Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım LAOT | GANGS TANITIM

laot

Üye
FT Kullanıcı
Discord
laot#2599
LAOT.png

LAOT | GANGS

Arkadaşlar konuyu pek uzatmak istemiyorum tanıtımı aşağıda var. Tek sıkıntım şuan sync konusunda sıkıntı çekiyorum. NPC'ler birinde başka birinde başka gözükebiliyor ve bu durum hakkında çalışmalarım devam ediyor. Ancak client side olarak hiç bir bugu bulunmuyor. Sync çözer isem satışa koyabilirim. Ancak çok zor iyi günler :) Ateş etme kaldırılınca NPC düzeliyor ancak ateş etme kalmayıncada bir anlamı yok.

başarılı tebrik ederim

tam paylaşıyordum gördükten sonra vazgeçtim, ellerine sağlık başarıların devamın dilerim ^^

Sync yaptıysanız paylaşın hocam herkes yararlansın sync yok adam akıllı. Siz yaptıysanız buyrun

SYNC yapılmıştır! :oops:

Satmayı planlıyorum discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
laot#0101

SYNC yapılmıştır! :oops:

Satmayı planlıyorum discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
laot#0101
yapılmıştı ancak siz de yapmışsınız yinede siz satışa çıkartın, sizin emeğiniz sonuçta ellerinize sağlık, bu arada job mantığı ile yaptıysanız player hex'e göre yapsanız daha iyi olur, job mantıgı bir tık saçma oluyor

Ellerine sağlık dostum

+ :)

yapılmıştı ancak siz de yapmışsınız yinede siz satışa çıkartın, sizin emeğiniz sonuçta ellerinize sağlık, bu arada job mantığı ile yaptıysanız player hex'e göre yapsanız daha iyi olur, job mantıgı bir tık saçma oluyor
Reisim aradım ancak yok, yapılanların hiç birinde ateş etme muhabbeti yok.

Reisim aradım ancak yok, yapılanların hiç birinde ateş etme muhabbeti yok.
yok kendi şahsi yapımımdan yapıtıydım dedim :D, dediğim gibi hex üzerinden devam et tavsiyem

hex olayını kullanmak istemiyorsan farklı bir yöntem kullan job olayı bence de bir tık kötü olur
tavsiyem user tablosuna bir tane gang aç varsayılan değeri null olsun oyunda adminlere özel bir komut da oluşturursun /setgang id gangismi gibi

ab.ellerine.saglik.nasil.senin.gibi.olabilirim.

Sync konusunda yardımcı olabilirim discord üzerinden ulaşırsanız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!