Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hangi hostingi kullanıyorsunuz

boxira

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! AlpiReyiz#7311
Agalar hangi hosting firmasını kullanıyorsunuz deneyimleriniz nedir piyasada böyle çok fazla hosting firması dolaşmaya başladı nereyi tavsiye ediyorunuz?

kavesnet-adahost-datafex-oceanbilisim bu ay bunlar hepsi güzel host ama en beğendiğim kaves.net

Türkiye piyasasındaki tek fiyat=performans olan gamingvds.com tavsiye ederim. Kendimde kullanmaktayım tek bir sorun yaşamadım.

Son düzenleme:
datafex çok güzel diyebilirim, sürekli kullandığım ve etrafıma kullandırttığımk bir hosting. Ellerinde sürekli stok olmuyor bazen stokları bitiyor eğer ellerinde stok yoksa kavesnet de güzel bir hosting diyebilirim. Bunlar dışındaki hostingler pek iyi değil en azından Türkiyede

datafex çok güzel diyebilirim, sürekli kullandığım ve etrafıma kullandırttığımk bir hosting. Ellerinde sürekli stok olmuyor bazen stokları bitiyor eğer ellerinde stok yoksa kavesnet de güzel bir hosting diyebilirim. Bunlar dışındaki hostingler pek iyi değil en azından Türkiyede
datafexi biliyorum ama piyasada çok fazla bilgi kirliliği var yok neymiş haftada 1 gün kapalı oluyormuş ddos yiyormuş öyle böyle

ServerKurma ms değerlerin çok düşük hizmet güzel kaliteli yani direkt vds üzerinden scriptlerini yazabiliyorsun baya rahat

peki kötü deneyimlerinizin olduğu hostlar neresi ?

ben şahsen ownerhosting ile çalışıyordum gayet memnundum sadece ilk dönemde ts sorunu oldu onuda çözdüler

kaves.net sorunsuz hizmet (y)

flarebilisim her konuda yardımcı oluyorlar, fivem paketimde ki sorunları cözdüler :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!