Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[HardRP] Project V Roleplay [discord.gg/QmAQNzd]

• Konbuyu başlatan calora
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 46
  • Görüntüleme 4K
Bütün sistemleri burada paylaşamadık, yakın süreçte hazır bir şekilde karşınızda olacağız. Yerlerinizi şimdiden alın derim.

Sistemlerin bir çoğu eklendi, yakın süreçte fotoğrafları ekleyeceğim.

Bu mantıkla ilerleyen projelerin olması FiveM Community adına sevindirici. Başarılarınızın devamını diliyorum.

TR FiveM Community adına atılmış başarılı bir adım gibi duruyor. Umarım bu şekilde devam eder, kalitenizi bozmasınız.

Öyle random hard rp diyen serverlara benzemiyorsunuz.Scriptler falan baya hoş olmuş gibi.

Ekli dosyalar

• 54a4008daad4565a9b5db1b94e59c74c.jpg
    54a4008daad4565a9b5db1b94e59c74c.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 2
Sunucu için çok heyecanlıyım güzel scriptler var gibi rastgele denk geldiğim bir sunucu discord adresine hemen oynamak üzere girmiştim ama baktım ki daha açılış aşamasında sunucu için çok hyplandım şimdiden yapacağım rolleri düşünerek heyecanlanıyorum

Sunucunun çok güzel scriptleri var admin tayfası da rol bilen insanlar hiç ümidin yoktu bu sunucunun discord adresine girerken ama şaşırttı beni açıkscası tez açılır inş

Yorumlar için tek tek teşekkür ederim, yakın süreçte sistemlerden birkaç fotoğraf atacağım. Discord adresimize gelmeyi unutmayın.

Forumda rastladığım en kaliteli sunuma ve ilgiye sahip sayfa diyebilirim. İlginizden ve emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor, sunucunun açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Her geçen gün kalitesini arttırmaya devam eden bir oluşum. Gelen güncellemeler ile beklentilerin boşa çıkmayacağını kanıtlamakta.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!