Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [GÜNCELLENDİ] [ÜCRETLİ] ATOMIK KASABA PAKETI | NEW QB KASABA PAKETI | TOWN LIFE

atomik

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
atomikk0
Merhaba ben Atomik. Forumlarda gezerken son zamanlarda güncel bir kasaba paketi göremedim. Bende bir tane kasaba paketi geliştirdim. Paketin maplerde Golge35 Golge35nin emeği bulunmaktadır. Pakette şu anda sorun bulunmamaktadır. Pakette bir sorun veya hata çıkarsa discord sunucumda destek vermekteyim. Paket +40 görmüştür. Paketin özellikleri de aşağıda bulunmaktadır. Önceden +50 müşteri memnuniyetimiz bulunmaktadır. Pakette IP-LOCK lisans sistemi bulunmaktadır. Test sunucusu mevcuttur. İyi günler iyi forumlar dilerim.

PAKET ÖZELLİKLERİ

Altyapı: NEW QB CORE
Ses Altyapısı: PMA-VOICE

Test sunucusu mevcuttur.

Fiyat: 1000 TL

PAKET HAKKINDA

Loading Screen
Multicharacter
Spawn Selector
Hud
İtemli MDT
Animasyon Menüsü
Karakter Oluşturma Menüsü
Galeri
Banka
F3 Radial Menu
Telefon
Fix Envanter
2.El Araç Galerisi
Ölüm Ekranı
Beach Club
Bar
Belediye Binası
Hastane
Harita
Admin Menü

Motel

-
Geniş ve modern motel.
- Duş alma, uyuma, kıyafet değiştirme, depo gibi özellikleri mevcuttur.
- Duş alarak barut izini temizlersiniz.
- Uyuyarak canınınızı arttırabilirsiniz.

Video: ÇOK YAKINDA

Garaj

-
Uçak, tekne, araç garajı bulunmaktadır.
- Araç garajlarında ister menüden istersenizde interiordan araç çıkartabilirsiniz.

Craft ve Çöp

-
Çöp karıştırarak silah parçaları buluyorsunuz.
- Bu bulduğunuz parçaları craft'da birleştiriyorsunuz.

ve aklıma gelmeyen birçok özellik. Test sunucumuza katılarak inceleyebilirsiniz.

MESLEKLER

LEGAL

Sütçülük
Odunculuk
Tavukçuluk
Balıkçılık
Balkabağı
Mısır
Avcılık

İLLEGAL

Araç Parçalama
Hack Tableti
Craft

Ot
Afyon

Karavan Meth

SOYGUNLAR

Yazarkasa Soygunu
Arkakasa Soygunu
Ev Soygunu
Banka Soygunu

PAKETTEKI SISTEMLER HAKKINDA VIDEO

ÇOK YAKINDA...

REFERANSLAR

TOWN LIFE ROLEPLAY

Satın alım ve her türlü destek için imzamdaki discord sunucusuna gelebilir veya arkadaş ekleyebilirsiniz.

Discord: atomikk0

Son düzenleme:
bu ne knk QWDLKMŞN WQLKWQJEL LKWQEJ LQWPO JKCDĞPSAKI DĞ*0PW*KQIJ EPOQWJE PIOQW EJHNQWP HNJEPIŞQWO EQW

Şunları gördükçe patlıyorum. Sonra diyorlar niye her konuyu kötülüyor & baltalıyor"sunuz".

Bunu diyen herkes için söylüyorum, bana 5k atın tx'ten qb kurup size vericem. Sonuçta bir emek olacak sql falan halledicem. 7.5K Atarsanız da Paketi Türkçe yaparım. ( ChatGPT )

bu ne knk QWDLKMŞN WQLKWQJEL LKWQEJ LQWPO JKCDĞPSAKI DĞ*0PW*KQIJ EPOQWJE PIOQW EJHNQWP HNJEPIŞQWO EQW

Şunları gördükçe patlıyorum. Sonra diyorlar niye her konuyu kötülüyor & baltalıyor"sunuz".

Bunu diyen herkes için söylüyorum, bana 5k atın tx'ten qb kurup size vericem. Sonuçta bir emek olacak sql falan halledicem. 7.5K Atarsanız da Paketi Türkçe yaparım. ( ChatGPT )
cazip geldi bana (paket değil senin teklifin)

Son düzenleme:
Lisans kaldırıldı. Artık open source konu düzenlendi

-- güncelleme 27.01.2023
geri eklendi

Son düzenleme:
Paket güncellendi. Eski şeyler güncellenerek paket tekrardan yapıldı. Test sunucusu mevcuttur.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!