Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [UCRETSIZ] Gelişmiş Anticheat

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 6K
20125
ÇOK BAŞARILI İŞ ÇIKARMIŞ 100 KÜSÜR 120 KÜSÜR OYUNCUM VAR RESMON DURUMUNU ÖZELLİKLE TAKİP ETTİM BU TARZ OLAYLARA ÇOK DİKKAT EDERM SORUN YARATACAKMI DİYE KUSURSUZ GERÇEKTEN.

Küfür #Uyarı 1
//

Paylaşım için teşekkürler

Tanıtıma vs gerek yok yakalanacaklarından eminim, olurda bypass ederlerse kendinize doktor permi verip /herkesirevle yazarak herkesi revleyebilirsiniz.

Komik fiyatlara anticheat satmak yerine ücretsiz paylaşıp herkesin sahip olmasını istedim. Önceki konumda olduğu gibi bunda da tek ricam ortalıkta ben yaptım diye dolaşmayın.
Configten webhook değiştirip kullanabilirsiniz.
-ESX Altyapısı olan tüm menüler engelli

video :
virüs total :
download :

Eğer etkileşim yüksek olursa bunun gibi işe yarar konular paylaşmaya devam ederim.
elime silahı alıyorum kicklemiyor aracı çıkarıyorum kicklemiyor sorunmu var acaba

onun için 2. linki indirdim antiprop olan

webhookunu deyisdirdim amma loglara bildirim düşmüyor

eyw kardeşim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!