• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Kasaba Sunucusu | Eyalet

• Konbuyu başlatan Cornado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 50
  • Görüntüleme 661

Cornado

FT Kullanıcı
17 Tem 2021
237
16
53
23
discord.gg
Discord
Fatihbaa#5936
5 6 ay önce kasaba sunucuları niye yok diye bi konu görmüştük ve hemen bizde kendimize sorduk. Niye yok? Bu soruyu kendimize sorduğumuz zaman hemen bu işe girişmeliyiz dedik ve şuan bu işin sonuna ulaşmış bulunmaktayız. Çok değişik bir sistem geliştirdik. Şimdi sizlere sormak istiyorum...

KASABA SUNUCUSUNDA OYNARMIYDINIZ?

DF

Pagey

FT Kullanıcı
27 Haz 2021
245
29
63
21
sandy açıldı oda pakette çıkan bi sorunla kapandı tutabilir belki ama yinede deneme bence kasaba artık kalmadı be sandy bile 200 başvuru alıp kapanıyosa sen max ne yapabilirsin bir kasaba için normal rp sunucusu veya farklı bişey açabilirsin

DF

Cornado

FT Kullanıcı
17 Tem 2021
237
16
53
23
discord.gg
Discord
Fatihbaa#5936
sandy açıldı oda pakette çıkan bi sorunla kapandı tutabilir belki ama yinede deneme bence kasaba artık kalmadı be sandy bile 200 başvuru alıp kapanıyosa sen max ne yapabilirsin bir kasaba için normal rp sunucusu veya farklı bişey açabilirsin
Sandy ne bilmiyorum. Sanirsam oda kasaba konsepti bana zaten şehir sunucularındaki saçma sapan roller gerekmemekte. Açıldığında gorursunuz neler yaptigimizi

DF

Pagey

FT Kullanıcı
27 Haz 2021
245
29
63
21
Sandy ne bilmiyorum. Sanirsam oda kasaba konsepti bana zaten şehir sunucularındaki saçma sapan roller gerekmemekte. Açıldığında gorursunuz neler yaptigimizi
knk farketmez böyle bi zamanda kasaba açılmaz be kanka ve sandy güzeldi çok güzeldi fakat yinede kapandı sende yolun başındayken dön derim kasaba için

DF

ChemicalX

FT Kullanıcı
16 May 2020
121
9
88
19
Şuan oynayacak şehir sunucusu bile yokken kasaba sunucusu çok gereksiz

DF

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!