Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

kylorenn2891 Hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SHERLOCK2900

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaştan Fiyat Almak İçin İstek Attım Kabul Etti.
Fakat Ufak Tefek Eleştri Yaptım ve Paketine Laf Etmedim Dediğim Laf Şu Hemen Hemen Aynı Paket x Fiyat
İşin Sonunda Küfür Yiyip Engel Yedik :)
Arkadaş Güzel Satıcı.
Paketi Satın Almadım Alacak Kişilerde Dikkatli Olsun 40640

Madem serbest piyasa olduğunu biliyorsunuz fiyatı öğrenince neden paket hakkında gerekli-gereksiz yorum yaptınız. Tamam diyip konuyu bitirebilirdiniz. Bu arada engellenmedin arkdaşlıktan çıkarıldın umarım bu ikisini ayırt etmeyi anlarsın iyi alışlar ?

Madem serbest piyasa olduğunu biliyorsunuz fiyatı öğrenince neden paket hakkında gerekli-gereksiz yorum yaptınız. Tamam diyip konuyu bitirebilirdiniz. Bu arada engellenmedin arkdaşlıktan çıkarıldın umarım bu ikisini ayırt etmeyi anlarsın iyi alışlar ?
Tüm Konuşmalar Bende Duruyor Paket Hakkında Gerekli Gereksiz Konuşma Değil Ufak Eleştiriyi Bile Gerekli Gereksiz Konuşma Diye Algılayacak Kadar Ufaksın Demekki :) Eleştrilere Açık ol Kimseye Küfür Edip Engelleme :)

Tüm Konuşmalar Bende Duruyor Paket Hakkında Gerekli Gereksiz Konuşma Değil Ufak Eleştiriyi Bile Gerekli Gereksiz Konuşma Diye Algılayacak Kadar Ufaksın Demekki :) Eleştrilere Açık ol Kimseye Küfür Edip Engelleme :)
Engellemediğimi ne zaman anlayacağını çok merak ediyorum?

Engellemediğimi ne zaman anlayacağını çok merak ediyorum?
:) Sana Hayırlı İşler Bu Konu Burda Kalsın Millete Küfür Etmen Ayrıca Farklı Bir Kabahat :D Onu Gözden Kaçırıyorsun Engelleme Muhabbetine Takılıyorsun ;)
Milleti Küçümsemekle Olmaz Bu İşler :) Bakalım Jetonun Ne Zaman Düşecek :)

FivemTurk.com Şikayet var kuralları gereğince bir alakası olmadığından konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!