Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script GÜNCELLENDİ POZMOD ÇARPIŞMA MODLU DUVAR VS İÇİNDEN GEÇİLEMEZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moris54

Üye
FT Kullanıcı
FİYAT: 11.99 euro

**GÜNCELLEME 1:** Oyuncular artık istedikleri sandalye veya masayla etkileşime girebilir. Dar alanlarda oturmak mümkün ve bu özellik hiçbir haksız avantaj sunmuyor. Duvarlardan geçme imkanı yoktur ve kodlarda noclip fonksiyon bulunmamaktadır. Oyuncuların bundan yararlanma potansiyelini azaltmak için önlemler aldık. rpemote kullanmadan calişmama özelliği eklendi artık kullanmayı veya atlamayı seçebileceğiniz rpemote ile uyumluluğa sahiptir. Bildirim metinleri yapılandırmadan ayarlanabilir ve kullanıcı arayüzü tasarımı daha hoş ve kompakt hale getirildi.

**Karakter Kontrolü ve Animasyon Modülü**

Lütfen bu betiğin herhangi bir noclip veya admin işlevi içermediğini unutmayın. Duvarların veya nesnelerin içinden geçemezsiniz. Bu karar, oyuncuların potansiyel olarak kötüye kullanmasını önlemek için alındı."

Rüya oyun deneyiminizi gerçeğe dönüştürün! Karakter Kontrolü ve Animasyon Modülümüz, karakterinizin oyun dünyası içinde serbestçe hareket etmesine olanak tanımanın yanı sıra, belirli animasyonlar içerisinde sınırlı hareket yeteneğine de sahip olmasını sağlar.

**Ana Özellikler**:

- **Animasyon Kontrolü**: Karakteriniz, belirli bir animasyondayken bile belirlenen sınırlar içerisinde hareket edebilir.

- **Dikey Hareket**: Karakterinizi yukarı ve aşağıya hareket ettirin!

- **360 Derece Dönüş**: Karakterinizi döndürerek oyununuzu daha etkileşimli hale getirin.

- **Sınırlı Hareket**: Oyuncunun hareketi önceden tanımlanmış sınırlar içerisinde kalır.

- **Geri Dönüş Mekanizması**: Karakter sınırları aşmaya çalıştığında, hareketin başlangıç noktasına geri döner.

- **Kullanıcı Arayüzü Kontrolü**: Kullanıcı arayüzünü istediğiniz zaman gösterin veya gizleyin.

- **Oyuncu Senkronizasyonu**: Oyuncunun pozisyonunu gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla senkronize edin.

Bu kapsamlı modül, animasyonlarla birlikte sınırlı hareket yeteneği ile oyun dünyası içinde etkileşimli olarak hareket etme yeteneğini oyuncuya sunar. Şimdi satın alın ve oyununuzun potansiyelini en üst seviyeye çıkarın!

---

Ekli dosyalar

• Ekran_goruntusu_2023-09-28_195655.png
    Ekran_goruntusu_2023-09-28_195655.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 89
  • Ekran_goruntusu_2023-09-27_215227.jpeg
    Ekran_goruntusu_2023-09-27_215227.jpeg
    67.5 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Bu scripte kimsenin bir noktasi bile yok kendim uraştim fazla bilgim olmamasına rahmen yaptım istiyorsan paylaşabilirsin tabiki ama benimki satılık hayırlı günler
Sadece sen satıyorsun diye değil, dediğin gibi kolay bir sistem ona rağmen satıldığı için paylaşmak istiyoruz.

Hesabınız onaylı olmadan satış yaptığınız için konu kilitlenmiştir, hesabınızı onaylatıp bana ulaşabilirsiniz.

Konu kilidi tarafımca tekrardan açılmıştır.

FİYAT: 7 euro

---

Lütfen bu betiğin herhangi bir noclip veya admin işlevi içermediğini unutmayın. Duvarların veya nesnelerin içinden geçemezsiniz. Bu karar, oyuncuların potansiyel olarak kötüye kullanmasını önlemek için alındı."

