Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım KENDINI GELİŞTİRMELİ GYM SİSTEMİ

İzinsiz bir paylaşım daha .En azından video ismini değiştirmemişsin saol.Paylaşacak olsam zaten paylaşırdım umarım diğer scriptlerimide başka forumlardan alıp paylaşmazsın
senin oldugunu bilmiyordum dostum script kanallarında vardı ön yargılı olmamalısın credit veriyorum

DF
İzinsiz bir paylaşım daha .En azından video ismini değiştirmemişsin saol.Paylaşacak olsam zaten paylaşırdım umarım diğer scriptlerimide başka forumlardan alıp paylaşmazsın

Bu script zaten 1.5 yıldır piyasada gezen bir script nasıl oluyorda size ait olabiliyor ?

DF
Bu script zaten 1.5 yıldır piyasada gezen bir script nasıl oluyorda size ait olabiliyor ?
Benim demedim “diğer scriptlerim” demişim.Kendi editim ayrıca madem 1.5 yıldır geziniyor şimdi neden paylaşılıyor geriden mi geliyorsunuz? İyiki diğer scriptlerimi burada paylaşmamışım zaten scriptlerimde config yok o yüzden şansınıza küsün

DF
Benim demedim “diğer scriptlerim” demişim.Kendi editim ayrıca madem 1.5 yıldır geziniyor şimdi neden paylaşılıyor geriden mi geliyorsunuz? İyiki diğer scriptlerimi burada paylaşmamışım zaten scriptlerimde config yok o yüzden şansınıza küsün

Burada paylaşılmamış olması internetde paylaşılmadığı anlamına gelmiyor.İnternetdeki tek Fivem forumu burası değil.Madem script sana ait değil ozaman niye "Paylaşacak olsam zaten paylaşırdım umarım diğer scriptlerimide başka forumlardan alıp paylaşmazsın " diyip sanki script size aitmiş gibi başkalarına sataşıyorsunuz ?Scripte edit yapıp labelini değiştirince scriptin hakları sizin olmuyor malesef.

DF
Burada paylaşılmamış olması internetde paylaşılmadığı anlamına gelmiyor.İnternetdeki tek Fivem forumu burası değil.Madem script sana ait değil ozaman niye "Paylaşacak olsam zaten paylaşırdım umarım diğer scriptlerimide başka forumlardan alıp paylaşmazsın " diyip sanki script size aitmiş gibi başkalarına sataşıyorsunuz ?Scripte edit yapıp labelini değiştirince scriptin hakları sizin olmuyor malesef.
Scriptte config mi yoktu yav ne bu sinir.Discord adresimi bırakıp daha çok insanın başka kendi yazdığım scriptlerimden yararlanmasını isterdim ama name changer işgalindeyim.Taklitler aslını yüceltir neyse sizin gibilerle muhatap olmam bile doğru değil formlardan bulduklarınızla server geliştirirsiniz artık iyi forumlar...

DF
Scriptte config mi yoktu yav ne bu sinir.Discord adresimi bırakıp daha çok insanın başka kendi yazdığım scriptlerimden yararlanmasını isterdim ama name changer işgalindeyim.Taklitler aslını yüceltir neyse sizin gibilerle muhatap olmam bile doğru değil formlardan bulduklarınızla server geliştirirsiniz artık iyi forumlar...
Sen league of legendsde yasuo rushlıyorken ben fivem communityde developerlik yapıyordum.Mahalle kenarı veledi seni ağzın süt kokuyordur şimdi senin :)

DF
Sen league of legendsde yasuo rushlıyorken ben fivem communityde developerlik yapıyordum.Mahalle kenarı veledi seni ağzın süt kokuyordur şimdi senin :)

Şimdiki Developerlar Config Editlemekten İbaret marfix ?

DF
**marfix Adlı Arkadaştan Şikayetçiyim Forumda Saygısızlık Yapıyor (bu script tamamen Berkay31 e Ait Haberin Olsun Adamın Üzerine Boş Boş Gelme**)

DF
**marfix Adlı Arkadaştan Şikayetçiyim Forumda Saygısızlık Yapıyor (bu script tamamen Berkay31 e Ait Haberin Olsun Adamın Üzerine Boş Boş Gelme**)
Seninle alakalı bir durum yokken nasıl şikayetçi olabiliyorsun

DF
aa beyler sakın alt tarafı bir script paylaştım bu kadar büyütülecekse kaldırayım

DF
Sadece hakaret etmekten ve insanlara velet demekten başka bir şey bildiğiniz yok terbiyesiz varlıklarsınız.Sanıyorum ki sen küçükken hiç süt içmemişsin ki beynin sadece bunları yazdırıyor.Yazdığın cümleleri 10 yaşındaki çocuklar yazmaz daha benim 0 dan yazdım dediğin scriptler yokken burda gelip çocukça konuşman senin akıl yaşını yeterlice gösteriyor.
bırakalımda çok uzamasın 2018 Tarihli
Evet bunu kullanabilirsiniz lakin bunun içine skill sistemini exportlayamayacak insanlar var.Ki zaten içerik aynı fakat birçok fps optimizasyonu yapılmış.Keşke Ocak 2019'da skill sistemiyle birlikte paylaşsaydınız.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!