Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KO ROLEPLAY | 23.12.2023 | HARD RP +18 | İLK SEZON | DİSCORD.GG/KORP

alperenbasx

Üye
FT Kullanıcı
Discord
alperenbasx
BİZ KİMİZ?
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ Bizler uzun süredir Fivem'in i̇çerisinde olan ve eski Fivem hasretiyle yanıp tutuşan bir ekibiz. Bundan dolayı eski Fivem hasreti ile siz değerli oyuncularımızı memnun etmek için bir yola çıktık. Sosyal işletmelerimiz başta olmak üzere yaklaşık 2 aydır sizler için gecemizi gündüzümüze katıp düzenimizi oturttuk. Sizlerin tek yapması gereken 25+ yaş ortalamasına sahip yönetim ekibimiz ile mülakatınızı gerçekleştirip eski özlem çektiğiniz günlere geri dönmek.

NEDEN BİZ?
Evet onca sunucu varken neden siz dediğinizi duyar gibiyiz. Bizler yukarıda da belirttiğimiz gibi günümüz sunucularından ve yaş kitlesinden sıkılmış olup siz değerli rol bilgisi ve amacı rol yapmak olan oyuncular ile rolümüzü yapmak. 25+ Yaş olan yönetim ekibimiz ile hiçbir saygısızlık ve haksızlığa göz yummayan, sunucu sahibinin bile hatasının karşılığını alacağı bir sistem kurmuş bulunuyoruz.
KISA BİLGİLENDİRME

| YETKİLİ ALIMLARIMIZ AÇIKTIR.
| Pay To Win Kesinlikle Yoktur.
| Sosyal ve Hard RP
| +25 Yaş Yetkili Ekibi
| 7/24 aktif bir sunucu. Her Hafta Ödüllü Etkinlikler
| Oluşum, Aile ve Çeteler İçin Yardım Paketleri
| Gang & Illegal Oluşum & BCSO & LSPD & EMS & SASP Başta olmak üzere alımlar açıktır.

NASIL KATILABİLİRİM?
| Sunucumuzda whitelist sistemi vardır. Whitelist almak için Discord sunucumuza katılıp mülakat bekleme kanalına girdikten sonra, mülakat çağırma odasından aktif yetkiliye bildirim yollayabilirsiniz.
| Yetkililerimizin Whitelist vermek için size soracağı soruları cevaplayıp onay aldıktan sonra sunucumuzda oynayabilirsiniz.
| Sunucumuzun en önemli şartı ve tek amacı kaliteli rol yapmaktır.

Bizler sizi Discord "Aktif Yetkili" kanalında bekliyor olacağız :)

Giriş.jpg
Social Club.jpg
Banko.jpg
Envanter.jpg
Galeri.jpg
Araba.jpg
Mekanik.jpg
M-Hud.jpg
Lb-Phone.jpg
Bahama.jpg
PaintBall.jpg
KafesDövüşü.jpg

SOSYAL MEDYA

BİZ KİMİZ?
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ Bizler uzun süredir Fivem'in i̇çerisinde olan ve eski Fivem hasretiyle yanıp tutuşan bir ekibiz. Bundan dolayı eski Fivem hasreti ile siz değerli oyuncularımızı memnun etmek için bir yola çıktık. Sosyal işletmelerimiz başta olmak üzere yaklaşık 2 aydır sizler için gecemizi gündüzümüze katıp düzenimizi oturttuk. Sizlerin tek yapması gereken 25+ yaş ortalamasına sahip yönetim ekibimiz ile mülakatınızı gerçekleştirip eski özlem çektiğiniz günlere geri dönmek.

NEDEN BİZ?
Evet onca sunucu varken neden siz dediğinizi duyar gibiyiz. Bizler yukarıda da belirttiğimiz gibi günümüz sunucularından ve yaş kitlesinden sıkılmış olup siz değerli rol bilgisi ve amacı rol yapmak olan oyuncular ile rolümüzü yapmak. 25+ Yaş olan yönetim ekibimiz ile hiçbir saygısızlık ve haksızlığa göz yummayan, sunucu sahibinin bile hatasının karşılığını alacağı bir sistem kurmuş bulunuyoruz.
KISA BİLGİLENDİRME

| Sosyal ve Hard RP
| +25 Yaş Yetkili Ekibi
| Gang & Illegal Oluşum & BCSO & LSPD & EMS & SASP Başta olmak üzere alımlar açıktır.

NASIL KATILABİLİRİM?
| Sunucumuzda whitelist sistemi vardır. Whitelist almak için Discord sunucumuza katılıp mülakat bekleme kanalına girdikten sonra, mülakat çağırma odasından aktif yetkiliye bildirim yollayabilirsiniz.
| Yetkililerimizin Whitelist vermek için size soracağı soruları cevaplayıp onay aldıktan sonra sunucumuzda oynayabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 91056
Ekli dosyayı görüntüle 91057
Ekli dosyayı görüntüle 91058
Ekli dosyayı görüntüle 91059
Ekli dosyayı görüntüle 91060
Ekli dosyayı görüntüle 91061
Ekli dosyayı görüntüle 91062
Ekli dosyayı görüntüle 91063
Ekli dosyayı görüntüle 91064

Ekli dosyayı görüntüle 91066

BİZ KİMİZ?

NEDEN BİZ?
KISA BİLGİLENDİRME

| Sosyal ve Hard RP
| +25 Yaş Yetkili Ekibi

NASIL KATILABİLİRİM?

Ekli dosyayı görüntüle 91056
Ekli dosyayı görüntüle 91057
Ekli dosyayı görüntüle 91058
Ekli dosyayı görüntüle 91059
Ekli dosyayı görüntüle 91060
Ekli dosyayı görüntüle 91061
Ekli dosyayı görüntüle 91062
Ekli dosyayı görüntüle 91063
Ekli dosyayı görüntüle 91064
Ekli dosyayı görüntüle 91065
Ekli dosyayı görüntüle 91066
Ekli dosyayı görüntüle 91067

SOSYAL MEDYA

<3

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!