Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hyves Roleplay Rezaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evran

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar, bu gün daha 2 önce açılmış olan Hyves Roleplay'in iğrenç rolleri ve yetkili ekibi hakkında bilgi vereceğim. 2 gün önce BETA adı altında açılıp, daha ilk günden oyunculara silahları verip soygun yapma imkanı sunuyorlar. Bu rol dönmesi için güzel gibi görünebilir fakat ekteki videoda da gördüğünüz gibi daha 2. günden fleeca soygunları yapılıyor. Gerçekten iğrenç bir rol... Polis ekibine gelecek olursak, daha sunucuda kimsede araç yokken 3 birim Mustang HSU çıkarıp geziyor, en ufak olayda içeri alıyorlar. Ekipleri deseniz, rol bilgisi olmayan, tek amacı gunrp yapmak olan insanlar. Yetkili ekibine gelecek olursak, paketleri çok kötü, optimizasyonu iğrenç ve neredeyse hiç bir script doğru düzgün çalışmıyor. Sunucuyu bakıma alıp uyumaya gidiyorlar, fixledik adı altında en ufak şeyleri düzeltiyorlar. Mizah adı altında, saçma sapan görseller paylaşıyorlar, saçma sapan pp ve bannerlar koyuyorlar. Yazdığım şeyler ekteki dosyalarda bulunmakta, herkese iyi forumlar. Size tavsiyem, Hyves Roleplay'den uzak durun, uzak tutun.
+ olarak scriptleri leak sunucusundan kullanıyorlar.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-06-12 005008.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-12 005008.png
    172.3 KB · Görüntüleme: 179
  • Ekran görüntüsü 2023-06-12.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-12.png
    291 KB · Görüntüleme: 137
  • Ekran görüntüsü 2023-06-12 005034.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-12 005034.png
    160.8 KB · Görüntüleme: 140
  • image.png
    image.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 142
  • Ekran görüntüsü 2023-06-12 010123.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-12 010123.png
    131 KB · Görüntüleme: 141
  • Screenshot_140.png
    Screenshot_140.png
    77.6 KB · Görüntüleme: 137
Moderatör tarafında düzenlendi:
//

Selamlar, bu gün daha 2 önce açılmış olan Hyves Roleplay'in iğrenç rolleri ve yetkili ekibi hakkında bilgi vereceğim. 2 gün önce BETA adı altında açılıp, daha ilk günden oyunculara silahları verip soygun yapma imkanı sunuyorlar. Bu rol dönmesi için güzel gibi görünebilir fakat ekteki videoda da gördüğünüz gibi daha 2. günden fleeca soygunları yapılıyor. Gerçekten iğrenç bir rol... Polis ekibine gelecek olursak, daha sunucuda kimsede araç yokken 3 birim Mustang HSU çıkarıp geziyor, en ufak olayda içeri alıyorlar. Ekipleri deseniz, rol bilgisi olmayan, tek amacı gunrp yapmak olan insanlar. Yetkili ekibine gelecek olursak, paketleri çok kötü, optimizasyonu iğrenç ve neredeyse hiç bir script doğru düzgün çalışmıyor. Sunucuyu bakıma alıp uyumaya gidiyorlar, fixledik adı altında en ufak şeyleri düzeltiyorlar. Mizah adı altında, saçma sapan görseller paylaşıyorlar, saçma sapan pp ve bannerlar koyuyorlar. Yazdığım şeyler ekteki dosyalarda bulunmakta, herkese iyi forumlar. Size tavsiyem, Hyves Roleplay'den uzak durun, uzak tutun.
+ olarak scriptleri leak sunucusundan kullanıyorlar.
bu kadar takma be bro

Şuna açıklık getirelim biz oyunculara silah dağıtmadık, oyuncular gidip direkt olarak iş aradı tırcılıktı oydu buydu iş bulup para kazandılar kazandıkları parayla mekanikten lockpick alıp onunla market soygunları yaptılar bu gayet normal bir durum.

2. gün fleeca meselesi adamlar bulmuş ve soyguna giriyor ki bu gayet normal bir şey ayrıca soygun minigamesini yapamadıkları için hem elindeki malzemeden hem de kazanacakları paradan oldular kısaca bir karları olmadı.

PD olabildiğince sizi rahat bırakıyordu en ufak olayda asla almadılar soygunlarda bile abartmıyorlardı işlemlerini MDT üzerinden yapıp cezalarını verip yolluyorlardı.

Sunucuyu bakıma alıp uyumaya gitmiyorlar ben tüm gece uyanıktım saat 8 gibi discord adımı 3 saat uykuda yapıp gittim uyandığımızda sunucuyu açtık, evet uyumak normal bir şey dostum beyninin çalışması için sana da tavsiye ediyorum.

Scriptleri leak sunucusundan kullanmıyoruz, bunlara örnek olarak bcso araçları, bcso kıyafetleri, uiler, mdt, telefon gibi şeyler. Geri kalanında elbette internetten veya qbusun githubundan aldığımız şeyler vardı şuan fivem server listte bulunan hangi sunucuya gitsen her şeyi sıfırdan yazılmış bir sunucu yoktur.

mizah amacıyla paylaştığımız görseller sana neden dokundu? oyunda mı paylaştık? bu forumda isim kötüleyerek konu açmak için geçerli bir sebep değil dostum banladık diye bu kadar ağlamanız gerçekten komik ve acınası.

paketteki sorunların farkındaydık bu nedenle bakıma alıyorduk sonra canımız sıkıldı ve sunucuyu kapatma kararı aldık bunun sebebi paket değil yaz boyunca tüm günümüzü fiveme adamak istemediğimizden kaynaklanıyor, sizin gibi eli ayağı toprağa değmemiş cam açmadan oksijen alamayan kişiler değiliz ve böyle kişilerde yönetimde asla bulunmadı.

oyuncularda sorun çıkaranlar oldu şikayet ve kanıt alınca anında uzaklaştırdık kişileri fivem kitlesi bu şekilde şuan yapacak bir şey yok 4/4lük oyuncular asla olmadı fivemde ve bu saatten sonrada olmaz.