Rüya oyun deneyiminizi gerçeğe dönüştürün! Karakter Kontrolü ve Animasyon Modülümüz, karakterinizin oyun dünyası içinde serbestçe hareket etmesine olanak tanımanın yanı sıra, belirli animasyonlar içerisinde sınırlı hareket yeteneğine de sahip olmasını sağlar.

**Ana Özellikler**:

- **Animasyon Kontrolü**: Karakteriniz, belirli bir animasyondayken bile belirlenen sınırlar içerisinde hareket edebilir.

- **360 Derece Dönüş**: Karakterinizi döndürerek oyununuzu daha etkileşimli hale getirin.

- **Sınırlı Hareket**: Oyuncunun hareketi önceden tanımlanmış sınırlar içerisinde kalır.

- **Geri Dönüş Mekanizması**: Karakter sınırları aşmaya çalıştığında, hareketin başlangıç noktasına geri döner.

- **Kullanıcı Arayüzü Kontrolü**: Kullanıcı arayüzünü istediğiniz zaman gösterin veya gizleyin.

- **Oyuncu Senkronizasyonu**: Oyuncunun pozisyonunu gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla senkronize edin.

Bu kapsamlı modül, animasyonlarla birlikte sınırlı hareket yeteneği ile oyun dünyası içinde etkileşimli olarak hareket etme yeteneğini oyuncuya sunar. Şimdi satın alın ve oyununuzun potansiyelini en üst seviyeye çıkarın!

---

Umarım bu çeviri işinize yarar!

FİYAT: 7 euro

---

**Ana Özellikler**:

---

Umarım bu çeviri işinize yarar!

Config.lua'dan Ekran görüntüsü atar mısın?

madem herkes satmaya başlamış yarın bi paylaşalım ya dimi nkobuticoniclife nkobuticoniclife guneyct guneyct
Klasik Türk insanı kimin pipisi daha büyük muhabbeti tamamen. Ekran görüntüsü atmalar vs hoş değil tehditkar sadece. Paketin leaklendigi zaman emeğin gittiği için çok laf söylenmiştim kendimce şuan başka birini sen zorbaliyosun. Bence destek olun birbirinize herkes emek verip para kazanmak istiyor.

Klasik Türk insanı kimin pipisi daha büyük muhabbeti tamamen. Ekran görüntüsü atmalar vs hoş değil tehditkar sadece. Paketin leaklendigi zaman emeğin gittiği için çok laf söylenmiştim kendimce şuan başka birini sen zorbaliyosun. Bence destek olun birbirinize herkes emek verip para kazanmak istiyor.
olay bence birilerini tehdit etmekten cok gorece daha basit birseyi satin almak yerine insanlarin kullanimini kolaylastirmak, burada kimse kimsenin emegine tas koymuyor. Zaten konu sahibi arkadas ta bu scriptin tek yapimci ve saticisi degil.

GÜNCELLEME!

Yakın zamanda "rpemotes" için bir güncelleme bağımlılığı geldi. Yakında "dpemote" bağımlılığı da ortaya çıkacak. Dilerseniz bunları animasyon scriptleri olmadan da kullanabilirsiniz.

Sadece sen satıyorsun diye değil, dediğin gibi kolay bir sistem ona rağmen satıldığı için paylaşmak istiyoruz.
Kanki ona bakılırsa her şey kolay yani çalmışsa bişey demiyorum ama kendi yaptıysa satabilir isterse su içme scripti yapsın istediğini yapar yani

Kanki ona bakılırsa her şey kolay yani çalmışsa bişey demiyorum ama kendi yaptıysa satabilir isterse su içme scripti yapsın istediğini yapar yani
Ben satamaz diye bir şey yazmadım, isterse satar, ben kolay bir şey olduğu için paylayaşacağımı söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!