Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket JakrinoEcoV1.6 | Durmaksızın güncellenen paket

Fiyatı yüksek değil, içerisinde birçok nadir ve düzeltilmiş script bulunan bir pakettir. Herhangi bir paketin içerisindeki script dahi olsa, emin olun ki onu optimize etmişimdir. Telefon olarak GKS kullanmamın sebebi, SQL'in kolay temizlenmesidir (yeni bir telefon kurulduğunda sadece başında GKS olanlar silinir), çünkü bu paketi alan kişi zaten yeni bir telefon kullanacaktır. 'High phone' kurayım veya onun bankasını düzelteyim, pakete uyarlayayım gibi uğraşmak istemedim. Patlamayan benzinlikler hakkında kişilerin kendi tercihidir, bana göre olmamalıdır; sana göre rolü bozuyor olabilir. Fuel'ı koymamın sebebi ise aşırı basit olmasıdır; tık açıyorsun, doldurup çıkıyorsun, biraz da gerçekçilik var işte; pompayı al, geri koy, vs. gibi. Yine, bu kişilerin kendi tercihi; ancak, her şeye kendi tercihi dersek olmuyor. O zaman tüm scriptler kişisel tercih olur. Yani, genel olarak, benim kafa yapımın bir ürünü olan bir pakettir. Zaten bu yüzden herkes kendi paketini çıkarıyor. Eğer gerçekten sabit bir script olsaydı, "ps-fuel" gibi, herkes onu kullanırdı. O zaman gelip bana, 'Bu zaten herkeste var, ne anlamı kalıyor?' diye sorardınız :)
şahsen sormazdım ve bahsettiğiniz alma geri koyma gibi özellikler ps-fuel scriptinde zaten bulunuyor bilginiz olsun

Versiyon 1.6 ile en rare scriptler eklenmiştir konu mesajının başında yazıldığı gibi

"3 Hastane - 6 Departman - 12 Mekanik - 14 Eğlence/Etkinlik Mekanı Ve daha sayılmamış bir sürü yenilikçi özellik ile Fivem Türkiyenin 1 Numarası"

x-fuel içerisinde bulunmayan benzin bidonu sistemi baştan yazılıp güncellenmiştir
g4_addiction scriptinde olan bağımlılıklar artırılıp 8 adede kadar uyuşturucu eklenmiştir (Daha fazlada eklenebilir)

Pakete genel bir optimize getirilmiş olup fiyatı hala daha sabit tutulmaktadır, bu konuda iddalıyız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!