Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Laspanda Dolandırıcılığı

furkanqw

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
medusarp.xyz
Discord
nemesis#1337
Merhabalar Laspanda Adlı Şahıstan 500Tlye QbToEsx Paket Almıştık Aldığımız Paketın Kurulumunu Kendisi Yaptıktan Sonra Kullanılamaz Derecede Sıkıntılı Olduğunu Fark Ettık Her Yeri Dökülüyor Paket Oynanmayacak Haldeydi. Adam Almadan Önce PAKETLE İlgili Sıkıntılarda Yardım Eder Düzeltirim Derken Yok Düzeltemem Yok Sizin Hatanız Alın Size Yeni M3U Paket Vereyim Gibi Söylemlerde Bulundu Arkadaşlar Bu Adamdan Bence Alışveriş Yapmayın Beleşe Aldığı Forumlarda Bulunan Paketleri Satıyor Ve Geçen Gözümüzün Önünde Başka Bir Sunucuya 75 Tlye Boktan Bir Telefonu Kazıkladı. Mal değilseniz Almayın.
Sonrada yüzsüz gibi qbtoesx1 satıştan kaldırdı yenisini koydu yenisini ver ozaman dediğimizde para istedi.
69726 69725

:D geçmiş olsun

Evet Laspanda adlı şahıs Forumdaki ücretsiz paketleri alıp düzenlemeden Satıyor ve hiçbir şekilde yardımda etmiyor, Ediyor fakat bir işimize yaramıyor... Laspanda gibi sahte developerlar Olmamalı?

keşbiş olssun

Çooook uzun bir süre sonra hakkımda açılan bir konu olduğuna sevindim :D Herneyse, konumuza başlayalım :*

Yaklaşık 6 aylık sunucu hizmetleri sağlayıcılığımın getirdiği 35den fazla referansın hiçbiri şikayetçi değilken, sizlere sunucuyu 1 gün boyunca açık bırakıp, gerekli testleri yapmanız ve beni bilgilendirmeniz gerektiğini söylememe rağmen, 'sözde' forumdaki ücretsiz paketleri alıp sizlere sattığımı belirten arkadaşlar varmış ya, komik be :D

Belirttiğiniz konulara gelecek olursak da gençler, yukarıda attığınız sslerin öncesini ve sonrasını neden atmadığınızı çözemedim, buraya atıp sizin100 çeken sunucunuzda oynayan adamlarınızın gözü önünde rezil etmek istemiyorum, yeni paket sağladığımızı, developing hizmetinde en ufak hatamızın dahi olmadığını, toplam 4 kişi sizlere saatlerce zaman harcayıp sunucunuzu iyi bir yerlere getirmek istememize rağmen, yukarıda bana karşı belirtilen 'maymun' hitabına da teşekkür ediyorum, bazı arkadaşların henüz bırak qbtoesx veya m3 ü, depo scriptinin dahi ne olduğunu bilmeden, gelip sunucu açmaya kalkışmaları, bana özelden onlarca mesaj yazıp, yüzüme karşı 'adamsınnnn adammm' demesine rağmen burada arkamdan konu açıp saydırması da ayrı ironik, iyi günler gençler ;)

Çooook uzun bir süre sonra hakkımda açılan bir konu olduğuna sevindim :D Herneyse, konumuza başlayalım :*

Yaklaşık 6 aylık sunucu hizmetleri sağlayıcılığımın getirdiği 35den fazla referansın hiçbiri şikayetçi değilken, sizlere sunucuyu 1 gün boyunca açık bırakıp, gerekli testleri yapmanız ve beni bilgilendirmeniz gerektiğini söylememe rağmen, 'sözde' forumdaki ücretsiz paketleri alıp sizlere sattığımı belirten arkadaşlar varmış ya, komik be :D

Belirttiğiniz konulara gelecek olursak da gençler, yukarıda attığınız sslerin öncesini ve sonrasını neden atmadığınızı çözemedim, buraya atıp sizin100 çeken sunucunuzda oynayan adamlarınızın gözü önünde rezil etmek istemiyorum, yeni paket sağladığımızı, developing hizmetinde en ufak hatamızın dahi olmadığını, toplam 4 kişi sizlere saatlerce zaman harcayıp sunucunuzu iyi bir yerlere getirmek istememize rağmen, yukarıda bana karşı belirtilen 'maymun' hitabına da teşekkür ediyorum, bazı arkadaşların henüz bırak qbtoesx veya m3 ü, depo scriptinin dahi ne olduğunu bilmeden, gelip sunucu açmaya kalkışmaları, bana özelden onlarca mesaj yazıp, yüzüme karşı 'adamsınnnn adammm' demesine rağmen burada arkamdan konu açıp saydırması da ayrı ironik, iyi günler gençler ;)
kesinlikle öyledir kanıtlarımızla geliyoruz biz :D

Düzgün bir paket verdiğini zannetiğimiz için demiştik fakat kibrav3 cıkınca :oops:

Mesajları silmezsen çok sevinirim balım, çünkü mesajların hepsinin SSi var, kendini haklı göstermek için kaç kişinin içinde rezil oluyorsun, lütfen devam etme gerçekten rezil oluyorsunuz :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2273.png
    Screenshot_2273.png
    27.4 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_2272.png
    Screenshot_2272.png
    26.9 KB · Görüntüleme: 58
Mesajları silmezsen çok sevinirim balım, çünkü mesajların hepsinin SSi var, kendini haklı göstermek için kaç kişinin içinde rezil oluyorsun, lütfen devam etme gerçekten rezil oluyorsunuz :D
kibra v3 attığının ssi varmı reis asdğpklaslpkdfğplasdf

düzgün bir şey attın diye sevinirken bir baktık free paket aaaaaa

herkes görsün hizmet almasın iyi forumlar

kibra v3 attığının ssi varmı reis asdğpklaslpkdfğplasdf

Saatlerce o paketin size göre optimize ve özelleştirilmelerini saymazsak, nerden baksan güzel söz kanka, neyse, seviyorum sizleri, tanıyan tanıyor zaten 2-3 tane yeni başlayan arkadaş ile daha fazla uğraşacak pek vaktim yok açıkcası, iyi günler :*

Saatlerce o paketin size göre optimize ve özelleştirilmelerini saymazsak, nerden baksan güzel söz kanka, neyse, seviyorum sizleri, tanıyan tanıyor zaten 2-3 tane yeni başlayan arkadaş ile daha fazla uğraşacak pek vaktim yok açıkcası, iyi günler :*
tamam dostum devam et böyle hizmet alan kalacakmı bakalım

Saatlerce o paketin size göre optimize ve özelleştirilmelerini saymazsak, nerden baksan güzel söz kanka, neyse, seviyorum sizleri, tanıyan tanıyor zaten beni 5k saat oldu :D 2-3 tane yeni başlayan arkadaş ile daha fazla uğraşacak pek vaktim yok açıkcası, iyi günler :*

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!