• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Cevaplandı GCPhone Bankaya IBAN yazdırma

OBTurkish

FT Kullanıcı
10 Ağu 2019
87
7
78
20
Merhaba, GCPhone'a IBAN yazdırmak istiyorum, IBAN'ı GCPhone Server kısmına IBAN gönderiyorum. Printleyip IBAN'ı consola yazdırabiliyorum GCPhone tarafından, fakat telefona yazdıramıyorum. Nasıl yapabilirim ?

DF

SleekAssassin35

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
D-Mod
17 May 2020
676
95
173
oblivioncode.com
Discord
!!SleekAssassin35#6533
Anladığım kadarıyla telefonda görünmesini sağlayamıyorsunuz bunu HTML kısmından yapa bilirsiniz

DF

OBTurkish

FT Kullanıcı
10 Ağu 2019
87
7
78
20
Anladığım kadarıyla telefonda görünmesini sağlayamıyorsunuz bunu HTML kısmından yapa bilirsiniz
Görünmesini sağladım, sorun şu oyuna girdiğimde gözükmüyor. Gidip bankaya fix butonu ekledim. Ona basınca geliyor, bunu otomatiğe bağlamak istiyorum ama ne yaparsam yapayım. Olmadı

DF

LquenS

FT Kullanıcı
30 Ocak 2020
735
88
173
Discord
LquenS. <3#5943
Görünmesini sağladım, sorun şu oyuna girdiğimde gözükmüyor. Gidip bankaya fix butonu ekledim. Ona basınca geliyor, bunu otomatiğe bağlamak istiyorum ama ne yaparsam yapayım. Olmadı
Fix butonunun çağırdığı eventleri takip edip ve en son bulduğunu ilk girişe uyarla, kodların nasıl çalışıyor bilmiyorum bununla alakalı satırları gönderebilir isen yardımcı olurum

DF

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!