Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GodzillAC ÖMÜR BOYU 120$ YERİNE 400TL | (CRACKED - SÜREKLİ GÜNCEL)

Konu satış konusu olmaktan çıktı konu içeriğini güncelleyin tartışma içeriğine çekiyorum yeniden açmak istenirse yeni konu açın.

???

kahveleri bitirmemişizdir inşallah. mixas ve kavesle güzel güzel konuştuk :) mixas'ın sabrı -haklı olarak- taştı ve şarkıyı patlatıverdi.

mixas'a bu dalda / kendi auth sistemi çapında yenilgiyi kabul ediyor, onun adına bu thread'de bulunduğum ithamlardan elimi çekiyorum.

diğer itler hala aynı itler.

Size de armagan edeyim ;

yenilgiyi kabul ediyorum diye şimdiden discord'dan toksikleyen arkadaşların kalan (b)itsürüleri lütfen dursunlar engel basmaktan sıkıldım
konunun başında bahsettiğim meseleler ve mixas dışında kimselere bulunduğum ithamların hepsinin arkasındayım.

bana "muhtemelen donanımın yok, yapamayacaksın, daha sonra dolandırıcılık şikayetleri başlar" diyen arkadaşa da kapağımı çekemedim, çekemediğim için de esasında üzgün ve birazcık da çare yoksunu hissediyorum, şayet ben burada toksik, agresif, çokbilmiş, dikbaşlı davranırım; kalıbım bu, ama birini dolandırmam. ´Kişi Kişiyi Kendinden Bilir` demişler ne güzel demişler.

hala ben bu metni bitiremeden yazıp duranlara söylüyorum: ilk girişimimde Godzilla kadar "taççaklı" lanse edilen bir resource'u kırınca gaza geldim, kabulümdür, ben de büyük bir özgüvenle bu thread'i açtım. Buradan birilerine salladım; ama gel gör ki sallamadıklarım bana salladıklarımdan daha çok taktı.

bana burada 3 sayfa tatava yapan adam sadece gülmeyi öğretirken, mixas 1 saatin altında bazı insanların bazı yöntemlerinin hafife alınmaması gerktiğini gösterdi.

bu konuda mixas'la anlayışlarımız aynı. adamı g0t ederken bile bi yararın dokunacak :)

şimdi yapın "aa kapak oldu" muhabbetini. ben hala mixas'ın puzzle'ını çözmeye çalışıyorum.

ha, benim dolandırıcı olacağımı düşünen arkadaş, scripti github'dan çektiğimi sanan şizofren dostlarım, esasında scripti başkasına kırdırdığımı düşünen uzaylı kardeşlerim;
size hayatta bol şans :)

yenilgiyi kabul ediyorum diye şimdiden discord'dan toksikleyen arkadaşların kalan (b)itsürüleri lütfen dursunlar engel basmaktan sıkıldım
konunun başında bahsettiğim meseleler ve mixas dışında kimselere bulunduğum ithamların hepsinin arkasındayım.

bana "muhtemelen donanımın yok, yapamayacaksın, daha sonra dolandırıcılık şikayetleri başlar" diyen arkadaşa da kapağımı çekemedim, çekemediğim için de esasında üzgün ve birazcık da çare yoksunu hissediyorum, şayet ben burada toksik, agresif, çokbilmiş, dikbaşlı davranırım; kalıbım bu, ama birini dolandırmam. ´Kişi Kişiyi Kendinden Bilir` demişler ne güzel demişler.

hala ben bu metni bitiremeden yazıp duranlara söylüyorum: ilk girişimimde Godzilla kadar "taççaklı" lanse edilen bir resource'u kırınca gaza geldim, kabulümdür, ben de büyük bir özgüvenle bu thread'i açtım. Buradan birilerine salladım; ama gel gör ki sallamadıklarım bana salladıklarımdan daha çok taktı.

bana burada 3 sayfa tatava yapan adam sadece gülmeyi öğretirken, mixas 1 saatin altında bazı insanların bazı yöntemlerinin hafife alınmaması gerktiğini gösterdi.

bu konuda mixas'la anlayışlarımız aynı. adamı g0t ederken bile bi yararın dokunacak :)

şimdi yapın "aa kapak oldu" muhabbetini. ben hala mixas'ın puzzle'ını çözmeye çalışıyorum.

ha, benim dolandırıcı olacağımı düşünen arkadaş, scripti github'dan çektiğimi sanan şizofren dostlarım, esasında scripti başkasına kırdırdığımı düşünen uzaylı kardeşlerim;
size hayatta bol şans :)
MIXAS MIXAS ‘ ın lisansını kırabilmiş olman bir ürünü crack bir şekilde satmanı etikleştirmiyor farkında mısın?

west side

Owerwatch zaten paylaştı crackli versiyonunu dostum istek olursa paylaşabilirim konuya hakim olanlar için

yani anlayışın ne? "OoHAaaA AbiiIIIIIiiiu CeeMeeDddeee KapatAN ScriiPt WooWW KırıLAmAzzz" mı?

mixas kopyası atın onun da içinden geçerim ey ahali...
PAC'a dokunmuyorum saygımdan.
FYAC zaten olmuş o****u
başka ne var??? :3 sana iyi forumlar esas aslan.
tesekurler abi +rep cennetten anticheat crackliyor gercek adam

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
o_O

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!