Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KaosV Roleplay (P2W) Hakkında.

hypuin

Üye
FT Kullanıcı
Sunucuda bir haftadır oynuyorum. Bugün desteklik olay oldu, destekte arkadaşa 4x bana 2x uyarı verildi arkadaşın WH cezası olmasına rağmen banı atılmıyor, desteğe çıkıp bizzat sunucu sahibiyle görüştüğümde ise barışın barışın barışın barışmazsan ikinizi de banlıcam diyorum banla barışmıyorum banlamıyor adaletten yoksun, parayı bas baron ol racon kes sunucusu. unknown_2023.11.11-23.36.png Founderin tanıdığıysanız güzel rol yapılabilecek bir sunucu.

Sunucuda bir haftadır oynuyorum. Bugün desteklik olay oldu, destekte arkadaşa 4x bana 2x uyarı verildi arkadaşın WH cezası olmasına rağmen banı atılmıyor, desteğe çıkıp bizzat sunucu sahibiyle görüştüğümde ise barışın barışın barışın barışmazsan ikinizi de banlıcam diyorum banla barışmıyorum banlamıyor adaletten yoksun, parayı bas baron ol racon kes sunucusu.Ekli dosyayı görüntüle 89741Founderin tanıdığıysanız güzel rol yapılabilecek bir sunucu.
edrp paketi eski kalmadımı dedim diye ban atan server değilmi bu ya :D

Dostum senin gibi bir toxic oyuncuyu herhangi bir sunucu kabul etmez bunu kendin. De biliyorsun

Dostum senin gibi bir toxic oyuncuyu herhangi bir sunucu kabul etmez bunu kendin. De biliyorsun
toxiclik bir durum yok, ceza alan adama cezasını vermiyorsa çirkefleşirim reis kusura bakmasınlar

toxiclik bir durum yok, ceza alan adama cezasını vermiyorsa çirkefleşirim reis kusura bakmasınlar
sunucumuz hard rp, donate atanlara özel bir ayrıcılık kesinlikle yoktur. hatta hatta şöyle diyeyim adminler kendine item basıyosa size de basmak zorunda (!) İÇQWŞİASÖŞİQWMLLASMŞŞMLASZXMLŞ

sunucumuz hard rp, donate atanlara özel bir ayrıcılık kesinlikle yoktur. hatta hatta şöyle diyeyim adminler kendine item basıyosa size de basmak zorunda (!) İÇQWŞİASÖŞİQWMLLASMŞŞMLASZXMLŞ
anonim hesaptan ses çalma kimsin bilmiyorum dostum ama adama cezasının verilmediği, founderin her cezayı kafasaına göre kaldırabildiğini açık şekilde sslerle gösterdim.

anonim hesaptan ses çalma kimsin bilmiyorum dostum ama adama cezasının verilmediği, founderin her cezayı kafasaına göre kaldırabildiğini açık şekilde sslerle gösterdim.
dalga geçiyorum ama sen bilirsin :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!