Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım laot-taximeter | Taxi for FiveM

F1 den telefon açılıyo aynı anda f1 den taksimetreyi baslatıyoruz biliyorum tuş değiştirmek basit fakat onu yukarda her zaman görünür halde olmasını ve taksimetreyi müşterinin anlık olarak görmesi sağlarsan çok güzel olur loatcore den bagımsız çalışmasıda tatlı olur neden sunucuda bir resource fazla olsun ki standalone daha iyi olmaz mı ?

F1 den telefon açılıyo aynı anda f1 den taksimetreyi baslatıyoruz biliyorum tuş değiştirmek basit fakat onu yukarda her zaman görünür halde olmasını ve taksimetreyi müşterinin anlık olarak görmesi sağlarsan çok güzel olur loatcore den bagımsız çalışmasıda tatlı olur neden sunucuda bir resource fazla olsun ki standalone daha iyi olmaz mı ?
Taksimetrenin default tuşu F1 değil kankam sen değiştirmiş olabilir misin? Laot-core ile çalışması benim tüm sistemlerimde gereksinim.

Taksimetrenin default tuşu F1 değil kankam sen değiştirmiş olabilir misin? Laot-core ile çalışması benim tüm sistemlerimde gereksinim.
Herhangi bir değişiklik yapmadım fakat onu değil diğer söylediklerimi bi değerlendir kankam

Herhangi bir değişiklik yapmadım fakat onu değil diğer söylediklerimi bi değerlendir kankam
Laot Core olayını değerlendiremem ama üşenmez isem müşterinin görme olayın çalışabilirim

Hocam laot core neden mantıgını anlatır mısınız?

Hocam laot core neden mantıgını anlatır mısınız?
Dostum içinde kullandığım sistemleri tek bir yere bağlayabiliyorum bana kolaylık sağlıyor, eğer kodları inceleseniz anlarsınız zaten? Admin gibi sistemlerimde sistemimi ESX veya herhangi bir altyapıya bağlamamak için o gibi altyapılarda kullanıcağım sistemleri laot-core üzerine bağlıyorum imkan ve kolaylık sağlıyor. Laot-core neden diye bir soru çok saçma diye düşünüyorum? Laot-core kullanılmadığı zaman zaten 0.00ms ne bu 300 script yerine 200 scriptim olsun muhabbeti anlamıyorum. O zaman tüm kodları tek scripte sıkıştıralım ve bum +200FPS falan mı alırız ?

Biz kendi sunucumuz için laot-core'dan bağımsız olarak scripti editledik.
Ayrıca araça bindiğiniz zaman taximetreyi nasıl kullanacağınız hakkında notify atıyor.
Kısacası her işlemde notify atıyor. (Örn. "U" bastığınız zaman "Taksimetre başlatıldı veya durduruldu." )
Ayrıca /taksibilgi komutu ekledik. Kullandığınız zaman bilgi notify atıyor.
Taximetreyi de ekranın sağ alt kısmına taşıdık.

Biz kendi sunucumuz için laot-core'dan bağımsız olarak scripti editledik.
Ayrıca araça bindiğiniz zaman taximetreyi nasıl kullanacağınız hakkında notify atıyor.
Kısacası her işlemde notify atıyor. (Örn. "U" bastığınız zaman "Taksimetre başlatıldı veya durduruldu." )
Ayrıca /taksibilgi komutu ekledik. Kullandığınız zaman bilgi notify atıyor.
Taximetreyi de ekranın sağ alt kısmına taşıdık.

blur-taximeter ?

laot olarak kullanmak istemedik normalde taximeter olarak kullanıyoruz paylaşırken blur olarak yazmayı tercih ettim
Peki dostum tarafımca yazılmış bir şeyi düzenleyince size mi ait oluyor ?

Peki dostum tarafımca yazılmış bir şeyi düzenleyince size mi ait oluyor ?
bana ait gibi bir iddiam olsa ayrı konu açardım senin konunun altına açtım.

Dostum içinde kullandığım sistemleri tek bir yere bağlayabiliyorum bana kolaylık sağlıyor, eğer kodları inceleseniz anlarsınız zaten? Admin gibi sistemlerimde sistemimi ESX veya herhangi bir altyapıya bağlamamak için o gibi altyapılarda kullanıcağım sistemleri laot-core üzerine bağlıyorum imkan ve kolaylık sağlıyor. Laot-core neden diye bir soru çok saçma diye düşünüyorum? Laot-core kullanılmadığı zaman zaten 0.00ms ne bu 300 script yerine 200 scriptim olsun muhabbeti anlamıyorum. O zaman tüm kodları tek scripte sıkıştıralım ve bum +200FPS falan mı alırız ?

Hocam Sadece Basit bi soru Sordum neden bu kadar yükseldiniz daha düzgün bi şekildede aktabilirsiniz ben size saçma gibi bişey yazmadım sadece basit bi şekilde sebebini sordum o kadar tartışmaya luzum bile edilecek konu değil şunuda eklemek isterim burda saygı çerçevesi içinde tüm sorulara açıksınız ki bu konuyu açmışsınız neyse kendimi yormayayım.

Hocam Sadece Basit bi soru Sordum neden bu kadar yükseldiniz daha düzgün bi şekildede aktabilirsiniz ben size saçma gibi bişey yazmadım sadece basit bi şekilde sebebini sordum o kadar tartışmaya luzum bile edilecek konu değil şunuda eklemek isterim burda saygı çerçevesi içinde tüm sorulara açıksınız ki bu konuyu açmışsınız neyse kendimi yormayayım.
Dostum yükselmeyle alakası yok senin sorduğun soruyu cevaplıyorum ama tekrar tekrar soruluyor. Eğer yanlış anladıysan kusura bakma ancak bende saygı çerçevesi içinde açıklama yaptığımı düşünüyorum?

bana ait gibi bir iddiam olsa ayrı konu açardım senin konunun altına açtım.
Başına blur yazmanız bile bunu sahiplenmeniz anlamına geliyor benim gözümde? Ayrıca baktığımda her türlü laot yazan yere blur damgasını yapıştırmışsın. Orijinal sistemde olan şeyleri de yokmuş gibi ve yeni yapmış gibi lanse etmen hoş değil.

Başına blur yazmanız bile bunu sahiplenmeniz anlamına geliyor benim gözümde? Ayrıca baktığımda her türlü laot yazan yere blur damgasını yapıştırmışsın. Orijinal sistemde olan şeyleri de yokmuş gibi ve yeni yapmış gibi lanse etmen hoş değil.
Dostum öyle bir iddiam olsa senin konunun prim yapmaması için ayrı konu açardım.

Dostum yükselmeyle alakası yok senin sorduğun soruyu cevaplıyorum ama tekrar tekrar soruluyor. Eğer yanlış anladıysan kusura bakma ancak bende saygı çerçevesi içinde açıklama yaptığımı düşünüyorum?
Sorun yok hocam emekleriniz için teşekkür ederim

Dostum öyle bir iddiam olsa senin konunun prim yapmaması için ayrı konu açardım.
Benim konu senin paylaşımdan dolayı mı prim yapacak hocam? Bana ait bişeye 2-3 eklenti yapıp, blur damgası yapıştırıp üstüne credit vermeden tekrar paylaşman ne kadar doğru olurdu? Benim yaptığım şeyleri düzenleyen arkadaşlarım var ama en azından laot yazan tüm şeylere kendi nicknamelerini koymuyorlar.

weird

+

qwe

abi ben kullanıom çok süper

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!