Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket ismi olmayan lisans sistemimiz

HTTP Tracking ile bütün dosyalarınızın 3. kişiler tarafından çekilebileceğini biliyorsunuzdur umarım apache server kullanacaksınız neticede.
Fivemin resource manifestlerini hepimiz biliyoruz script kullanımı esnasında anlık olarak yükselecek hatlarda çoğu zaman milisaniyecikler de olsa paket kaybedilir kaybedilen her bir pakette lisans sistemi kendini yenileyecek ve bu yenilemeler için her defasında yeniden heartbeat gönderilecek 2 nin üzerinde habersiz gelen heartbeatler durumunda bağlantının sıfırlandığını söylemişsiniz fakat bahsi geçen anlık hat yükselmesi durumunda 2 nin çok çok üzerinde heartbeat atılacak bunu nasıl engellemeyi düşünüyorsunuz veya olası bir ddos durumunda lisans hizmetiniz nasıl sürdürülebilirliğini sağlayacak? bu gibi birsürü sorunu henüz lisans sistemine erişimim olmadan fark ettim fazla yeni bir proje olmuş bence siz lua ile basit scriptler kodlamaya devam edin lisans piyasası sizlik değil diyor ve sözü sorularımı yanıtlaması açısından MertBaran MertBaran 'a bırakıyorum.

bu gibi basit hataların olmadığı daha dinamik ve otonom bir lisans hizmeti için dc: aqu#1337 & Ronin#7875
selamlar apache kullanmamaktayız.
Kodlar sürekli yenilenmiyor ki milisaniyecikler olsa da paket kaybedilsin lütfen biraz daha araştır herhalde kodu döngüye sokup sürekli loadlamayacağız.
Heartbeat sistemi ise aralarında x'er dakika olarak gönderiliyor gayet yeterli bi durum ve heartbeat atmama durumu düşünülerekte güvenlik açısından belirli bilgilerin çekildiğini yazdım herhangi bi şekilde sunucuya zarar vermeyecek.
Herhangi bir ddos durumunda ise gerekli önlemi ve korumayı almak için gerekli bütçeden fazlasına sahip olduğumuzu düşünüyorum arkası boşlukta olan bir proje yapmamaktayız.
Açık olmayan bir sistemde sadece aklınızda kurgular ile sorunlar bulabilirsiniz ve bulduğunuz sorunların hepsi saçma umarım kodu dışarıdan nasıl loadlayacağımız hakkında yakında bilgi sahibi olursunuz.

selamlar apache kullanmamaktayız.
Kodlar sürekli yenilenmiyor ki milisaniyecikler olsa da paket kaybedilsin lütfen biraz daha araştır herhalde kodu döngüye sokup sürekli loadlamayacağız.
Heartbeat sistemi ise aralarında x'er dakika olarak gönderiliyor gayet yeterli bi durum ve heartbeat atmama durumu düşünülerekte güvenlik açısından belirli bilgilerin çekildiğini yazdım herhangi bi şekilde sunucuya zarar vermeyecek.
Herhangi bir ddos durumunda ise gerekli önlemi ve korumayı almak için gerekli bütçeden fazlasına sahip olduğumuzu düşünüyorum arkası boşlukta olan bir proje yapmamaktayız.
Açık olmayan bir sistemde sadece aklınızda kurgular ile sorunlar bulabilirsiniz ve bulduğunuz sorunların hepsi saçma umarım kodu dışarıdan nasıl loadlayacağımız hakkında yakında bilgi sahibi olursunuz.
soruları sakin ve anlaşılır bir dil ile yanıtladığın için teşekkürler öncelikle sevgili baran yaptığın işe saygı duymaya başladım tane tane ve güzel anlatımından ötürü teşekkür ediyorum kafamda biriken tüm olumsuz düşünceler silindi başarılarının devamını dilerim ISIMSIZ LISANS > ALL

Bu kadar fazla saygıyı kaldıramadı bünyem. Normalde daha atarlı konuşmalar olması lazımdı, n'oluyo ya ?
Şaka bir yana, Baran ve proje de ki diğer kişilere başarılar dilerim. Umarım istediğiniz başarıyı yakalarsınız.

Bu kadar fazla saygıyı kaldıramadı bünyem. Normalde daha atarlı konuşmalar olması lazımdı, n'oluyo ya ?
Şaka bir yana, Baran ve proje de ki diğer kişilere başarılar dilerim. Umarım istediğiniz başarıyı yakalarsınız.
saygı çerçevesi dışında atılan yorumlara yanıt bile vermedim düzgün yorumlara ise bilgiye dayanacak yanıtlarda bulundum.

vay vay vay load sistemleri başlamış gözlerim yaşardı ilk supra loadı görenler fake zanediodu xd

vay vay vay load sistemleri başlamış gözlerim yaşardı ilk supra loadı görenler fake zanediodu xd
kanka saygımı bozucam ama doğru düzgün bi açıklama yaparak yaz buraya yazdığın şeyleri eğerki bi sorunun varsa şikayetçiyim konusu felan oluştur yada dramanı başka yerde çevir bunları yapmak yerine direk hatayıda açıklayabilirsin aslında her türlü uygun bana herşeyi açıklayabilirim bi sistem yapıyoruz yeni geliştirilmekte boş boş konuşmanız çok saçma sanırsam üstlerinizden bu konuya saldırma emri aldınız.

kanka saygımı bozucam ama doğru düzgün bi açıklama yaparak yaz buraya yazdığın şeyleri eğerki bi sorunun varsa şikayetçiyim konusu felan oluştur yada dramanı başka yerde çevir bunları yapmak yerine direk hatayıda açıklayabilirsin aslında her türlü uygun bana herşeyi açıklayabilirim bi sistem yapıyoruz yeni geliştirilmekte boş boş konuşmanız çok saçma sanırsam üstlerinizden bu konuya saldırma emri aldınız.
konuştu no name lisans
Cevap panzer Platin panzer Hardcore master hard street commander Bomba danger Hakka ranger Yok sakınca bak hak akınca

Saygısız bir toplum cehennemden farksızdır.

saqin ol baranim +rep eline koluna saglik gardasim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!