Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Geliştirilmiş Diaz Motel

• Konbuyu başlatan geniuN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 103
  • Görüntüleme 20K

geniuN

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/Va2WMQgpyy
Script çoğu yerde bulabileceğiniz bir scripttir ve bana ait değildir.Ben sadece çoğu kişinin aradığı hâle getirdim yani kapı kilidi,envanter,kıyafet dolabı ve kiralama gibi özellikleri klavye tuşu kullanmak yerine komuta çevirdim.

Virus Total:
Yükleme Linki :
Video :

Komutlar ve Açıklamaları :

/mkira: Motel odasının kapısındayken yazarsanız motel kiralamaya yarar.
/mkilit: Motel kapınızı kilitlemeye yarar.
/mdolap: Motel envanterinizi ve kıyafet menüsünü açmaya yarar.
/moda: Motel odanızın yönetim menüsünü açmaya yarar.
/motelver: Motel odanızı başka biriyle paylaşmanıza yarar.
/moteliptal: Motel kapınızın önündeyken yazarak motel sözleşmenizi iptal edebilirsiniz.

Motel'in ve Key scriptinin databesini oluşturmak için diazmotel ve diazmotelkey scriptinin Config.lua dosyasından bir kaç düzenleme yapmalısınız.
Yapmamız gereken düzenleme ise Config.AutoDatabaseCreator = false bu satırdaki false'u true'ya çevirmektir.Aynı işlemi iki configden de yaptıktan sonra serverınızı başlatın ve her şey tamamlandıktan sonra yani database oluşturulduktan sonra yaptığımız true'ları false'a çevirmemiz gerekiyor.Bunun sebebi ise serverı her başlattığınızda database oluşturmasını engellemek.Database'in oluşturulduğuna emin olun.Tekrar söylüyorum SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİR! Sadece düzenlemesi bana aittir.Scripti yazanın ellerine sağlık ?

Sıkıntı yaşayan olursa destek sağlarım.

Son düzenleme:
ymap'larınıda paylaşabilirsin kanka

.

silah konulabiliyor mu motele? diaz'ın sc de silah konulmuyordu

hocam bir de tuşla değilde komutla olunca daha mı az ms değerleri oluyor. yoksa bi farkı yok mu. yani kısaca sormak istediğim şey, komut veya tuş arasındaki fark nedir

Kapılarda sorun vardı pembe motel haricinde o sorun devam ediyor mu

hocam mdolap yazınca kıyafet dolabı açılıyor fakat envanter dolabı açılmıyor.

Script çoğu yerde bulabileceğiniz bir scripttir ve bana ait değildir.Ben sadece çoğu kişinin aradığı hâle getirdim yani kapı kilidi,envanter,kıyafet dolabı ve kiralama gibi özellikleri klavye tuşu kullanmak yerine komuta çevirdim.

Virus Total:
Yükleme Linki :
Video :

Komutlar ve Açıklamaları :

/mkira: Motel odasının kapısındayken yazarsanız motel kiralamaya yarar.
/mkilit: Motel kapınızı kilitlemeye yarar.
/mdolap: Motel envanterinizi ve kıyafet menüsünü açmaya yarar.
/moda: Motel odanızın yönetim menüsünü açmaya yarar.
/motelver: Motel odanızı başka biriyle paylaşmanıza yarar.
/moteliptal: Motel kapınızın önündeyken yazarak motel sözleşmenizi iptal edebilirsiniz.

Motel'in ve Key scriptinin databesini oluşturmak için diazmotel ve diazmotelkey scriptinin Config.lua dosyasından bir kaç düzenleme yapmalısınız.
Yapmamız gereken düzenleme ise Config.AutoDatabaseCreator = false bu satırdaki false'u true'ya çevirmektir.Aynı işlemi iki configden de yaptıktan sonra serverınızı başlatın ve her şey tamamlandıktan sonra yani database oluşturulduktan sonra yaptığımız true'ları false'a çevirmemiz gerekiyor.Bunun sebebi ise serverı her başlattığınızda database oluşturmasını engellemek.Database'in oluşturulduğuna emin olun.Tekrar söylüyorum SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİR! Sadece düzenlemesi bana aittir.Scripti yazanın ellerine sağlık ?

Sıkıntı yaşayan olursa destek sağlarım.

Evet MS değeri düşüyor blackkhawk Dolap yazan yerin yanina yani yatagin karsindaki yere gittiginde yazmalisin.

hocam bir de tuşla değilde komutla olunca daha mı az ms değerleri oluyor. yoksa bi farkı yok mu. yani kısaca sormak istediğim şey, komut veya tuş arasındaki fark nedir
kardeşim komuutla ms daha az oluyor

+1, eğer etmiyorsa efsoooo, Bu arada ellerine sağlık...
Hiç bir sıkıntısı yoktur kodun ama ymal ise sıkıntısı var ymapler bana ait olmadigi icin destek saglayamam. :)

Son düzenleme:
silah konulabiliyor mu motele? diaz'ın sc de silah konulmuyordu
Evet silah koyulabilir,aklina gelebilecek her item konulabilir.Eger disc-inventory'nde sıkıntı yok ise.

hocam mdolap yazınca kıyafet dolabı açılıyor fakat envanter dolabı açılmıyor.
disc-inventoryhud'den stash.luaya Pinkcage Motel isimli bir stash eklemen gerekiyor.

esx kullanıyorum hocam. pardon ya disc true kalmış dikkat etmedim düzelttim ama gene açılmıyor

peki esx te silah koymak için ne yapmam lazım. esx te silah koyulmuyor

ESX paketim var onda test edip en yakin zamanda donus sagliyacagim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!