Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Gelişmiş Anticheat

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 3K

MIXAS

Üye
FT Kullanıcı
selamlar,piyasada 30tl 50tl gibi komik fiyatlara satılan anticheatler ile karşılaştırmanızı istemiyorum.
Bizi diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?
-Diğer anticheatler gibi blacklist mantığıyla değil direkt olarak hileyi yakalama taraflı yazılan methodlar kullanıldı.
-Piyasada bulunan X-Y-Z ACleri gibi mevcut bir sistemi geliştirmek yerine yeni bir sistem yapıldı.
-Sözde değil herhangi bir hile girme durumunda anlık destek.
-Devamlı olarak update hizmeti

Anticheat özellikleri nelerdir?
-RedEngine - Hammafia gibi open source leaklanmış execler direkt olarak yakalanır.
-Anti Sql Injection, Sql Create
-Anti Explosion
-Anti ESX-Asi Menus
-Anti Prop Spawn
-70+ Leak Menu Yakalayabilecek method
-Anti Triggers
-Anti Blips
-Anti Hash Change
-5+ Farklı yakalayan method
-Anti Bypass
-Sunucunuza yapılan yeni methodlar bizden hizmet aldığınız süre boyunca fixlenir (2-12 saat)

Not: Ürettiğim her ürün Salak saçma boş eleştirilere kapalıdır. Ürünün gelişmesi ve ileriye taşınması için yapılabilecek her türlü eleştiriye açığım..
Satın almak ve bilgi almak için :
Sonraki güncellemelerden spoiler;

28541

Olurda anticheat bypasslanırsa seçtiğiniz kullanıcının ekranındaki görüntüyü alabilirsiniz.

Bazı örnek log kayıtları ;
28543 28544 28545 28546

GLOBAL BAN

Projeye bir kaç gün önce php üzerinden çalışmaya başlamıştım fakat ch_c_haxte oldugu gibi phpden çektirip fivemden anticheatı banlatmak istemedim. Script olarak direkt base oluşturdum ve basedan çektiriyorum. Aylık olarak havuz güncellenecek.
Güncel Havuzdaki oyuncu sayısı : 425
Örnek log kayıtları ;

28547

Bazı referanslarım;
Asgard Roleplay
Oasis Roleplay
Kattegat Roleplay
East Roleplay
Future Roleplay
Zeus Roleplay
Nirvana Roleplay
Fenris Roleplay
Saga Roleplay
Aegis Roleplay
Seth Roleplay
Venatro Roleplay
Pars Roleplay
Rise Roleplay
Turkiye Roleplay
Göktürk Roleplay
Atatürk Roleplay
River Zombie Survival

DF

Ekli dosyalar

• 1600031872523.png
    1600031872523.png
    64.2 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Bunu nerden çalıpda ismini mixas olarak editleyip şimdide satıyorsun ? Konu açılalı 7 dakika olmuş arkadaş 17 tane referans server elde etmiş :))) FutureRp nin sahibini tanıyorum referans olduğunu yalanlıyorlar bu arada :))

DF
Future Rp mixasın değil mi zaten ne yalanlaması ?:d

DF
^^ Yazık kafana. Oturup referansları tek tek saydığın için teşekkürler, piyasada bugün yokum sadece update geçilerek satışa devam ediyorum.
Kafanı monitöre vurarak fivemtr nin en iyisi benim diye bağır
28548

DF
Test İçin İp Atarmısın NON WH Olan Bir Sunucu Olursa İyi Olur

DF
FutureRoleplay 2019 haziran ayında açılmış bir server olup sahipleride 3 founder "Marfix,laapout ve shadowdropped" dır. mixas denen şahışla bir bağı bulunmamaktadır.İsimleri çalıntı serveri bu sene açmışlar belli.Bu sene kendilerine isim hakları yüzünden dava açılcağı söylendi fakat umursanmadı.Çoluk çocuk bunlar babalarının eline birgün mahkeme kağıdı gelince sopayı bi güzel yerler babalarından.

DF
Daha önce aynı isimde açtığı zaman isim hakkı elde etmiş mi oluyor :D

DF
Daha önce aynı isimde açtığı zaman isim hakkı elde etmiş mi oluyor :D
Kardeşim yaşın muhtemelen 14-16 arası fakat bu isim haklarını almak için çalışan gerekli kurumlar var yaşın gereği bilmiyorsundur.Bilmediğin konularada burnunu sokma hadi bakıyım sen git fall guys oyna.

DF
barisk72 barisk72 Kardeşim yaşın muhtemelen 14-16 arası fakat bu isim haklarını almak için çalışan gerekli kurumlar var yaşın gereği bilmiyorsundur.Bilmediğin konularada burnunu sokma hadi bakıyım sen git fall guys oyna.

DF
Referanslarım arasına Saga Roleplay eklendi.

DF
kardeşim adamların hem server ismini çalmışsın üstüne birde bedava anticheatı paralı satıyorsun ahahah ayıptır yahu
boş yapılmış yine :)
mixas piyasada işini bilen nadir kişilerden biri.

DF
konu güncel çalıp çırpmaya devam..

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!