Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

? İSTİKLAL ???????? ? FPS-MAX-- YETKİLİ EKİP AİLE-CETE ALIMLARI AÇIKTIR

faruk2727

Üye
FT Kullanıcı
??İSTİKLAL ??????????

?İ????? ?ö????? ????İ?

???????? ??ı????ı ?çı??

??????, Ç??? ??. ??ı????ı?ı? ?çı??

???????, ??????, ????? ??ş !??

???? ??? ! ?

⛪????ş??ş Ş???? ???????⛪

☘????? ?? İ?????? ?????????☘

???????????? ?ü??? ????????????

????????, ?????? ?? ????? ????????ı???

(Ç??? ?ç??? İç?? ?? ?? ? ??ş? ?????ı ???????)

??????? ????????????.

PSX_20200522_012225.jpg unknown-1.png 20200423232602_ss1.jpg Ekran_Goruntusu_1779.png 20200514234353_1.jpg

DF
Cidden harika bir server yönetim ekibi efsane ve 120 fps alabiliyorum grafik kalitesi çok iyi ve çok güzel sosyal rp dönüyor

DF
efsane grafik modu ve ultra fps 120+ fps alıyorum

DF

Ekli dosyalar

• steamuserimages-a.akamaihd.jpg
    steamuserimages-a.akamaihd.jpg
    465.3 KB · Görüntüleme: 1
Efsane yönetim ekibi var ilk defa bu kadar hızlı servera girip, yüksek fps alıp, kayıt oluyorum efsane bir server.

DF
Serverda asla lag vs. olmuyor senin internetin kötü olsa bile resmen internetini iyileştiriyor :D

DF
desteğe çıktığımda abartmaksızın 1 saniye sonra yetkililerden 1 tanesi ve birçoğu geliyor

DF
Serverda fps drop bile olmuyor alt tabtan oyuna girdiğimde hiç kasmadan devam ediyor.

DF
Bug vs. gibi sorunlar yok. Serverda glitch bile bulamazsınız benden söylemesi çok büyük tavsiye ederim.

DF
Servera girince sanki VORP (Video Oyun RolePlay) deymiş havası hissediyorsunuz.

DF
Herkes hard roleplay yapıyor ve 1 tane bile fail rp, power gaming gibi olaylar olmuyor. Hele admin power hiç olmuyor. Adminler oyuna kişilere rol paslamak için giriyorlar.

DF
Ekonomi desen zaten efsane bi ayrıntı. Ekonomi gerçektekini andırıyor hatta bire bir aynı.

DF
gangler desek zaten çok iyi rol yapıyorlar yani saymakla bitmez isterseniz daha 100lerce şey anlatabilirim.

DF

Ekli dosyalar

• tenor.gif
    tenor.gif
    3 MB · Görüntüleme: 0
Şu an sunucudayım scriptleri bugsuz, yetkili ekibi çok iyi desteğe kayıta fln çok hızlı ilgileniyolar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!