Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] FiveM discord'ta oyuncu sayısı gösteren ve oyuncuların karakter isimlerini otomatik discord ismi yerine değiştiren lua scripti

zamazimko54

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, FiveM sunucularında oyuncuların isim odasına isimlerini yazmasından ve adminlerin bu isimleri güncellemesinden bıktınız mı? Tam size göre bir script ile karşınızdayız. Anlık giriş çıkış yapan oyuncuların loglarını server konsolda gösteren ve karakterini oluşturduktan sonra eğer oyuncu yetkili değilse discord ismini oyun içi karakter ismi yapan sunucu dosyaları içerisinde sürükle bırak ve çok basit bir config ile basit bir ayarda sunucunuz içerisinde çalışan ve kendi içerisinde bağımsız discord botunu da aktif eden oyuncu isim değiştirme scriptine ne dersin?
Şuanlık birden fazla modül ve fonksiyon mevcuttur. Keyfi olarak satış yapıyorum bu sebepten ötürü fiyat fazla gelebilir. Fakat bilgi birikimi ve emekler bu kadar ucuz olmamalı bence. Bir emekçi insan ter döküp parasını kazanıyorsa bizde zamanımızı harcıyoruz. Belki bu konuya hakim olup daha ucuza bunu yapabilecekler de elbet vardır. Yapıp belki bedava da paylaşabilirler sonuçta herkesin kendi emeği ve bilgi birikimi herkese hayırlı günler.

MODÜLSÜZ STANDART PAKET FİYAT TEK SEFERLİK KALICI : 0TL + destek(geliştirmeler ve istek öneriler)

Örnek server konsol logu

1687002094441.png

Son düzenleme:
Hesabınız onaylı olmadığı için konu tarafımca kapatılmıştır.

proje güzel gereksiz pahalı 2k edecek bişi değil (bana göre)

proje güzel gereksiz pahalı 2k edecek bişi değil (bana göre)
Teşekkürler kral. Para hesabı şu şekilde yapılıyor:
Satın alan bir sunucu 12 ay kullansa 2000/12 aylık 166₺ eder. FiveM de sunucu donateler en az 1-2k olduğunu düşünürsek aylık 166₺ günümüz de aylık olarak ufak bir miktardır. Fakat fiyat indirim ile düşürülebilir tabi ki. Geri dönüş için teşekkürler.

projeye lafim yok ama 2k edecek hic bir sey yok ortada fiyat bana asiri sacma ve yuksek geldi.

öz abim penisinin keyfine göre yazıp yine keyfine göre satıyor kral amk

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!