Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Infinity / Zombie] Türkiye'nin gercekten en iyisi [ %99.9 Hile Koruması ]

Türkiyenin en iyi paketi ama paket sahibi hakkında 2 günde bir şikayet konusu açılıyor
Öncelikle sağladığımız, sistemler üzerinde herhangi bir şikayet konusu yoktur fakat olamaz diye bir şey demiyorum
Çünkü bazı insanları memnun etmek zordur.
Şikayet konuları icin de, herhangi bir tartışma icersine girmiyorum, cünkü açılan konuları okumadığın aşikâr.

kesin öyledir hocam iyi satışlar :D

.

Bilişim alanında 20 yıldır varım %100 koruma ibaresi çok abartlı olmuş hiç bir zaman %100 koruma sağlanmaz hiç bir sistemde imkansız

Bilişim alanında 20 yıldır varım %100 koruma ibaresi çok abartlı olmuş hiç bir zaman %100 koruma sağlanmaz hiç bir sistemde imkansız
Demek istediğimiz, hile menüsünün de scriptler üzerinde bir döngüsü var biz o döngüyü kırdık o yüzden paket ve anticheat üzerinde %100 sonuç veriyoruz ve actığımız ilk günden beri herhangi bir hile durumu ile karşılaşmadık, ve ekstra olarak global ban sistemimiz icersinde gelmektedir.

Son düzenleme:
+

Günsel

X

Y

Y

Güncel

Güncel

Paketi alacak arkadaşlar güncelleme beklerken sakın kesinlikle soru yöneltmeyin maazallah developer arkadaşlar gergin olup size lan lun diyebiliyor :) Paketi satın alıyorsunuz sonuna kadar şifreleme yapıyorlar ve bunu sizinle paylaşmıyorlar.. Ben (-) veriyorum.. Eminim + yönleri de vardır :) ''`zeO''

Güncel

Güncel

+

+

+

+

+

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!