şimdi gidin ve "hard rp" adı altında geçen sunucularınızda vakit öldürün ve ailenize hayırsız bir evlat olun.

1686529878617.png

evet bu karakter bana ait ve bir kere bile troll bir yanı olmadı gidip sizin gibi illa yakışıklı karakter mi yapayım? ki bu karakter bile onların tiplerinden 4 kat daha iyi bir karakter emin olabilirsin en azından bir farklılığı var default durmuyor.

cami güncellemesi olayını biz #ss-video odasına attık gidip güncellemelere falan da yazmadık öyle bir yansıtıyorsun ki konuda olmayan bir şeyi olmuş gibi gösteriyorsun bu kadar acınası durumdasınız.

1686532275434.png
yayın esnasında ooc konuşmalar, mekanikte /motor demeler bunları nasıl açıklayacaksın? roleplay sunucusunda her yerde rol döner sırf insanlardan uzaksınız diye orada rol yok şeklinde bir savunma yapamazsınız, en azından bizim sunucumuzda böyleydi başka sunucuları bilemem.

1686530099344.png
bana özürlü özürlü tavır koyarsan, discordumda istek öneride yetkilime dalga geçer gibi konuşursan bir de gidip sunucudaki her olayı sorgularsan ben senin her türlü değerine küfür ederim.

ve bir şey daha diyeyim mi? kimse engel olamaz.

Son düzenleme:
Gereksiz uzun yazı yazmıssın kanka beğenmediysen çıkarsın ve insanların profilleri seni ilgilendirmez istedikleri gibi kullanırlar

Kimsenin pp'si bannerları seni ilgilendirmez dostum. Yaklaşık 44 saattir uyumuyorum ve sunucu için uğraşıyorduk. Buna rağmen hala bizi zorbalamaya ve köstek olmaya çalışan insanlara karşı napmamızı beklerdin. Sırf bir arkadaşına ve ya sana özelden işimiz var iken cevap vermedik diye HYVES ROLEPLAY REZALETİ altında konu açıp altına benim pp bannerımı ve dinledigim şarkıyı ss alıp şaklabanlık yapmana hiç gerek yok. Bir sunucu umrunda değil ise o sunucu ile uğraşman düştüğünü gösterir. Merak etmek kapattık sunucuyu zaten sen başka güzel sunucularda oyna diye :D . Son olarak camiyi ss-video odasına atarak ufak şakalar yaparak whitelist oyuncularımızla gayet iyi eğleniyorduk. ss-video ya bakarak yorum yaparsak attıgın kliplerden ve mesajlardan nasıl bir kaliten olduğu belli oluyor merak etme. Konu daha fazla uzamanasın , Hyves gayet yerinde bir projeydi. Aksaklıklar oldu , uyumadık çalıştık , bu kadar oldu. Daha güzelleriyle tekrardan "doğru kişilerin" karşısına umarım çıkıcaz. Hayırlı forumlar hayırlı günler.

+ olarak adminpower her sunucuda vardır bu doğru. Hyves Roleplay'de 2 günde 1 tane adminpower olan rol veya bir ss gösterdiğin at bütün platformu bırakıcağıma sana söz verebilirim. Fleeca'da adminpower yok. Adamlar market soyarak karta eriştiler ve maymuncukla beraber girdiler. Hiçkimseye herhangi bir ne ipucu verildi ne bir şey. O yüzden fazla sallama kaliteni düşürme dosti <3

+ olarak bir konuya daha deyineceğim güzel whitelist oyuncum :) . Sunucuya girerken ki o sesinin mülakattaki titreyişinin kaydına dair var bence fazla zorlama. Senin pplerine bannerlarına , spotify dinlediklerine , özellikle instagramında baba yazan nickine , paylaştıgın ergence fotoğraflara , spotify pplerine gelirsek burdan kaçman çok zor. O yüzden senin kadar düşüpte dalgaya vurmayacagım merak etme. Kendine başka bir sunucu bul , madem kötü madem merakın yok . Hala konu açıp burda ağlamanada gerek yok. Herkese hayırlı forumlar.

Komik.
resim_2023-06-12_200847191.png

hala yazdığına bak gidip o arkadaşın bilip bilmeden paranız bitti derse bende keyfim istediği gibi söverim kudurmaya devam edebilirsiniz ben yukarda diyeceğimi dedim hala haklı çıkmaya çalışıyorsanız ne diyelim, acınası.
Komik. Eleştirlere açık biri değilim diyin artık. :D

noluyo la yine

bak eyw sunucu kötüydü ama böyle bi dille eleştirmek daha da kötü herkes kendi işine laf atıldığında emeğe saygı die ağlanıo ama başkasının işini böyle taşak geçerek bide herkesin görebileceği şekilde 2 li konuşmaları atmak hoş değil sunucunun sahipleride farkında bazı şeylerin kötü olduğunu elden bazen bişey gelmio

şunu da belirtiyim hyves için falan değil bu yazı genel olarak tüm sunucular ve sunucu açacaklar için
fivem tr ye yeni bişey katmadığınız sürece sunucunuz tutmaz iyi günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!