Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kasaba Sunucusu | Eyalet

• Konbuyu başlatan Cornado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 82
  • Görüntüleme 4K

Cornado

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Fatihbaa#5936
5 6 ay önce kasaba sunucuları niye yok diye bi konu görmüştük ve hemen bizde kendimize sorduk. Niye yok? Bu soruyu kendimize sorduğumuz zaman hemen bu işe girişmeliyiz dedik ve şuan bu işin sonuna ulaşmış bulunmaktayız. Çok değişik bir sistem geliştirdik. Şimdi sizlere sormak istiyorum...

KASABA SUNUCUSUNDA OYNARMIYDINIZ?

DF
Roller hep tekrarlıyor bir süre sonra en fazla 1 ay oynanır

DF
sandy açıldı oda pakette çıkan bi sorunla kapandı tutabilir belki ama yinede deneme bence kasaba artık kalmadı be sandy bile 200 başvuru alıp kapanıyosa sen max ne yapabilirsin bir kasaba için normal rp sunucusu veya farklı bişey açabilirsin

DF
sandy açıldı oda pakette çıkan bi sorunla kapandı tutabilir belki ama yinede deneme bence kasaba artık kalmadı be sandy bile 200 başvuru alıp kapanıyosa sen max ne yapabilirsin bir kasaba için normal rp sunucusu veya farklı bişey açabilirsin
Sandy ne bilmiyorum. Sanirsam oda kasaba konsepti bana zaten şehir sunucularındaki saçma sapan roller gerekmemekte. Açıldığında gorursunuz neler yaptigimizi

DF
Sandy ne bilmiyorum. Sanirsam oda kasaba konsepti bana zaten şehir sunucularındaki saçma sapan roller gerekmemekte. Açıldığında gorursunuz neler yaptigimizi
knk farketmez böyle bi zamanda kasaba açılmaz be kanka ve sandy güzeldi çok güzeldi fakat yinede kapandı sende yolun başındayken dön derim kasaba için

DF
Şuan oynayacak şehir sunucusu bile yokken kasaba sunucusu çok gereksiz

DF
Konunun Cevaplandıdan çıkarılmasını talep ediyorum, Cevaplanmadı...

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!