Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket GÜNCEL , UCUZ GELİŞMİŞ ÖZEL ALTYAPILI FİVEM SERVER HAZIR infinity PAKET

reALfa1

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar. PAKET İNFİNİTY V4.5. Sizlerin önüne piyasada 5k,6k ya satılan çarçöp paketlere inat elimde birinden aldığım halihazırda kendi altyapısı ve anlaşılır kod yapısı ile (içerisinde türkçe yorum satırları ile açıklanmıştır) çıkıyorum. Fiyat konusunda fazla beklentim yok nedeni de dediğim gibi kasan donan paketleri sizlere gerekğinden fazla fiyata satmalarıdır. Onlara inat ucuzdan vereceğim. Pakete fazla bi desteğim olmaz çünkü dosya içerisinde txt olarak destek sağladımsağladım.
Fiyat ; 700

PAKETTEKİ BAZI ÖZELLİKLER:

- MÖQ FPS OPTİMİZASYONU
- Özel qb/esx inventory
- Özel borsa sistemi
- Gelişmiş gksphone
- Gelmiş geçmiş en iyi emlakçı mesleği ( EVLERE EŞYA KOYABİLİYORSUNUZ VS.)
- Mini oyunlar
- Özel Hud
- Özel atm soygunu
- Özel ada da illegal meslekler
- Özel para yıkama sistemi
- Özel depo kiralama sistemi

NOT: Pakette f3 menu yoktur full target sistemdir. KOLAY ARAYÜZÜ İLE KULLIMI DAHA ZEVKLİDİR.

AŞAĞIYA PAKET İLE İLGİLİ DOSYA VE OYUN İÇİ SC EKRAN GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. İSTEYENE TEK TEK SCRİPT SATABİLİRİM. DİĞER GEREKLİ KONULARI BENİMLE İLETİŞİME GEÇEREK HALLEDEBİLİRİZ. İNSTA: gurkancetin.55 Dc: reALfa#8989

.
.
.
.
1678297763567.png
.
BORSA SİSTEMİNDEN ÖRNEK
1678297838826.png
Telefon:
1678298029839.png

.
ENVANTER
.

1678298069979.png

.
ÖZEL ADA DA METH:
1678298183545.png

DAHA BİRÇOK SCRİPT VAR BUNLAR ALICILARIN ÖNEM VERDİĞİ BİRKAÇ SCRİPTTİR. PAKETTE FAZLASIYLA SCRİPT MEVCUTTUR.
.
1678298349314.png
.
ALTYAPI DOSYALARI
1678298367503.png

SAYGILARIMLA. TEŞEKKÜRLER FİVEMTÜRK..

Son düzenleme:
Herkese selamlar. Sizlerin önüne piyasada 5k,6k ya satılan çarçöp paketlere inat elimde birinden aldığım halihazırda kendi altyapısı ve anlaşılır kod yapısı ile (içerisinde türkçe yorum satırları ile açıklanmıştır) çıkıyorum. Fiyat konusunda fazla beklentim yok nedeni de dediğim gibi kasan donan paketleri sizlere gerekğinden fazla fiyata satmalarıdır. Onlara inat ucuzdan vereceğim. Pakete fazla bi desteğim olmaz çünkü dosya içerisinde txt olarak destek sağladım.

PAKETTEKİ BAZI ÖZELLİKLER:

- MÖQ FPS OPTİMİZASYONU
- Özel qb/esx inventory
- Özel borsa sistemi
- Gelişmiş gksphone
- Gelmiş geçmiş en iyi emlakçı mesleği ( EVLERE EŞYA KOYABİLİYORSUNUZ VS.)
- Mini oyunlar
- Özel Hud
- Özel atm soygunu
- Özel ada da illegal meslekler
- Özel para yıkama sistemi
- Özel depo kiralama sistemi

NOT: Pakette f3 menu yoktur full target sistemdir. KOLAY ARAYÜZÜ İLE KULLIMI DAHA ZEVKLİDİR.

AŞAĞIYA PAKET İLE İLGİLİ DOSYA VE OYUN İÇİ SC EKRAN GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. İSTEYENE TEK TEK SCRİPT SATABİLİRİM. DİĞER GEREKLİ KONULARI BENİMLE İLETİŞİME GEÇEREK HALLEDEBİLİRİZ. İNSTA: gurkancetin.55 Dc: reALfa#8989

.
.
.
.
Ekli dosyayı görüntüle 82621
.
BORSA SİSTEMİNDEN ÖRNEK
Ekli dosyayı görüntüle 82622
Telefon:
Ekli dosyayı görüntüle 82623

.
ENVANTER
.

Ekli dosyayı görüntüle 82624

.
ÖZEL ADA DA METH:
Ekli dosyayı görüntüle 82625

DAHA BİRÇOK SCRİPT VAR BUNLAR ALICILARIN ÖNEM VERDİĞİ BİRKAÇ SCRİPTTİR. PAKETTE FAZLASIYLA SCRİPT MEVCUTTUR.
.
Ekli dosyayı görüntüle 82626
.
ALTYAPI DOSYALARI
Ekli dosyayı görüntüle 82627

SAYGILARIMLA. TEŞEKKÜRLER FİVEMTÜRK..
5 6k degilde 1 k 1.5k lık paketlik resmonları ortalama 0.80 ile 1.20 arası bunun kaç?

5 6k degilde 1 k 1.5k lık paketlik resmonları ortalama 0.80 ile 1.20 arası bunun kaç?
Yine ayni o civarlarda. Fakat bahsetmek istedigim sunucularda sosyal alanlarda anlik fps düşüş leridir. Bunda böyle birsey daha önce görmedim.

gelmiş geçmiş en iyi emlakçı sisteminde evi döşeyebiliyomuşuz lan TorPak TorPak ne diyosun abii

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Lütfen 24 saat içerisinde sattığınız ürünün Satış fiyatını konunuza ekleyiniz.

ÖZEL ALTYAPI DA KOPTUM KANKA PĞKQWRJOĞASGJKPĞAGJOSĞAGJOPSĞKJĞAGOSJOĞADGS

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!