Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GodzillAC ÖMÜR BOYU 120$ YERİNE 400TL | (CRACKED - SÜREKLİ GÜNCEL)

author'ın oxford wordpower anlamını atayım mı, yoksa batırdığını kabullencen mi?
atmana gerek yok. Ayrıca çoğu insanın paketinde bu tarz şeyler olur ve genelde isimlerini isim-base şeklinde yaparlar. Author koyma nedenim eğer biri yardım isterse ve soru sormak isterse diye discord adresimi koydum. iyi satışlar sana.

Owner & Lead Developer of Hypernovus Network
Creator of the AXIS CFX Watcher / IP Finder Server Analysis Mainframe
3 Private frameworks created, 33+ Private Scripts developed, 11+ Servers cycled, 1640+ Players served.
Turkey, Istanbul
Kendi çö*lüğünde başarılar dilerim.
bi güldürme ya.

diğerlerini atardım da orada fazla ifşalığım. çöplükmüş. hadi yol al. YOL AL :)

demişken, orayı güncellemek icab etti şimdi. sağol hatırlatttığın için.

Şimdi sana bir dosya atacağım bu lisansı kırabilecek misin hep beraber görelim.(15dk'da MIXAS yaptı kendisi yakın arkadaşımdır.) Eğer kırabilirsen cmd'de Youtube linki gelecek. Bu linki MIXAS#1234'e discord üzerinden atarsan 100₺ ödülünü alabilirsin ;)

Şimdi sana bir dosya atacağım bu lisansı kırabilecek misin hep beraber görelim.(15dk'da MIXAS yaptı kendisi yakın arkadaşımdır.) Eğer kırabilirsen cmd'de Youtube linki gelecek. Bu linki MIXAS#1234'e discord üzerinden atarsan 100₺ ödülünü alabilirsin ;)

paraya gerek yoktu :( keşke bi kenara ayırsaydınız...
müzik mi? jumpscare mi? ona göre kulaklık değişelim.

LURAPH? ABİ....

artifacts indiriyorum temiz... ah kaves ah...

emek düşmanlığını sen yapıyorsun şuan birinin emek vererek yaptığıa ac yi kırıp tekrar satmak ne kadar mantıklı aga gidip kendin yapıp satsana
Kesinlikle katılıyorum.

Açıkçası ben senin crackleyebilicek bir potansiyel e sahip olduğunu zannetmiyorum ücretsiz bir crack’ i satıyorsun ve tahminimce önümüzdeki hafta hakkında dolandırıcı konuları açılacak.

eğlenceliymiş kaves bu.

Kaves Kaves çözdü mü?

bu sarki oldugunu dusunmekteyim

kolpacı ephesus back

e olum siz de aceleci çıktınız da

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!