Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

HARDWARE BANNED FROM CXF.RE :D?

• Konbuyu başlatan Tefoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 852

Tefoo

Üye
FT Kullanıcı
Ula 1 buçuk senedir FiveM platformuna elimi sürmedim ki bilgisayarımda yüklü bile değildi. 2 Gün önce Fivem ile beraber GTA V kurdum giriş ekranında Donanım banı yediğimi söylüyor 200 gün bir de üzerinde :p:p

Allah aşkına biri yardım edebilir mi? uygulama yüklü bile değilken neden ban yiyim CFX.re destek vermedi oto bot mesajı atıp biletimi kilitlediler kafayı sıyıracağım. "Not: Spoofer için param yok başka bir çözümü bilen var mı?"

FiveM sana durduk yere ban atmaz. Ve ban olayları hileyi tespit ettikten 1 hafta sonra da oluyor 3 gün sonra da oluyor. Asla anlık ban atmıyorlar.
Ve 200 gün ban yemen için daha önceden de hile kullanmış olman gerekiyor veya ücretli hile kullanmışsındır o yüzden 200 gün atmıştır.

Ula 1 buçuk senedir FiveM platformuna elimi sürmedim ki bilgisayarımda yüklü bile değildi. 2 Gün önce Fivem ile beraber GTA V kurdum giriş ekranında Donanım banı yediğimi söylüyor 200 gün bir de üzerinde :p:p

Allah aşkına biri yardım edebilir mi? uygulama yüklü bile değilken neden ban yiyim CFX.re destek vermedi oto bot mesajı atıp biletimi kilitlediler kafayı sıyıracağım. "Not: Spoofer için param yok başka bir çözümü bilen var mı?"
bende de aynı sorun var bende girmedim kaç yıldır indirim gireyim dedim ban yemişim

Fivem Ban wave geldi çattı birçok kullanıcı Hesap paylaşımından Mtc yüzünden ban yedi
Rooster#6418 ulaşın

bende de aynı sorun var bende girmedim kaç yıldır indirim gireyim dedim ban yemişim
Fivem Çoklu hesap kullanımı ve paylaşımından ban yediniz yüksek ihtimalle ulaşırsanız ücretsiz yardımcı olayım sizlere
İmza kısmından ulaşa bilirsiniz iyi forumlar

niye hile acion lan eşek

Geçmiş olsun kardeşim başkasına hesabını vermişsindir o yüzden patlamıştır

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!