Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

? İSTİKLAL Roleplay ?-YETKİLİ EKİP-FPS SIKINTISIZ

faruk2727

Üye
FT Kullanıcı
?İSTİKLAL ?????????

?İ????? ?ö????? ??????

???????? ??ı????ı ?çı??

??????, ??????, ????? ??ş?
??? ??? !

?????ş??ş Ş???? ????????

⛪????? ?? İ?????? ????????r⛪

???????????? ?ü??? ????????????

????????, ?????? ?? ????? ????????ı ????

?????, Ç??? ??. ??ı????ı?ı? ?çı? (Ç??? ??ç??? İç?? ?? ?? ? ??ş? ?????ı ???????)
SORUNSUZ SCRİPTLER

??????? ????????????.

discord.gg/jMJcrTv PSX_20200522_012225.jpg unknown-1.png 20200423232602_ss1.jpg 20200514234353_1.jpg Ekran_Goruntusu_1779.png

DF
Son düzenleme:
1 aydır sunucudayım yetkılıler çok kaliteli aralarında umit abi var çok iyi ve iligilenen biri diger yetkililerde aynı fps sorunu yok scpirtler de baya güzel

DF
Yetkililer görebileceğiniz en yardım sever insanlar, scriptler muhteşem herhangi bir drop söz konusu değil oyuncular rol yapmayı biliyor diğer serverlarda yaşadığım hiçbir sorun yok rahatlıkla kayıt olup gelebilirsiniz.

DF
Sunucu Açıldığından Beri Bu Sunucudayım Yönetim Ekibi Olsun Rol Olsun Her Şey Kaliteli Herkes Gelmeli

DF
uzun süredir fivem oynuyorum bu sunucudaki yetkililer gerçekten çok ilgili ve sunucuda dönen sosyal rp mükemmel her gün 2-3 tane parti oluyor dövüş etkinlikleri vs. Başarılarınızın devamını diliyorum sevgiler...

DF
Girdigim 2. FiveM serveri ve ilk girdigim serverdan cok ama cok daha iyi. O sikintisiz scriptleri yazan ellerinize, bilgisayar basinda yorulan gozlerinize saglik. Oyunculara cok ilgi gosterdiginiz icin tesekkur ederim. Yeni oyunculara sagladiginiz buyuk destek icin de tesekkur ederim. Yaptiginiz hersey icin Allah sizden razi olsun. :)

DF
Kaliteli server uzun zamndır bu roleplay sunucusumdayım yetkililer çok ilgili saat kaç farketmez ilgilenirler bizimle oyuncularda kaliteli rol yapabılıyor herkesi buraya beklerım

DF
Sunucu cidden harika çok iyi fps alıyorum ve galeride felan çok güzel sosyal rp dönüyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!