Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KORP | Sunucu Tanıtım

Alperenn

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Alperen#5363
KORP nedir?
- KORP Roleplay V2.0 oyuncularımızın her yönden zevk alabileceği, gerekli destek kanallarında yönetimin her kademesinden yardım bulabilmeleri , ve tekniksel altyapının sorunsuz bir şekilde işleyip kendini sürekli olarak güncelleyen , oyuncu cezalandırma sisteminin adaletli işlediği bir ideali olan tecrübeli yönetim kadrosu ile birlikte işleyişini sürdüren platformdur.

Vizyonumuz :
- Kaliteli, yenilikçi ve benzersiz oyun içi eklentileri oyuncuları ile buluşturan, bağış gerçekleştiren veyahut gerçekleştiremeyen oyuncuların ayrılmadığı,sosyal rol algısı var olan oyuncularımızın keyifle vakit geçirebileceği ortamlar hazırlayarak alanında en çok tercih edilen sunucu olabilmek.

Alım şartlarınız neler?
-Yönetim ekibi olarak hedef oyuncu kitlemizde beklediğimiz özellikler aynen şu şekilde; Belirli bir yaş olgunluğuna erişmiş olması,sunucuda var olan eklentilerin açıklarını kendi lehine kullanmaması, gereksiz agresif tutumlarından uzak durmalarını ve aynı zamanda sosyal rol algısı vb. özellikleri aramaktayız. Eğer sizde bu kriterleri karşıladığınızı düşünüyor iseniz mülakat bekleme kanallarına müracaat edebilirsiniz.

Ekip olanlara ayrıcalık tanınıyor mu?
-Sadece ekip olarak değil bireysel olarakta oyuncularımızın başlangıç aşamalarında herhangi bir para ikramiyesi, araç takviyesi veya kesici veya delici kesici alet yardımı sağlamamaktayız. Bu konuda yönetim olarak taviz vermediğimizi hatırlatmak isteriz.

Sunucu'nun açılış tarihi nedir?
-
Sunucumuzun bu hafta içerisinde açılması planlanmaktadır

Sınırsız Discord Link :

Karakter Seçme Ekranı :
60339

Metalı Entanver :
60340

Forum Santos MLO :

60341

Modern, Ses Entegreli HUD Tasarımı :
60342
60343

İnternet Kafe :
60344
60345

Plasma Game :
60346

Hasta Durumu Ve EMS Tableti :
Script açıklaması : Kişi; kaza yaptığında, yüksekten düştüğünde, silahla vurulduğunda (vb.) Vücudunun belirli bölgelerinde yaralar oluşuyor. Bu yaralar sadece EMS mensupları tarafından tedavi edilebiliyor. Eğer edilmezse can barınız tam dolu olmuyor ve staminanız bu durumdan etkileniyor
60347
60348

Yeni PD Departmanı :
60349

DF
Son düzenleme:
Yorumlarınız için teşekkürler

DF
Son düzenleme:
+rep fakat birsürü böyle sunucu açıyorlar paket yapıyorlar azcıkta farklı olsa çok güzel olurmuş yinede başarılarınızın devamını dilerim umarım iyi yerlere gelir

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!