsolunda gözükür zaten sadece cfx koduyla giriş yaptırırsan launcher'ı bunu sağlayabilirsin ki oyun içinden ip almanın bir çok yolu var bilgin olsun.

cfx kodu da olsa gözüküyor ip oyuna girerken.

ya da daha basit bir yöntemi var ping at.

dediğim gibi son derece basit çok pahalı olunca launcherler böyle bir çözüm bulmaya çalıştım öteki yerlerde bu mevla 100-200 tl buna ek olarak 50 tlden açtım mevlayı ve pazarlık var dedim

Fiyat 50 den düşmüş 25e başarılar ?

Basit Launcherler tasarlayıp yapıyorum burdaki amacım ipyi göstermeden sunucuya girmektir. Piyasa pahalı olduğu için basitte kalmak en mantıklı olucağını düşünüyorum. Basit Launcher fiyatı = 25Tl dir Pazarlık yapılıp anlaşılır. Discord özelden bana ulaşıp launcher örnek isteyebilirsiniz örnek atarım. İşte kendi sunucum için tasarlamış olduğum örnek bir launcher.

Launcherde Anti Cheat yoktur bunun yerine sunucuda anti cheat yükleyipde halledilebilir, api de yoktur , obfuscate de yoktur launcherin amacı wldeki adamların hem pratik olarak girmesi hem wl dışındaki adamalrın listeden ipyi görmemesidir.

Ekli dosyayı görüntüle 7220
discord: Oph3Z#9442 ekliyebilirmisiniz? ben ekliyemedimde

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!