Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hırsızlıkla yükselen başarı ( ANGBOTS ) [DOLANDIRICI]

İyi Günler Arkadaşlar Ben Herzlos;

Neresinden başlasam tam olarak bilemedim öncelikle arkadaşlar karalama kampanyalarını doğru yürütemediklerini ve başarısız olduklarını söyleyebilirim derslerine az çalışmışlar.

1. Cevap Botlarının kendilerine ait olduğunu savunuyorlar ancak bizim satışa sunduğumuz botlarla arkadaşların botları arasında hiç bir alaka bulunmamaktadır ben ne komutlar nede herhangi bir özellik olarak alakası yoktur burdan meydan okuyorum toplu bir şekilde sese geçelim ve botlarımızı karşılaştıralım bakalım benzerlik veya kod benzerliği veyahut altyapı benzerliği bulunmaktamıdır?

2. Cevap Ben bir kaç ay önceye kadar kendi başıma takılıp kendi altyapılarımı yapıyordum ki ben bu işe 2019 da başladım ancak insanlara kendimi tanıtmak gibi bir derdim yoktu kendi çapımda arkadaş sunuculara yapıyordum sonrasında saga ile ortaklık kurduk ve benim botlarıma geçtik benden önce saga nın kullandığı botun altyapısı ne sizi ne de beni alakadan eden bir durumdur şu anda bizim sunuculara hizmet olarak verdiğimiz botları baz almanız gerekiyor eski defterleri açarak kendinizce karalama yapmayınız yazık kendinizi rezil etmekle yetinirsiniz.

3. Cevap Hasbi olun mert olun adam olun yarım yamalak video kayıtları ve konuşmalar ile bir yere varmazsınız dediğim gibi hodri meydan toplanalım ve bakalım botlarımızın altyapılarında hatta kodlarında bile benzerlik varsa bu işi bırakıcaz ancak böyle bir şey yoksa özür dilersiniz.

4. Cevap Çok zor değil madem bizlerden daha iyisiniz ee hadi açın sizde bir bot hizmeti kapışalım dişimize göre muhalefet yok birde şansınızı siz denersiniz.

aynen kanki prime ihtiyacımız var sanki tüm public aynı botu kullanıyor. tüm fiveme free salsak gene kullanır arislesnar arislesnar kardeşimle konusuyom sımdı ayrıntılı video atarız youtubeye daha rezıl ol 40 dakıkalık vıdeo var o videoyuda ben chate attım git beynini yıka gel hem scammersin hem burda pişkin pişkin yazıyorsun yazık. ayrıca videoda rezil oluyosun arkadaş kohkaha attık sonra nasıl paşa paşa geldin tekrar özür dilicektin kayıttayız dedik bu kadar utanmaz olma olcaksanda rezil olmamaya çalış son olarak yeni botlarımız yakında çıkacak pd,sd,saps,ems,sheriff,guard,moderasyon,ic bot gibi herşey olacak sanada kodlarını atarız açık kaynak şekilde fakat çalıştırmayı bılmedıgınden gelip soruyon ya gene sorarsın ama bu sefer yanıt veremeyiz : D çünkü sadece 1satıra lisans koyduk onu kırmayada ne aklın ne becerin yetebilir dostum yeni videolarını bekle ne söylediğini düşün iyi forumlarrr
saydığın pd,sd,sasp,ems,ic botlarının iyisini biz yaptık zaten ne anlatiyon prensesss

Arkadaşların prime ihtiyacı varmış sanırım ufacık bir kesit olarak koymuşlar aldıkları kayıtlar yavaş yavaş elimize geçiyor. burada onların haksız çıktığı bölümler var bunları koymaya tenezzül etmemişler uyanıklar ya hani boş şeylere itimat etmeyiniz Ang Bot's Her zaman TR1 dir ve öyle kalmaya devam edecektir.
prim dediğin adamın botculuk camiasında senin abi dediğin insanlar veya bu çok ünlü dediğin insanlardan daha çok tanınması dılında sorun?

Oyle deme knk botları bakıma almışlar
Ahh Sen Olayı Çok Yanlış Anlamışsın Dostum Bakıma Aldığımız Bir Şey Yok Yeni Bir Bot Yaptım Ve Yakında Görselleri İle Birlikte Paylaşıcam Gerçi Siz Bunada Bizim Botlarımızın Editlenmiş Hali Dersin İstersen Gel Sana Ön Gösterim Yapayım Gerçi Geçen Yaptığım Teklifden Hala Bir Yanıt Gelmedi Ama Ben Yinede Yineleyeyim Dediğim Şeyler Hala Geçerli ;)

- Herzlos

prim dediğin adamın botculuk camiasında senin abi dediğin insanlar veya bu çok ünlü dediğin insanlardan daha çok tanınması dılında sorun?
Ayrıca Bizim Dolandırıcı Olduğumuzu İddia Ediyorlar Bunu Kanıtlamazlar İse Onursuzlardır Bu İşler Karalama İle İftira İle Olucak İşler Değil Bir İkinci Konu İse Kimin Neye Göre Kime Göre Tanındığını Bilemeyiz Şahsen Bizim Adımıza Başlık Açana Kadar Ben Bu Arkadaşların İsimlerini Bile Duymamıştım Halada Bilmiyorum Gerekde Duymuyorum İyi Günler Dilerim - Herzlos

Ayrıca Bizim Dolandırıcı Olduğumuzu İddia Ediyorlar Bunu Kanıtlamazlar İse Onursuzlardır Bu İşler Karalama İle İftira İle Olucak İşler Değil Bir İkinci Konu İse Kimin Neye Göre Kime Göre Tanındığını Bilemeyiz Şahsen Bizim Adımıza Başlık Açana Kadar Ben Bu Arkadaşların İsimlerini Bile Duymamıştım Halada Bilmiyorum Gerekde Duymuyorum İyi Günler Dilerim - Herzlos
kanka botunu çaldığın adamın ismini bilmiyor musun aynısı githubda lan MQWŞKLASMLŞMLŞAS

hayır ben en iyisi değilim ben en iysini siyisnin iyisinitim benm bu şehrin mvpsiyim

kanka botunu çaldığın adamın ismini bilmiyor musun aynısı githubda lan MQWŞKLASMLŞMLŞAS
Kim Kimin Botunu Çalmış Paşam Kanıtla Bakayım de Görelim Diyorum Hadi Yerse Heyet Toplayalım Yayın Açalım Karşılaştıralım Kodları Bakalım Aynımıymış

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap