Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretli] Launcher Sistemi | Sürekli Güncellenen Hile Koruması | Anlık Olarak Discorda Kullanıcı Log Gönderimi | Sunucuya Özel Tasarımlı | Güncelleme

sertacdncl

Üye
FT Kullanıcı
Sunucunuza Özel Uzaktan Kontrollü Güncellemeli Launcher

Merhabalar, uzunca bir süredir kendi sunucum için geliştirdiğim launcher sistemini satışa çıkarmaya karar verdim. Aklınıza takılan herhangi bir soru vb. bir şey varsa mesaj yolu üzerinden sorabilirsiniz. Teşekkürler.

Not: Launcher tasarımınızı yani arkaplanları, basit bir şekilde ben yapabilirim veya bana siz görsel gönderebilirsiniz.

• Anlık Sunucu Durumunu, Oyuncu Sayısını Ve Ping Değerini Görüntüleme *İsteğinize Bağlı
  • Sürekli Güncellenen Hile Koruması
  • Launcher versiyon kontrolü ve güncellenmesi
  • İstediğiniz dosyaları kullanıcılara yükletme (Harita vb.)
  • Discorda Launcher ile ilgili loglar gönderme (Hile kullanan kişinin bilgileri ve launcher'ın hata alması) *İsteğinize Bağlı
  • Sunucunuza launcher kullanmadan girişlerin engellenmesi *İsteğinize Bağlı
  • TokoVOIP kullanan sunucular için oyna butonu ile otamatik Teamspeak bağlantısı *İsteğinize Bağlı
  • Teamspeak veya sunucunuzun ip adresi değiştiğinde uzaktan kontrolle kendiniz değiştirebilirsiniz.
  • Sürekli geliştirme.
Referanslar
  1. CAPP Roleplay
  2. LegacyRP(Kendi Sunucum)
  3. AuroraRolePlay (Özel Yardım)
  4. VeraRoleplay
  5. Hayat Roleplay
  6. Vision City
  7. GTALife

Discord Ekran Görüntüleri

Not: Fiyat vb. detayları konuşmak için lütfen mesaj atınız. Fiyat isteğiniz tasarım veya eklentiye göre değişiklik gösterebilir.

Son düzenleme:
İşe yaramaz.

:D Neye dayanarak söylüyorsunuz acaba, çok merak ettim ?
Launcheriniz hiç uğraşılmadan. DNSpy'dan tüm kaynak kodları açılıyordu. Tek eklediğiniz oyna tuşuna basınca teamspeak 3 ve fiveM açılıyordu. Bir de hile koruması demişsiniz bırakın bu ayakları arkadaşım ya :D

Launcheriniz hiç uğraşılmadan. DNSpy'dan tüm kaynak kodları açılıyordu. Tek eklediğiniz oyna tuşuna basınca teamspeak 3 ve fiveM açılıyordu. Bir de hile koruması demişsiniz bırakın bu ayakları arkadaşım ya :D

Launcher ın 0.0.x.x li versiyon kullandıysanız evet o dönemlerde hile engelleme vs yapmamıştım çünkü log panelim olduğu için ihtiyaç duymadım. Satışa sunma kararı aldıktan sonra hile koruma ve kaynak kodu koruma gibi olaylara giriştim. Referansım olan Capp roleplay sunucusu ile görüşebilirsiniz. Launcher sayesinde sunucusundan kaç kişi banladığını ve sunucuyu nasıl koruduğunu.

Baltalamak için yazmamanız rica olur. Hiçbir zaman yalan bir şey satmadım veya yalan bir hizmet sunmadım.

