Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem Hardware Ban

gundiemre

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle forumda yeniyim ve konuyu nereye acacağımı bilemedim. Yanlış yere açtıysam affola. Ben bilgisayarımı alalı 14 gün dahi olmadı ve fiveme girdiğimde hardware ban yediğimi gördüm. Windows etkinleştir yazısı bile dururken, neden ban yediğimi çok merak ediyorum. Nasıl çözebilirim lütfen bana yardımcı olun. Teşekkürler.
Not: Bilgisayarımda 2. el ürünler yok hepsi 0
2. Not: İngilizcem pek yok desteğe o yüzden yazamadım. İngilizcesi olan arkadaşlar bana destek talebi konusunda yardımcı olabilir mi?

DF
Öncelikle forumda yeniyim ve konuyu nereye acacağımı bilemedim. Yanlış yere açtıysam affola. Ben bilgisayarımı alalı 14 gün dahi olmadı ve fiveme girdiğimde hardware ban yediğimi gördüm. Windows etkinleştir yazısı bile dururken, neden ban yediğimi çok merak ediyorum. Nasıl çözebilirim lütfen bana yardımcı olun. Teşekkürler.
Not: Bilgisayarımda 2. el ürünler yok hepsi 0
2. Not: İngilizcem pek yok desteğe o yüzden yazamadım. İngilizcesi olan arkadaşlar bana destek talebi konusunda yardımcı olabilir mi?
Yediğiniz banın SS'ini atarsıanız yardımcı olmaya çalışalım

DF
Merhaba ! G gundiemre

Konunuzu incelediğimde CFX.RE Tarafından HWID ( Anakart Yasağı ) Olarak Adlandırdığımız Cezayı Aldığınızı Görmekteyim.

200+ Üstü Günlük Bir Uzaklaştırma Cezası İçin Büyük Birşey Yapmış Olmanız Gerek.

Eğer Bir Çeşit 3. Parti Yazılım Kullandıysanız, Maalesef Bu Yasağınızın Açılmasının Oranı Düşüktür.

Sadece Beklemeniz Gerekmektedir, HWID Spoofer Gibi Uygulamalar Kullanarak Oyun Yasağınızın Süresini Yanlışlıkla Daha Da Çok Arttırmış Olabilirsiniz.
Yani Bu Sizin Zararınıza Olur.

Eğer Halen Bunun Bir Yanlış Olduğunu Düşünüyorsanız, Forum'a Sunmayı Unutmayınız. Bu Konu Hakkında Forum Üyelerinin Görüşlerini De İnceleyebilirsiniz.

Görüşmek Üzere, Saygılarımla..

DF
Merhaba,

Dostum bu tür banları genelde HWİD spoof yaparak global ban açanalr yer. Ancak bu aralar internet kafede oynayan arkadaşlarımız da bu tür banlar yiyebiliyor.

Saygılarımla, iyi forumlar...

DF
Merhaba ! G gundiemre

Konunuzu incelediğimde CFX.RE Tarafından HWID ( Anakart Yasağı ) Olarak Adlandırdığımız Cezayı Aldığınızı Görmekteyim.

200+ Üstü Günlük Bir Uzaklaştırma Cezası İçin Büyük Birşey Yapmış Olmanız Gerek.

Eğer Bir Çeşit 3. Parti Yazılım Kullandıysanız, Maalesef Bu Yasağınızın Açılmasının Oranı Düşüktür.

Sadece Beklemeniz Gerekmektedir, HWID Spoofer Gibi Uygulamalar Kullanarak Oyun Yasağınızın Süresini Yanlışlıkla Daha Da Çok Arttırmış Olabilirsiniz.
Yani Bu Sizin Zararınıza Olur.

Eğer Halen Bunun Bir Yanlış Olduğunu Düşünüyorsanız, Forum'a Sunmayı Unutmayınız. Bu Konu Hakkında Forum Üyelerinin Görüşlerini De İnceleyebilirsiniz.

Görüşmek Üzere, Saygılarımla..
efendim ben bilgisayarı daha yeni aldım ve ilk kez fivem oynuyorum. Böyle bir şeyin olma ihtimali yok. Dediğim gibi ikinci el gta 5 satın aldım, ondan dolayı olabilir mi?

DF
efendim ben bilgisayarı daha yeni aldım ve ilk kez fivem oynuyorum. Böyle bir şeyin olma ihtimali yok. Dediğim gibi ikinci el gta 5 satın aldım, ondan dolayı olabilir mi?
Büyük ihtimal ondandır, Daha önceki ip'den farklı ip'ye geçince çalınma gibi bir söz konusu olunca CFX.RE Bu konuya karışıyor tabii ki. Sanırım sorununuz bundan dolayı.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!