Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[HardRP] Project V Roleplay [discord.gg/QmAQNzd]

• Konbuyu başlatan calora
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 46
  • Görüntüleme 4K
Başarılar.

Yorumlar için teşekkürler. Yakın süreçte karakter başvurularını açıyoruz :) Discord adresimize gelmeyi unutmayın.

@everyone

Artık ölünce f3 ile ihbar gönderebiliyorsunuz.

18536 18537

Artık tramvayı seyahat için kullanabileceksiniz. Karakter başvurunuzu yapmayı unutmayın.

18656

22.06.2020 tarihinde sunucu departman başvurusunda bulundum ve test için giriş yaptım.Nasıl her şey bu kadar detaylı düşünülmüş ve hızlı ilerleyebiliyor anlamış değilim.Gerçek bir oyuncu olarak inanılmaz.Elinize sağlık

22.06.2020 tarihinde sunucu departman başvurusunda bulundum ve test için giriş yaptım.Nasıl her şey bu kadar detaylı düşünülmüş ve hızlı ilerleyebiliyor anlamış değilim.Gerçek bir oyuncu olarak inanılmaz.Elinize sağlık

Teşekkürler :D elimizden geleni yapıyoruz.

Herhangi bir problem olmazsa bu akşam start veriyoruz, siz de yerinizi şimdiden alın.

kalitenin tek adresi amentes roleplay.

Sunucu bugün startı verdi, umarım önü kesilemeyen bir sürece adım atmışlardır. Başarılarını diliyor, desteklerimizi esirgemediğimizi bilmelerini istiyoruz.

Yakın süreçte açılış gerçekleştirdik, sunucu içerisinden birkaç görsel paylaşmak istiyorum :)
Başvuru için discord adresimize gelmeyi unutmayın.

19451
19452
19453 19454
19455

arkadaşlar hiç girmeyin sunucuya developer kafasına göre banlama yetkisi var uyarı sistemine takılmadan ban kick sonrasında admin ekiplerinin çoğu işini doğru düzgün yapamayan cinsten hiç uğraşmayın derim girerseniz emeklerinize yazık olur çağ dışı scriptler kullanışsız hepsi yani tek eleştiremiyeceğim yönü pd ekibi sanırım onda da 1 kişi doğru düzgün rol yapmakta​

bütün iyi yorumu yazanlarıda sunucuda nedense admin ekibi olarak gördüm ama neyse

Oynadığı sunucunun scriptlerine iğneleyici tavırla laf edip bunun üstüne yüz defa anlatmamıza rağmen hala devam eden arkadaş ve onun arkadaşı sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır. Drift aracı drift atmıyor diyen bir kitle istemiyoruz, umarım aradığınız sunucuyu bulursunuz arexa arexa Yorumların için teşekkürler.

Tanıtım tamamen yenilenmiştir, bir göz atın derim ;)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!