2.dir sizin bu konuyu baltalama yorumlarınıza denk geliyorum tekrar söylemem gerekirse 'Konuyu Baltalıyıcı yorumlar yapmak yasaktır.'
Arkadaş ocak ayının 3ünde sunucumdan çıkmış, nerdeyse 2 ay olmuş çıkalı ve o zaman kullandığı şuanla alakası olmayan launcherımı eleştiriyor(!) :) Çok komik ya :D

Gerçekten Çok İyi Bir İnsan Emeğini Sonuna Kadar Hak Ediyor ve Çok Uygun Bir Ücret Alıyor İhtiyacı Olan Bu Adamdan Alsın. Baltalamaya çalışmayın hile koruması felan gayet güzel !

Gerçekten Çok İyi Bir İnsan Emeğini Sonuna Kadar Hak Ediyor ve Çok Uygun Bir Ücret Alıyor İhtiyacı Olan Bu Adamdan Alsın. Baltalamaya çalışmayın hile koruması felan gayet güzel !
Çok teşekkür ederim, çok sağolun :)

Yeni referans eklendi.

Gerçek yazılımcılar kendini belli ediyor kolay gelsin sertac reis :D. Ne biyerden kopya var ne de çalıntı, fivem de script bulup stringleri değiştirip ben yazdım diyenler burada yazılımcılara laf yapıyor insanların başarısı ortam "dogs"inin zoruna gidiyor :)

Teşekkür ederim Emir sağolasın.

Yeni referans(Hayat Roleplay) eklendi.

Yeni referans(Vision City) eklendi.

Bana bi ornek launcherinizi gonderirseniz bi test yapmak istiyorum.

[QUOTE = "sertacdncl, post: 25678, member: 1417"]
Remote Controlled Launcher Special for Your Server

Hello, I have decided to put up the launcher system that I have developed for my server for a long time. Any question you have in mind, etc. If there is anything, you can ask via message. Thank you.

Note: I can make your Launcher design, i.e. backgrounds, in a simple way or you can send me images.

• View Instant Server Status, Player Number and Ping Value * Optional
  • Constantly Updated Cheat Protection
  • Launcher version check and update
  • Uploading the files you want to users (Map etc.)
  • Sending logs related to Launcher in Discorda (Cheat information and launcher getting an error) * Optional
  • Preventing login to your server without using launcher * Optional
  • Automatic Teamspeak connection with play button for servers using TokoVOIP * Optional
  • When the IP address of your teamspeak or server changes, you can change it by remote control.
  • Continuous improvement.
References
  1. CAPP Roleplay
  2. LegacyRP (My Own Server)
  3. AuroraRolePlay (Special Assistance)
  4. veraroleplay
  5. Life Roleplay
  6. Vision city

Discord Screenshots

Note : Price etc. please send a message to talk the details. Your price request may vary depending on the design or add-on.
[/ QUOTE]
How much and can i see the Aurora Launcher Design

[QUOTE = "sertacdncl, post: 25678, member: 1417"]
Remote Controlled Launcher Special for Your Server

Hello, I have decided to put up the launcher system that I have developed for my server for a long time. Any question you have in mind, etc. If there is anything, you can ask via message. Thank you.

Note: I can make your Launcher design, i.e. backgrounds, in a simple way or you can send me images.

• View Instant Server Status, Player Number and Ping Value * Optional
  • Constantly Updated Cheat Protection
  • Launcher version check and update
  • Uploading the files you want to users (Map etc.)
  • Sending logs related to Launcher in Discorda (Cheat information and launcher getting an error) * Optional
  • Preventing login to your server without using launcher * Optional
  • Automatic Teamspeak connection with play button for servers using TokoVOIP * Optional
  • When the IP address of your teamspeak or server changes, you can change it by remote control.
  • Continuous improvement.
References
  1. CAPP Roleplay
  2. LegacyRP (My Own Server)
  3. AuroraRolePlay (Special Assistance)
  4. veraroleplay
  5. Life Roleplay
  6. Vision city

Discord Screenshots

Note : Price etc. please send a message to talk the details. Your price request may vary depending on the design or add-on.
[/ QUOTE]
How much and can i see the Aurora Launcher Design
I wrote you.

Yeni referans (GTALife) eklendi.

fiyat almak isyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!