Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Hyves Store | Geliştiricilik Hizmeti

mrstonecutter

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
merhabalar,

fivem platformunda 2019'dan beridir bulunuyorum, yaklaşık 2 yıldır bu platformda kendimi geliştiriyor, yeni projeler üzerinde çalışmalar yapıyorum.
yakın bir zamanda bazı nedenlerden ötürü roleplay sunucumuzu kapatma kararı aldık, ardından yeni projelerimi yayınlayabileceğim ve satışlarını gerçekleştirebileceğim bir satış sunucusu kurdum.

Adınız : Arda
Soyadınız : Paylaşmıyorum.
Yaşınız : 18
Yaşadığınız Yer : Antalya
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Sunucu ismi vs. vermeyeceğim ama oldu.
Günlük Online Süreniz : 14:00 - 05:00 arası müsaitim ve aktifim.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : zexonduty

Bilgim ve Ek: Ağırlıklı olmak üzere LUA, onun haricinde ise JavaScript, HTML+CSS bilgim bulunuyor.
Fikir bulma, üretme konusunda iyi olduğumu düşünüyorum, işimi sadece to-do list isteyip yapmaktansa sunucu için ne iyi olacaksa, fivem kitlesi neyden hoşlanacaksa önerilerde ve fikirlerde bulunurum.
Sunucudaki hataları düzeltebilir ve scriptleri optimize çalıştırabilirim.
İstenilen scripti istenilen şekilde düzenleyebilir, yeni özellikler ekleyebilirim.

Aktif olarak üzerinde uğraştığım projelerimi geliştiricilik hizmeti satın alan müşterilerime indirimli şekilde sağlayabilirim.
Dağınık bir paketi toparlayabilir, client tarafına yazılan küçük kodları bir script içerisinde base mantığı ile toplayıp çalıştırabilirim.
Daima iletişimde kalmaya çalışıp, ani hatalarda ve isteklerde yardımcı olabilirim.

Aylık/Haftalık veya isteğe göre liste başı da çalışmaktayım.

İndirim devam ediyor! Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

REFERANSLAR
(sadece geliştiricilik hizmeti)

WattsRP
Awry Roleplay
Azgold V1
(azerbaycan sunucusu)

HZRP
CastrumRP
PixelCity
Hyland

Son düzenleme:
+rep

//

Son düzenleme:
2 yeni referans eklendi!

store sunucumu rp sunucusu yapmış bulunuyorum, developerlik hizmeti devam ediyor özelden iletişime geçiniz.

discord: mr.stonecutter

store discordumu kapattim.

developerlik hizmeti devam ediyor, ozelden ulasabilirsiniz!

1 yeni referans eklendi!

WattsRP Founder'ı olarak Arda'dan gayet memnunum kendisi sunucum ve paketim için her türlü iyiliği ve ilgiyi verdi. Kendisiyle anlaşabilirseniz verimli bir şekilde hem işinizi kaliteli bir şekilde yapabilir hem de güzel bi arkadaşlık edinebilirsiniz.

WattsRP Founder'ı olarak Arda'dan gayet memnunum kendisi sunucum ve paketim için her türlü iyiliği ve ilgiyi verdi. Kendisiyle anlaşabilirseniz verimli bir şekilde hem işinizi kaliteli bir şekilde yapabilir hem de güzel bi arkadaşlık edinebilirsiniz.
2 mi çekiyor sw

merhabalar,

fivem platformunda 2019'dan beridir bulunuyorum, yaklaşık 2 yıldır bu platformda kendimi geliştiriyor, yeni projeler üzerinde çalışmalar yapıyorum.
yakın bir zamanda bazı nedenlerden ötürü roleplay sunucumuzu kapatma kararı aldık, ardından yeni projelerimi yayınlayabileceğim ve satışlarını gerçekleştirebileceğim bir satış sunucusu kurdum.

Adınız : Arda
Soyadınız : Paylaşmıyorum.
Yaşınız : 17
Yaşadığınız Yer : Antalya
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Sunucu ismi vs. vermeyeceğim ama oldu.
Günlük Online Süreniz : 14:00 - 05:00 arası müsaitim ve aktifim.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : mr.stonecutter

Bilgim ve Ek: Ağırlıklı olmak üzere LUA, onun haricinde ise JavaScript, HTML+CSS bilgim bulunuyor.
Fikir bulma, üretme konusunda iyi olduğumu düşünüyorum, işimi sadece to-do list isteyip yapmaktansa sunucu için ne iyi olacaksa, fivem kitlesi neyden hoşlanacaksa önerilerde ve fikirlerde bulunurum.
Sunucudaki hataları düzeltebilir ve scriptleri optimize çalıştırabilirim.
İstenilen scripti istenilen şekilde düzenleyebilir, yeni özellikler ekleyebilirim.

Aktif olarak üzerinde uğraştığım projelerimi geliştiricilik hizmeti satın alan müşterilerime indirimli şekilde sağlayabilirim.
Dağınık bir paketi toparlayabilir, client tarafına yazılan küçük kodları bir script içerisinde base mantığı ile toplayıp çalıştırabilirim.
Daima iletişimde kalmaya çalışıp, ani hatalarda ve isteklerde yardımcı olabilirim.

Aylık/Haftalık veya isteğe göre liste başı da çalışmaktayım.

İndirim devam ediyor! Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

REFERANSLAR
(sadece geliştiricilik hizmeti)

WattsRP
Awry Roleplay
Azgold V1

HZRP
Merhabalar, ESX Framework için hizmet veriyor musunuz?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!